Realtime Analog Classics Plus Bundle

Satın aldığınız tüm Apollo ses kartları ile birlikte gelen "Realtime Analog Classics Plus Bundle"  plug-in paketi ile sadece efsanevi compressor Fairchild® 670 ve Pultec® EQP-1 gibi EQ'lar değil Softtube'dan inanılmaz gitar ve bass amp emülasyonları ve UA'nın kilometre taşı 610-B Tube Preamp ve EQ plug-in'leri de gelmektedir.

UA 610-B Tube Preamp ve EQ

Duke Ellington'dan Coldplay'e birçok ünlünün kayıtlarını almak için kullanılan klasik hardware ile kayıtlarınıza diğerlerinden ayıracak ikonik sıcaklık ve karakter ekleyin. Tüp amplifikatörü, transformatörler ve devrelerin non-lineerliği dahil tüm sinyal yolunu emüle ederek Unison teknolojili 610-B Tube Preamp ve EQ plug-in'i her türlü sinyale organik detay ve saturasyon ekler.

Marshall® Plexi Classic Amplifier

Rock and roll gitar amplifikatörlerin tartışmasız alpha'sı olan Marshall "plexi" aplifikatör ortaya çıkarılmasına aracı olduğu parçalar kadar efsanevidir. Jimi Hendrix'ten Jimmy Page'e, Duane Allman'dan Eric Claptone'a Plexi'nin snarl, sustain, yumuşaklık ve raunch karışımı rock sound'unu tanımlamıştır. Softtube tarafından tasarlanan Marshall Plexi Plug-in'i bu ikonik amplifikatörün sound'unu kusursuz bir şekilde yakalamak için AD/DC'nin Back in Back ve Highway to hell parçalarını kayıt eden ses mühendisi Tony Platt tarafından mümemmel şekilde  mikrofonlanmış bir setup kullanmıştır.

Fairchild® 670 (Legacy)

Dünyanın en imrenilen compressor'u olan klasik Fairchild 670 tube limiter kanallarınıza o kusursuz sıcaklık ve karakteri katar. İster lead vokal üzerinde yumuşak bir compression arıyor olun ister gitar, bass veya davul kanalında kullanılacak daha sert bir doku, Fairchild 670 plug-in'i verdiğiniz her kaynağa o klisik "ışıltısını" katacaktır.

Teletronix® LA-2A Classic Leveling Amplifier (Legacy)

Bu yumuşak, kaynağa bağımlı optik compressor ve detaylı olarak tasarlanmış tüplü preamplifikatör, LA-2A tüm dünyada profesyonel miks mühendisleri için -özellikle vokallerde- olmazsa olmaz compressor'dür. Kullanımı inanılmaz kolay Peak Reduction ve Kazanç Kontrolleri gitar, bass, davul ve fazlası için o ideal optik compression sound'unu verir.

1176SE/LN® Classic Limiting Amplifiers (Legacy)

Bu dünyanın en çok bilinen compressor'ünden klasik, ultra-hızlı FET compression elde edin! 1176 size benzersiz bir vuruculuk, karakter ve presence vermekle birlikte drum, vokal, gitar ve dahası üzerinde o imzası olarak kabul edilen distorsiyon overtone'ları verecektir.

Pultec® Pro Equalizers (Legacy)

Şimdiye dek üretilmiş ve en çok aranan iki hardware EQ ile miks yapın - MEQ-5 midrange equalizer ve EQP-1A program equalizer. Bu her iki tüplü EQ ikonları bol bol sıcak analog karaktere sahip yumuşak ve ipeksi EQ eğrilere sahiptirler.

Ampeg® SVT-VR Classic Bass Amp

1969'da piyasaya sürülen Ampeg SVT bass amplifikatörü halen yüksek güçlü tuplü bass tonlarının hükümdarıdır. Brainworx tarafından tasarlanan Ampeg SVT-VR Klasik Bass Amp plug-in'i orijinalini rock, funk ve soul müzisyenleri için akla ilk gelen amp yapan o benzersiz güç ve punch sound'unu mükemmel olarak yakalamıştır. Gerçek SVT bass amp'in ton, doku ve hissiyatını veren Unison preamp teknolojisi ile gerçek zamanlı tracking yapabilir veya ruhsuz DI kanalları bu klasiğin kükremesi ile canlandırabilirsiniz

Precision Mix Rack Collection

Precision Channel Strip, Precision Reflection Engine ve Precision Delay Modulation plug-in'i içeren Mix Rack Collection kayıt ve miks için dört ayrı modern ve yüksek kaliteli plug-in sunmaktadır. Precision Mix Rack Collection başlangıç seviyesinden profesyonellere dek her türlü müzisyen için etkileyici bir paket sunmaktadır.

UA Precision Enhancer Hz

Precision Enhancer HZ plug-in ile müziğinizin alçak frekans bölgesini profesyonelce düzenleyebilirsiniz. İstenilen sonuçları minimal ayar ile elde edebilmenizi sağlayan bu plug-in ile kick drum'larınıza ağırlık kazandırabilir, synth bass'larınızı daha doygunlaştırabilir veya basitçe kanallarınızın alçak frekans bölgesinin küçük hoparlörlerde daha iyi duyulabilir hale getirebilirsiniz.

Raw Distortion

80'lerin başlarından vintage bir Pro Co Rat'tan modellenmiş Raw Distortion, efsanevi stompbox'un tüm gritty dynamic raunch sound'unu vermektedir. Unison teknolojisi sayesinde de Apollo Twin, 8 veya 8p'nizin ön panelindeki Hi-Z girişe takacağınız enstrümanınızdan aynı devre etkileşimini, kazanç alanını ve clip noktalarını alarak orijinali ile aynı ton, hissiyat ve cavabı elde edersiniz.

RealVerb Pro

RealVerb Pro UA'nın kendi benzersiz algoritma setlerini temel alarak oluşturulmuş son derece esnek ve doğal bir ses sahip reverb plug-in'idir. Dilediğiniz odayı duyarak tasarlamanızı sağlayan RealVerb pro basit büyük/küçük veya dark/bright seçeneklerinin ötesine geçerek kaynaklarınıza distorsiyonsuz, yumuşak bir diffusion ve ultra uzun reverb tail sunmaktadır.

Karşılaştırma listesine eklendi.