Arturia MiniFreak V2.0

Arturia'nın MiniFreak Hibrit Synthesizeri yeni firmware'i ile karşınızda.

Firmware

Update 2.0

Yeni engine, efekt ve dahası

Neler Var ?

Bu güncelleme, mevcut MiniFreak donanımı ve yazılım kullanıcıları bir çok Yeni özellikler ve sonik olasılıklar sunuyor. Yeni bir wavetable motoru, Super Unison efekti, Favoriler Paneli, LFO modülasyonu ve daha fazlası. Seslerinizi yepyeni yollarla şekillendirin, vurgulayın, biçimlendirin ve kaydedin.

Yeni wavetable engine

32 wavetable ve 64 yeni patch içeren bu güncelleme, soundunuzun temel potansiyelini genişletmek için MiniFreak'e en güçlü motorlardan birini getiriyor (sadece Osilatör 1 için mevcut).

Geliştirilmiş LFO modülasyonu

Kullanıcılar şimdi LFO rate'in tek bir adıma mı yoksa tüm "shaper curve" mi karşılık geldiğini belirleyebilir, böylelikle daha nüanslı, gelişen ve ifade dolu modülasyonlar oluşturmanıza olanak tanınır.

Super Unison ile genişlik katın

Basit bir patch'i Super Unison FX ile Supersaw canavarına dönüştürün. Bu chorus tipi efekt, kuru sinyalin üzerine sound'un 6 kopyasını ekleyerek benzersiz bir genişlik ielde etmenize olanak tanır.

MiniFreak V için yeni sound store

Bu yepyeni Sound Store'dan en iyi şekilde yararlanın, lansmanda 64 patch içeren iki ücretli banka ve 32 patch içeren üç ücretsiz banka bulunmakta, ve yakında daha fazlası gelecek! Tüm MiniFreak sahipleri için mevcut olup, yeni sesler MiniFreak ünitesine kolayca aktarılabilir.

Donanım sahipleri için favoriler paneli

En sevdiğiniz ayarları saklayın ve bunlara kolayca erişin. Favoriler paneline "shift + save" tuşlarına basarak giriş yapın, patch'i "save" tuşu + bir sequencer slot seçerek saklayın ve kaydedilmiş bir patch'i step düğmesine basarak çağırın.

Ve dahası

Burada bitmiyor. MiniFreak Firmware 2.0, pitch üzerinde daha fazla gerçek zamanlı kontrol için Macro Edit moduna ek geliştirmelerle birlikte geliyor. Ayrıca, şimdi Noise Engineering osilatörlerine uygulanan Osc Freerun ve artık açılıp kapatılabilen Clock Send ve Transport Send bulunuyor. Son olarak, şimdi CC7 ile ses seviyelerini seri olarak 0 ila 1 arasında kontrol edebilirsiniz.

MiniFreak firmware'i nasıl güncelleyebilirsiniz ?

Firmware'inizi güncellemek hızlı ve basittir.

MiniFreak V'yi indirin ve yükleyin, size firmware güncellemesi için gerekli tüm adımları yönlendirecektir.

Hâlâ yardıma ihtiyacınız varsa, "Firmware Güncelleme" SSS sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İLGİLİ ÜRÜNLER

MiniFreak

MiniFreak

favorite

Üye girişi yapınız
Fiyat ₺25.284,93
Stok Durumu: 5 Stokta Var

37-tuş, Algoritmik Synthesizer

Compel 1989 yılında Steinberg firmasının Türkiye distribütörlüğünü yaparak hayatına başladı. Yıllar içerisinde müzik ve post prodüksiyon stüdyolarının ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli firmaların distribütörlüğünü üstlenerek hizmet vermeye devam etti. Günümüzde 20'yi aşkın firmanın Türkiye distribütörlüğünü yaparak elektronik müzik ekipmanı ithalatı ve satışı yapmaya devam etmektedir.

İLGİLİ YAZILAR

Karşılaştırma listesine eklendi.