İster steaming, vlogging, podcasting yapmak istiyor olun ister ev stüdyonuzdaki voice over kayıtlarınız için basit bir çözüm arıyor olun Revelator kolaylıkla profesyonel sonuçlar almanızı sağlayacak bir USB mikrofondur. 16 adet kullanımı kolay profesyonelce tasarlanmış preset, tümü ile ayarlanabilen, ödüllü StudioLive EQ / compression ile reverb ve voice efektleri sayesinde minimum efor ile rahatlıkla stüdyo kalitesinde ses elde edebilirsiniz. Revelator aynı zamanda üç farklı polar pattern'e sahip olması sayesinde her türlü kullamım senaryosuna hazırdır. Üzerinde bulunan iki stereo loopback kanalı sayesinde Skype, Discord ve Zoom gibi uygulamalar ile kayıt ve miks çok basitleştirilmiştir. Dahili monitor imkanı ve güçlü kulaklık amplifikatör sayesinde performansınızı gerçek zamanlı dinleyebilirsiniz. İster Studio One içinde kayıt alıyor olun ister Instagram'da canlı yayın da olun Revelator profesyonel olarak hem duyulmanızı hemde görünmenizi sağlayacaktır.

Göze Çarpanlar

 • Podcast, streaming, vlogging, ev stüdyosu ve fazlası için profesyonel bus-powered USB-C uyumlu mikrofon
 • 16 kolay kullanılabilen presete sahip StudioLive voice efektleri
 • Oyun, skype, Zoom ve benzeri uygulamaları kayıt edebilmek için iki stereo loopback kanal
 • 3 Polar pattern'e sahip yüksek kaliteli mikrofon;Tek kaynaklı uygulamalar için Cardioid pattern • Tüm odayı kayıt etmek için Omni pattern • Röportajlar için uygun Figure 8 pattern
 • 0-gecikmeli dinleme ve seviye kontrollü kulaklık çıkış
 • Kusursuz ses kalitesi için 96 Khz /24-bit çalışma
 • Kablo düzenleyicisine sahip şık masaüstü stand
 • 6-giriş / 6-çıkış ses kartı:
 • Analog kayıt için 1 mikrofon kanalı
 • Kulaklık dinleme için 2 çıkış
 • Loopback opsiyonlu uygulamalar arası kayıt ve çalma için 4-giriş / 4-çıkış'lı sanal kanallar
 • UC Surface yazılımsal mikser
 • StudioLive fat chanel EQ, Compressor, Gate, Limiterplus Voice Effect ve Reverb ile özelleştirilebilen channel strip oluşturma imkanı
 • Revelator girişi ile iki stereo loopback kanalı dilediğiniz gibi miksleme imkanı
 • Studio One Artist ile birlikte
 • Studio Magic yazılım paketimacOS ve Windows uyumlu

Sesin yükselsin…

Haber sunucuları ve seslendirme profesyonelleri, seslerini en iyi şekilde verilmesini sağlayan bir ses mühendisi ile çalışırlar; Revelator, size aynı sonuçları vermek ve sesinizi öne çıkarmak için kullanımı kolay, profesyonelce hazırlanmış 16 preset ile donatılmıştır. EQ ve compression, stüdyo sesinin arkasındaki sırdır, bunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Revelator ile PreSonus’un ödüllü StudioLive mikserlerinde yer alan aynı EQ ve compression tek bir düğme ile elinizin altında; ses mühendisliği deneyimi gerekmeden stüdyo kalitesinde ses elde etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Basit Loopback imkanı

Streaming sırasında podcast için Zoom konferansı veya oyun akışını kayıt etmek zor olabilir... ama artık değil! Loopback Audio problemsiz ve kolaylıkla bir çok uygulamanın ses çıkışını birbirine mikslemenin çözümüdür. Revelator'un basit mikseri sadece loopback için iki ayrı kanal sunarak bu işi daha da kolay hale getirmiştir. Bunun anlamı da kendi sesiniz ile birlikte aynı anda iki farklı uygulamanın da sesini miksleyip kaydedebilirsiniz.

