PolyBrute Noir Edition

Stealth morphing polysynth

Sınırlı sayıda üretilen PolyBrute Noir'u tanıtmaktan gurur duyuyoruz. Taptaze Noir renk, yeniden tasarlanmış şık düğmeler, ionize kaplama parçalar ile abyss'ten çıkan kara bir estetik harikası olan Polybrute Noir ile morphing analog efsanesini yeniden keşfedin.

Abyss'ten gelen Analog

Black Hole (Kara delik) estetiğiyle yeniden tasarlanmış, ses evrenleri arasında yeni ufuklara yol alan 6 sesli analog synthesizer ile tanışın. Sesler arasında kusursuz bir şekilde morphing, eşsiz çok eksenli expression dünyasını keşfedin ve analog tonları bilinmeyen karanlığa doğru daha derinlere taşıyın. Gizemli ve esrarengiz PolyBrute Noir uyanmış durumda - karanlığa adım atacak cesaretiniz var mı?

Expressive Canavar

Tek hareket ile dramatik sonik kaymalar oluşturun, iki sonik durum arasında sonsuz sweet spot'lar keşfedin ve benzersiz enstrüman kontrolü ve müzikalite ile tanışın.

Morph

PolyBrute Noir'in presetleri aynı anda iki durumda bulunmaktadırlar. Morph kontrolü ile kolayca her iki durum arasında geçiş yapabilirsiniz. Tek bir preset içinde birçok parametreyi aynı anda düzenleyerek sonsuz çeşitlilik elde edin.

The Morphée kontrolcüsü

Basınç ve pozisyon bilgisini birleştirerek sesleriniz üzerinde benzersiz çok eksenli (multi-axis) kontrol sunan bir X-Y-Z kontrolcüsü. Bu kontrolcüyü dilediğiniz şekilde preset morphing'e, voice kontrollerine veya sequencing randomization'a atayabilirsiniz.

Ribbon kontrolcü

Synthesizer temellerinden olan ribbon kontrolcü yeniden diriltilip, modernleştirilerek Polybrute Noir keybed'in üstüne yerleştirilmiştir. Dilediğiniz modülasyon hedefine atayarak sonik spektrumda kolaylıkla hareket edin...

Keyboard

Premium velocity/pressure sensetive (hız/basınç duyarlı) keybed, pitch wheel, atanabilir mod tekerleği ve foot pedal kontroller girişi ile PolyBrute Noir ellerinizi çekmek istemeyeceğiniz bir syhthesizerdir.

Ses şekillendirme cenneti

PolyBrute Noir'in sesleri Brute'ların imza niteliğindeki osilatörleri ile çift analog filtrenin karışımından ortaya çıkan ve karanlık ile aydınlık, tanıdık ile dünya dışı arasında gidip gelen seslerdir.

Osilatörler

Sesinizi oluşturmaya sawtooth, triangle ve square wave üretebilen ve jagged Metalizer wavefolding, cavernous sub-oscillator, ve cross-mod & sync kontrolü sunan iki güçlü Brute Analog VCO ile başlayın.

Filtreler

Seri, paralel veya sonsuz değişken şekilde konfigüre edilebilen iki klasik filtre tasarımı ile seslerinize renk ve şekil katın. Birinci filtre sürelki slope tipinde, güncellenmiş imza Brute tarzında feedbackli Steiner 12db/octave filtresi. İkincisi ise olmazsa olmaz  alçak-geçirgen yumuşaklığı ve supercharged distrosiyonlu efsanevi 24 db/octav Ladder filtre.

Sound corner

Mars Geology (Simon Gallifet)

Basit ve düz bir tekno track. Pulsar presetine "FX Hoover" ve "Massacre" SFX efektleri uygulanmış.

Poly On Mars (Maxime Desormieres)

PolyBrute FX 3.0'ın en gözde presetleri ile eğlenceli, soulful modern bir parça.

Dark Brutes (Solidtrax)

Syntwave sevenlere güçlü bir darkwave track.

