Universal Audio 2022 Q2 Kampanyası

Universal Audio'nun Q2 Desktop promosyonu surasında seçili Apollo Twin veya Apollo Solo Heritage edition ses kartı alanlar 1145 EUR değerinde premium plug-in'lere ücretsiz sahip olacaklardır. Hediye edilen plug-in'ler Apollo Rackmount Heritage Edition ile verilen ve içinde Fairchild,® Teletronix,® Helios,® UA tarafından özenle hazırlanmış premium plug-in'lerdir.

  • Fairchild,® Teletronix,® Helios,® ve Universal Audio'dan hediye plug-in'ler
  • Stüdyonuzu dünyanın en popüler ses kartları ile güçlendirin
  • Vokal ve enstrümanları gecikmesiz kaydetmek için gerçek zamanlı UAD DSP gücünü kullanın
  • Analog iş akışı temelli,  ücretsiz LUNA kayıt yazılımı ile kayıt ve miks yapın

BİRİNİ ALIN

Apollo Twin X QUAD HE
Apollo Twin X DUO HE
Apollo Twin MK2 HE
Apollo Twin USB HE
Apollo Solo HE
Apollo Solo USB HE

BU PLUG-IN'LERİ BEDAVA VERELİM

Helios Type 69 Preamp & EQ 1145 €
V76 Preamplifier
Fairchild Tube Limiter
Teletronix LA-3A Classic Leveler
Oxide Tape Recorder

TOPLAM DEĞER1.145 €
Ayrıntılar ve sınırlamalar

Bu kampanya yeni bir Heritage Edition Apollo Twin X QUAD, Twin X DUO, Twin MkIIDUO, Twin USB, Apollo Solo, veya Apollo Solo USB ses kartını 1 Mayıs 2022 ila 30 Haziran 2022 tarihleri aasında yetkili bir satıcı alan müşteriler için geçerlidir. Müşterilerimizin hediye plug-in'leri alabilmeleri için 15 Haziran 2022 tarihine dek ürünlerini UA sitesinden kayıt altına almaları gereklidir.

Compel 1989 yılında Steinberg firmasının Türkiye distribütörlüğünü yaparak hayatına başladı. Yıllar içerisinde müzik ve post prodüksiyon stüdyolarının ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli firmaların distribütörlüğünü üstlenerek hizmet vermeye devam etti. Günümüzde 20'yi aşkın firmanın Türkiye distribütörlüğünü yaparak elektronik müzik ekipmanı ithalatı ve satışı yapmaya devam etmektedir.

İLGİLİ YAZILAR

Karşılaştırma listesine eklendi.