Derli toplu, akıllı bağantı

Prodüksiyonlarınıza video ekliyorsanız, profesyonel görünen bir ortam çok önemli. Revelator’ün dahili kablo yönetimi olan entegre masaüstü standı ve şık estetiği, yayın alanınızı derli toplu tutar, böylece yayınınızda görüntüyü bozacak hiçbir şey bulunmaz. Dahili dinleme ve dahili bir kulaklık amplifikatörü, performansınızı gerçek zamanlı olarak dinlemenizi sağlar. Bus-powered özelliği ve USB-C uyumlu tasarımıyla Revelator; Windows veya macOS bilgisayarınıza ve Android veya iOS tabletinize bağlanmayı çok kolay hale getirir. İster Studio One'da kayıt alın ister Instagram'da canlı yayın paylaşın, Revelator sesiniz ve profesyonel görünmeniz için yanınızda.

Tam bir yayın stüdyosu

Revelator, kayıtlarınızı bir üst seviyeye taşımanız için eksiksiz bir profesyonel yazılım paketi ile birlikte gelir. Studio One Artist, oturumunuzu hızlı ve kolay bir şekilde yapılandırmanız için ışık hızındaki sürükle-bırak akışı ve taslaklarıyla kayıtlarınızı güzelleştirmenizi kolaylaştırır. Studio One'ı dünyanın en popüler kayıt uygulamalarından biri yapan kullanım kolaylığıyla, çoklu voice-over take alın, podcastleriniz hazırlayın ve çok daha fazlasını yapın. İster yeni başlangıç seviyesinde olun ister yılların profesyonleli, Revelator ve Studio One Artist ile, profesyonel sonuçlar elde etmek için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz.

Bir cihazda üç mikrofon

PMikrofonlar, sesi belirli bir düzende alacak şekilde tasarlanmıştır. Revelator, maksimum esneklik sağlamak için bir USB mikrofonda üç farklı model sunar. Cardioid modelini, yalnızca bir noktadaki sesin alınması gerektiği seslendirme veya performanslar için kullanın. Bu model, yalnızca sesinizi kaydetmek adına odanın oluşturduğu sesi almaz. İki kişiyle bir podcast mi yapıyorsunuz? Figure 8 modeline geçin ve Revelator'ı aranızda konumlandırın. Şimdi bir taraf konuşmacıyı, diğeri de misafir konuşmacıyı kaydedecek. Yuvarlak masa toplantısı yapıyor veya birden fazla enstrümanı mı kaydediyorsunuz? Mikrofonun her yanından ses almak için Omnidirectional modele geçin. Uygulamanız ne olursa olsun, Revelator ihtiyaçlarınız için uyum sağlayacaktır.

Teknik Özellikler

Mikrofon

 • Tip: Mono Condenser
 • Polar Pattern: Cardioid, Bi-directional (Figure 8), Omnidirectional
 • Frekans cevabı: 20 Hz - 20 kHz
 • Hassasiyet: 1 mV/Pa
 • Max SPL: 110 dB < 3% THD

Kulaklık Çıkış

 • Tip: 1/8" TRS active stereo
 • Çıkış gücü (RMS): 22.6 mW (16Ω)
 • THD: 0.008%
 • Frekans Cevabı: 20 Hz to 20 kHz
 • Empedans: 16Ω
 • Dinamik alan: 77.5 dB

Ses Kartı

 • Tip: USB-C uyumlu USB 2.0
 • Örnekleme Frekansı:44.1, 48, 88.2, ve 96 kHz
 • Bit derinliği: 24-bit
6745

Bilgi kartı

Akustik Prensip
Kondenser
Pattern
Cardioid
Figure 8
Omni
Max SPL (dB)
110
Alt Frekans (Hz)
20
Üst Frekans (kHz)
20
Telsiz
Hayır
Bağlantı Protokolü
Dijital
Bağlantı Konnektörü
USB-C
İşletim Sistemi
Mac OS
Windows
Stereo / Mono
Mono
Kulaklık Çıkış (Adet)
1
USB Bus Powered
Evet

Henüz değerlendirme bulunmamaktadır.

  Revelator kimlere hitap ediyor?

