RØDE Yetkili Satıcıları

RØDE ürünleri dünya genelinde yetkili satıcılar aracılığıyla satılmakta, bu sayede satış sonrası destek ve garanti süreçleri sorunsuz bir şekilde işlemektedir. Ancak bazı ülkelerde, yüksek gümrük vergileri nedeniyle yurt dışından yasa dışı yollar ile getirilen RØDE ürünleri de piyasada yer almaktadır. Genellikle pazar yerlerinde satılan bu ürünler için fatura dahi verilmemektedir.

RØDE, bu tür sorunların önüne geçmek için artık tüm yetkili satıcılarına "RØDE Yetkili Satıcısı" rozeti vermektedir. Rozetin üzerine tıklayarak ya da RØDE'un resmi sitesindeki "Where to Buy RØDE" sayfasını ziyaret ederek, alışveriş yapacağınız firmanın yetkili bir satıcı olup olmadığını teyit edebilirsiniz.

Etiketler: RØDE |
Kategori: Haberler

İLGİLİ ÜRÜNLER

NT-USB+

NT-USB+

favorite

Üye girişi yapınız
Fiyat ₺9.767,57

Yüksek kaliteli USB Mikrofon

Wireless GO II

Wireless GO II

favorite

Üye girişi yapınız
Fiyat ₺16.749,71

2 Kanal Kompakt Kablosuz Mikrofon ve Kayıt Sistemi

Wireless ME

Wireless ME

favorite

Üye girişi yapınız
Fiyat ₺7.762,06

Compact Wireless Microphone System

Compel 1989 yılında Steinberg firmasının Türkiye distribütörlüğünü yaparak hayatına başladı. Yıllar içerisinde müzik ve post prodüksiyon stüdyolarının ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli firmaların distribütörlüğünü üstlenerek hizmet vermeye devam etti. Günümüzde 20'yi aşkın firmanın Türkiye distribütörlüğünü yaparak elektronik müzik ekipmanı ithalatı ve satışı yapmaya devam etmektedir.

İLGİLİ YAZILAR

Karşılaştırma listesine eklendi.