Rainy Brute (Michael Geyre)

%100 PolyBrute FX 3.0 presetleri ile oluşturulan sinematik Blade Runner tarzı bir track.

Sweeping Memories (Lily Jordy)

Layered keys, Steiner filtre sweepleri ve interlacing texturelar ile dreamy bir ambient soundscape.

Formen (Arovane)

PolyBrute FW 3.0 presetleri ile oluşturulmuş gelişen, evrilen ve duygusal bir ambient-IDM parça."Automat" presetinin kompleks ritmik yapısından esinlenildi.

CyberSteiner (Graphyt)

Distopik video oyunları soundtrackleri ve bass müzik etkisinin mümemmel bir karışımı. Drum sesleri dışındaki herşey PolyBrute'tan.

Spovtnik (Michael Geyre)

9 PolyBrute ile yörüngeye yolculuk. "Solistrings" string ensemble soundu, "Spovtnik" sequence'i ve "Mini Lead" soundunun bir karışımı

Poly Synergy (Lily Jordy)

Bu minör melodik parça Lily's bankasından 9 PolyBrute preseti ve daha zengin bir perküsyon için bir conga loop'tan oluşmuştur. Tüm efektler PolyBrute tarafından yapılmıştır. Ableton compressorları dışında hiç bir harici plug-in kullanılmamıştır.

Modülasyon matrix -ve fazlası-

Kendi modülatör ağınızı oluşturarak sound design dünyanızın hiç olmadığı kadar derinlerine inin; PolyBrute'ün tasarımını limitlerine çıkaran yüzlerce benzersiz preseti keşfedin; sequence ve arplarınızın gerçek zamanlı görsel temsilinin keyfine varın; Matrix PolyBrute Noir'in analog reaksiyonlarının ve dijital hassaslığının birbirine karıştığı yerdir.

1 Presetler

Dünyanın en ünlü ses tasarımcılarının PolyBrute'e özel olarak tasarladığı yüzlerce preset'e ulaşın. Menü olmadan, beklemeden -aynen PolyBrute Noir'deki herşey gibi.

2 Sequencer

Dinamik polifonik sequenceler, arpejler, parametre hareket kayıtlar ve fazlasını yapabileceğiniz görsel tactile arayüzlü sequencer.

3 Mod'lar

32 hedefli 96-nokta dijital patch bay. Polybrute Noir'in üç envelope üreticisi, üç LFO'su ve çeşitli expressive kontolcüleri dahil olmak üzere tüm modülasyon kaynaklarını kolaylıkla yönlendirerek PolyBrute'un düzinelerce parametresini aynı anda etkileyin

4 Morph

Presetler içindeki A ve B durumlarının modülasyon kaynaklarını ve hedeflerini düzenleyerek morphing kontrast ve rengini derinleştirin.

Yeni-Nesil sequencing

PolyBrute Noir'ın motorlarını çalıştırın ve performansınıza uyumlu sequencing, esnek motion recording ve oyun değiştirici arpeggiation ile fikirlerinizi hayata geçirin.

32-Step Arpeggiator

İlham verici bir multi-mode arpeggiator, fikirler oluşturmanıza, rasgeleleştirmenize veya anın müzikal sihrini korumak için oluşturduklarınızı sequencelere saklamanıza olanak tanır.

64-Step Polyphonic Sequencer

Gerçek zamanlı veya adım girişi kullanarak her biri 6-voice polyphony'ye sahip 64 step'lik kayıtlar yapabilir ve overdub'lardan accent ve "slides per step" lere dek her şeyi girebilirsiniz. Ek olarak Matrix destekli düzenleme ve sequence yönetimi de sunulmaktadır.

Motion Recorder

Sanki PolyBrute patch'lerinizi canlandırmak için yeterli yol yokmuş gibi, Motion Recorder neredeyse hemen her düğme veya denetleyicinin hareketini yakalar ve ardından bu hareketi her tetiklenen nota otomatik olarak geri çalar.

Matrix Arpeggiator

Arpej ve sequence oluşturmanın benzersiz bir füzyonunu keşfederek melodileri ve ostinatoları akıllıca ve sezgisel bir şekilde oluşturun.