  Revelator mikrofon; podcast, vlog, canlı yayın kayıtları ve basit ev stüdyoları için mükemmel bir çözümdür. Basit kullanım, çok yönlülük ve profesyonel ses isteyen, ancak ayrı bir ses kartı ile uğraşmak istemeyen, yeni başlayanlar ve orta seviyedeki uzmanlar için idealdir.


  Revelator bir ses kartı gerektirir mi?

  Hayır. Teknik olarak Revelator bir mikrofon ve aynı zamanda bir ses kartıdır. USB-C ile doğrudan bir bilgisayara takılabilir.


  "StudioLive processing" ne anlama geliyor… Bu gerçekten StudioLive mı? ...

  Evet. Revelator'ın sahip olduğu işlem kapasitesi (processing) yanı sıra içinde yer alan özelleştirilmiş ön ayarlar (custom presets), ödül alan StudioLive mikserlerimizle tamamen aynı işleme algoritmaları kullanılarak oluşturuldu. EQ veya kompresyon sunan diğer USB mikrofonların aksine, Revelator yüksek geçişli filtre, 4 bantlı parametrik EQ, kompresör, geçit (gate) ve sınırlayıcı (limiter) modülleri ile tam StudioLive Fat Channel özelliğine sahiptir. Her ön ayar, en başlangıç seviyesi kullanıcılara bile yayın stüdyosu kalitesini sunmak için profesyonel ses mühendisleri tarafından şekillendirildi. Daha ileri düzey kullanıcılar için tüm StudioLive işlem (processing) UC Surface yazılımı üzerinden istenilen hassasiyette şekillendirilebilir. Ve orta düzeyde tecrübeli kullanıcı segmenti için, Fat Channel'daki her işlemci, kullanıcıların özel bir sound’u minimum çabayla miksleyip eşleştirmeleri için preset’ler sunmaktadır. Ek ses efektleri arasında bir doubler, de-tuner, vocoder, ring modulator, filtreler ve çılgın efektler oluşturmak için ses sinyaline eklenebilen delay özelliği bulunur. Yüksek kaliteli reverb efekti sayesinde şarkıcılar kayıtlarına istedikleri miktarda reverb’ü güvenle ekleyebilme imkanına sahiptiler.


  Kaç tane ön ayar (Preset) geliyor?

  Revelator, mikrofon üzerinden doğrudan erişilebilen 4 adet ön ayara sahiptir. Ek olarak 12 ön ayar UC Surface yazılımından yüklenebilir. UC Surface, Revelator'dan ulaşılabilen ön ayarları değiştirmek için de kullanılabilir, böylece kullanıcılar favori dört adet ön ayara her zaman kolayca erişebilir.

  Ön ayarlar, UC Surface’den kolayca ve hızlı bir şekilde düzenlenebilir, yeniden ayarlanabilir ve Revelator’da saklanabilir, böylece kullanıcılar her zaman ellerinin altında dört hazır preset’e sahiptir.


  Ön ayarlar kayıt üzerine yazdırılabilir mi? ...

  Evet. Ancak bu tercih, Universal Control'den değiştirilerek StudioLive processing’in sadece dinlemede etkin olması sağlanabilir.


  Ön ayarlar tamamen pas geçilebilir mi? ...

  Evet. Tamamen yalın bir kayıt yapmak istiyorsanız, StudioLive işlemeyi (processing) atlamak için Revelator'ın önündeki “Preset (Ön Ayar)” düğmesini basılı tutun.


  Revelator’un polar modeli nedir?

  Revelator üç polar modele sahiptir: Kardioid, Çok yönlü ve Figure 8. Modeller, UC Surface’den seçilebilir. Fabrika ayarlarında Kardioid etkindir.


  Kullanıcı, stereo loopback akışına nasıl erişir? ...

  Windows'ta Revelator Çoklu (Multi) moda ayarlanmıştır, böylece üç stereo cihaz olanağı sunar: Revelator, Revelator Loopback 1 ve Revelator Loopback 2. İlk giriş, mikrofondan hard-route olarak yönlendirilir. Revelator Loopback 1 ve 2, aynı anda en fazla iki uygulamadan kayıt alma veya yayın yapma için kullanılabilen 2x2 stereo loopback akşıdır.