Renk doku ve şekil

PolyBrute Noir her patch'te kullanılabilen ve sonsuz bir şekilde modüle edilebilen parametrelere sahip ve her trülü sahne, stüdyo ve soundtrack'te kullanılabilecek profesyonel kalitede dahili dijital efektlere sahiptir.

Her 3 slotta Modülasyon, Delay, Reverb, EQ ve Distorsiyon kombinasyonlarını kullanabilirsiniz.

Play Video
Play Video
Play Video

Modulation

 • Flanger
 • Phaser 12p
 • RingMod
 • Soft Flanger
 • Phase Flanger
 • Ensemble

Delay

 • Stereo Delay
 • Long Delay
 • BBD PingPong
 • Karplus
 • Stereo Spread
 • Parallel
 • BBD Spread

Reverb

 • Bright Plate
 • Room
 • Dreamy
 • Spring
 • Delayed Plate
Play Video
Play Video

EQ

 • Presence
 • Low Boost
 • High Boost
 • Hi-Fi Loudness
 • Mud Remover
 • Low Cut
 • High Cut

Distortionlar

 • Subtle Tape
 • Classic Distortion
 • Soft Clip
 • Worn Out Tape
 • Germanium
 • BitCrusher
 • DownSample

PolyBrute connect

Analog donanımın dokunsallığını sanal enstrüman esnekliği ile birleştiren PolyBrute Noir'un tüm ön paneli, bağımsız bir Mac/PC uygulaması ve DAW'lar için bir eklenti olarak karşınızda.

Gerçek zamanlı kontrol

Synth veya yazılım üzerindeki her parametre değişikliği, diğerinde yansıtılır ve PolyBrute Noir'u DAW'nızda otomasyonlaştırma, sesleri düzenleme ve çok daha fazlasını yapmanıza olanak tanır.

Ses düzenleme

PolyBrute Noir'un gelişmiş özelliklerinin derinliklerine inin ve bilgisayarınızdan sanal bir arayüz aracılığı ile güçlü sesler oluşturun.

Patch'lerinizi yönetin

Favori seslerinizi düzenleyin, yazılım ve donanım arasında iki yönlü düzenleme yapın ve yeni preset ve ses bankalarını kolayca içe aktarın.

Yakından Bakalım

Benzersiz ses kontrolleri, gelişmiş Modülasyon Matrisi ve evrimleşmiş expression araçları dahil olmak üzere PolyBrute Noir'ün arayüzünü ayrıntılı olarak keşfedelim.

Klasik 12db/octave çoklu modlu filtre, lowpass, highpass, bandpass ve notch modları arasında sürekli olarak değiştirilebilen bir şekilde güncellenmiştir. Brute Factor feedback kontrolünü istediğiniz gibi artırarak daha fazla sertlik ekleyebilirsiniz.

Dr. Bob Moog'dan ilham alan efsanevi 24db/octave alçak geçirgen filtre. Bu filtre üzerine eklenen özellikler arasında over-drive distorsiyon ve yüksek rezonans kazancı kompanzasyonu bulunuyor.

Her üç ses kaynağının seviyelerini dengeleyen ve her birini bir veya her iki filtreden geçirme yönlendirmesini belirler.

Her iki filtrenin kesim frekanslarını aynı anda kontrol etmek için büyük bir makro kontrol düğmesi. PolyBrute'ın iki filtresini benzersiz filtre karakteristikleri oluşturmak için seri olarak çalıştırabilir veya her kanal için farklı seslerle stereo sentez yapmak için paralel olarak çalıştırabilirsiniz. Hatta her iki modun bir karışımını oluşturarak başka bir özgün ses elde edebilirsiniz!

Anlık hardwired filtre modülasyonu için kolay erişimli seviye kontrolleri. VCF 1 (Steiner), VCO 2 tarafından modüle edilirken, VCF 2 (Ladder), Gürültü üreteci tarafından modüle edilir.

VCF ve VCA'lara özel, velocity-sensetive ADSR'lar - Matrix ataması gerektirmez. Ek delay katına sahip serbestçe atanabilir üçüncü bir EG, Matrix'te istediğiniz ses parametresini şekillendirmeye hazırdır.

61 tuşlu, hız ve basınca duyarlı bir klavye, sağlam ve müzikal ifade gücü yüksek bir keybad üzerine inşa edilmiştir. Split, layer  ve unison yetenekleri ile 6 ses polifoni.

• Preset Modu: 768 bellek konumunu kolayca kaydedebilir ve geri çağırabilirsiniz - PolyBrute Connect yazılımı ile daha fazlası mümkün. Kutudan çıkar çıkmaz size ilham vermek için neredeyse 400 adet profesyonel tasarlanmış patch sunuyoruz.

Klavyenin hemen üstünde bulunan touch-sensetive (dokunmaya duyarlı şerit), pitch, ses düzeyi veya atamak istediğiniz herhangi bir Matrix parametresini kontrol etmek için kaydırma, kaydırma ve dokunma yapmanız için hazır. Bu benzersiz denetleyici, isterseniz klavye çalma tekniğinize bile dahil edebileceğiniz bir şekilde konumlandırılmıştır!

Seslerin stereo yerleşimini, genel ince ayarı, kulaklık ses düzeyini, ana ses düzeyini ve daha fazlasını belirler.

Bu yüksek kaliteli stereo dijital efektler dizisi - Modülasyonlar, Delayler, Reverbler, EQ ve Distorsiyon - istenirse Matris aracılığıyla modüle edilebilir ve synth patch tasarımlarının ayrılmaz bir parçası haline gelebilir.

Tek bir synth kontrolünün gerçek zamanlı performansını hemen kaydetmenizi ve ardından her sonraki nota tetikleme ile geri çalmanızı sağlayan basit bir araç. Çoğu PolyBrute parametresi için özel zarf eğrileri oluşturmak için kullanılabilir.

• Sequencer modu: 64 adıma kadar polifonik diziler oluşturun, bu dizilerde hız, vurgur, kaydırma ve rastgele değişiklikler yapabilirsiniz. Üç paralel modülasyon tracki, tetiklenen notalarla birlikte timbre değişikliklerini otomatik hale getirebilir veya yalnızca egzotik zarflar olarak kullanılabilir.

ÖZELLİKLER

Analog Morphing Synthesizer

 • 6 ses Polyphony
 • Mono, Unison, Poly voicing
 • Single, Split, Layer modları

Aftertouch özellikli 61-tuş

Pitch Bend, Mod Wheel, Ribbon kontrolcüleri

Morphée touch ve pressure sensitive 3D kontrolcü

Sound Morphing imkanı, her preset için part A ve B

İki Analog VCO

 • Saw
 • Triangle + Metalizer
 • Square + Pulse Width
 • Sub
 • Linear FM
 • Hard Sync

Noise Generator

 • Gürültüden white noise'a dek sürekli ton  üretebilme

Filtre yönlendirmeli osc ve Noise mikser

12dB/Oct Steiner Parker Filter

 • Continuous LP>Notch>HP>BP morphing
 • Cutoff, Resonance, Brute Factor

Distorsiyonlu 24dB/Oct Ladder Filtre

Kutu İçeriği

 • PolyBrute
 • Güç Kablosu

Boyut ve Ağırlık

 • Enstrüman Boyutları : 972 x 378 x 110mm
 • Enstrüman Ağırlık : 20 Kg

Üç Envelope (Zarf)

 • Looping imkanı

Üç LFO

 • LFO1 ve LFO2 - waveform seçimli
 • LFO3 - Shape ve Symmetry kullannan waveform shaping
 • Rate control & Tempo Sync
 • Çeşitli retrig opsiyonları

Stereo dijital efektler

 • Modulation FX : Chorus, Phaser, Flanger, Ring Modulation, Ensemble
 • Delay : 9 algoritma - BBD, Digital delay
 • Reverb : 9 algoritma-  Hall, Plate, Spring, Shimmer
 • EQ: 8 algoritma - Low Boost, Mud Remover, Presence
 • Distortion: 7 algoritma - Soft Clip, Worn Out Tape, BitCrusher