  MacOS'ta, kullanıcı Universal Control'den Tekli (Single) ve Çoklu (Multi) modlar arasında seçim yapabilir. Fabrika ayarlarında, tekli modu etkindir ve Revelator 6x6 ses arabirimi olarak görünür. PreSonus, geri döngü (loopback) kullanırken en iyi deneyim için çoklu moda geçilmesini önerir.


  Revelator bir mono ya da stereo mikrofonmudur? ...

  Revelator’ın mikrofon sinyali monodur. Bu kaynağa ait iki giriş akışı var olarak görünmekle birlikte, her iki akış da aynı sinyali alır.


  Revelator’ın herhangi bir miks yapma özelliği var mıdır? ...

  Evet. Kullanıcı, UC Surface'den mikrofon kanalının işlemesini (processing’i) düzenlemenin yanı sıra mikrofonları ve geri döngü akışları (loopback streams) arasında bir miks oluşturabilir. Ayrı bir reverb kanalı ve ek olarak vokal efektleri de bulunmaktadır.


  Geri döngü akışlarına (Loopback Streams’e) Fat Channel işleme (processing) eklenebilir mi? ...

  Hayır. Fat Channel işleme, yalnızca mikrofon sinyali için ayrılmıştır.


  Revelator herhangi bir yazılımla birlikte geliyor mu? ...

  Birçok! Tüm PreSonus ses arabirimlerini alanlar gibi Revelator müşterileri de tam VST/AU desteği sunan Studio One Artist'e sahip oluyor. Ayrıca Ableton Live Lite dahil olmak üzere, efektler, enstrümanlar ve daha fazlasından oluşan bir paket olan Studio Magic Suite'e de sahip oluyorlar.


İLGİLİ ÜRÜNLER

AYNI KATEGORİDEKİ DİĞER 16 ÜRÜN

İLGİLİ YAZILAR

Vade Aylık Toplam
1 ₺3.981,68 ₺3.981,68
2 ₺1.990,84 ₺3.981,68
3 ₺1.327,23 ₺3.981,68
4 ₺1.025,28 ₺4.101,13
5 ₺820,23 ₺4.101,13
6 ₺683,52 ₺4.101,13
7 ₺602,94 ₺4.220,58
8 ₺527,57 ₺4.220,58
9 ₺468,95 ₺4.220,58
10 ₺434,00 ₺4.340,03
11 ₺394,55 ₺4.340,03
12 ₺361,67 ₺4.340,03
Vade Aylık Toplam
1 ₺3.981,68 ₺3.981,68
2 ₺1.990,84 ₺3.981,68
3 ₺1.327,23 ₺3.981,68
4 ₺1.025,28 ₺4.101,13
5 ₺820,23 ₺4.101,13
6 ₺683,52 ₺4.101,13
7 ₺602,94 ₺4.220,58
8 ₺527,57 ₺4.220,58
9 ₺468,95 ₺4.220,58
10 ₺434,00 ₺4.340,03
11 ₺394,55 ₺4.340,03
12 ₺361,67 ₺4.340,03
Vade Aylık Toplam
1 ₺3.981,68 ₺3.981,68
2 ₺1.990,84 ₺3.981,68
3 ₺1.327,23 ₺3.981,68
4 ₺1.025,28 ₺4.101,13
5 ₺820,23 ₺4.101,13
6 ₺683,52 ₺4.101,13
7 ₺602,94 ₺4.220,58
8 ₺527,57 ₺4.220,58
9 ₺468,95 ₺4.220,58
10 ₺434,00 ₺4.340,03
11 ₺394,55 ₺4.340,03
12 ₺361,67 ₺4.340,03
Vade Aylık Toplam
1 ₺3.981,68 ₺3.981,68
2 ₺1.990,84 ₺3.981,68
3 ₺1.327,23 ₺3.981,68
4 ₺1.025,28 ₺4.101,13
5 ₺820,23 ₺4.101,13
6 ₺683,52 ₺4.101,13
7 ₺602,94 ₺4.220,58
8 ₺527,57 ₺4.220,58
9 ₺468,95 ₺4.220,58
10 ₺434,00 ₺4.340,03
11 ₺394,55 ₺4.340,03
12 ₺361,67 ₺4.340,03

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.
Karşılaştırma listesine eklendi.