768 preset slot

12x32 Modulation Matrix

64 step polyphonic sequencer

 • Notes, Accent, Slide per step
 • 3 otomasyon track

Arpeggiator ve Matrix Arpeggiator

Stereo audio çıkış

MIDI ve USB i/o + analog clock i/o

2 expression ve 1 sustain pedal girişi

7237

Bilgi kartı

Bağlantı Protokolü
USB
MIDI
GİRİŞ / ÇIKIŞ
Tuş Sayısı
61
After Touch
Var
Klavye Yapısı
Standart Tuşe
CV Kontrol
Var
Synth Prensibi
Analog

İLGİLİ ÜRÜNLER

AYNI KATEGORİDEKİ DİĞER 8 ÜRÜN

axess
Vade Aylık Toplam
1 ₺115.891,83 ₺115.891,83
2 ₺57.945,92 ₺115.891,83
3 ₺39.403,22 ₺118.209,67
4 ₺30.131,88 ₺120.527,51
5 ₺24.569,07 ₺122.845,34
6 ₺20.860,53 ₺125.163,18
7 ₺18.211,57 ₺127.481,02
8 ₺16.079,99 ₺128.639,94
9 ₺14.550,86 ₺130.957,77
10 ₺13.327,56 ₺133.275,61
11 ₺12.326,68 ₺135.593,45
12 ₺11.492,61 ₺137.911,28
bonus
Vade Aylık Toplam
1 ₺115.891,83 ₺115.891,83
2 ₺57.945,92 ₺115.891,83
3 ₺39.403,22 ₺118.209,67
4 ₺30.131,88 ₺120.527,51
5 ₺24.569,07 ₺122.845,34
6 ₺20.860,53 ₺125.163,18
7 ₺18.211,57 ₺127.481,02
8 ₺16.079,99 ₺128.639,94
9 ₺14.550,86 ₺130.957,77
10 ₺13.327,56 ₺133.275,61
11 ₺12.326,68 ₺135.593,45
12 ₺11.492,61 ₺137.911,28
maximum
Vade Aylık Toplam
1 ₺115.891,83 ₺115.891,83
2 ₺57.945,92 ₺115.891,83
3 ₺39.403,22 ₺118.209,67
4 ₺30.131,88 ₺120.527,51
5 ₺24.569,07 ₺122.845,34
6 ₺20.860,53 ₺125.163,18
7 ₺18.211,57 ₺127.481,02
8 ₺16.079,99 ₺128.639,94
9 ₺14.550,86 ₺130.957,77
10 ₺13.327,56 ₺133.275,61
11 ₺12.326,68 ₺135.593,45
12 ₺11.492,61 ₺137.911,28
world
Vade Aylık Toplam
1 ₺115.891,83 ₺115.891,83
2 ₺57.945,92 ₺115.891,83
3 ₺39.403,22 ₺118.209,67
4 ₺30.131,88 ₺120.527,51
5 ₺24.569,07 ₺122.845,34
6 ₺20.860,53 ₺125.163,18
7 ₺18.211,57 ₺127.481,02
8 ₺16.079,99 ₺128.639,94
9 ₺14.550,86 ₺130.957,77
miles-smiles
Vade Aylık Toplam
1 ₺115.891,83 ₺115.891,83
2 ₺57.945,92 ₺115.891,83
3 ₺39.403,22 ₺118.209,67
4 ₺30.131,88 ₺120.527,51
5 ₺24.569,07 ₺122.845,34
6 ₺20.860,53 ₺125.163,18
7 ₺18.211,57 ₺127.481,02
8 ₺16.079,99 ₺128.639,94
9 ₺14.550,86 ₺130.957,77
10 ₺13.327,56 ₺133.275,61
11 ₺12.326,68 ₺135.593,45
12 ₺11.492,61 ₺137.911,28

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.
Karşılaştırma listesine eklendi.