Üye Giriş  |   Yeni Üyelik  |   Şifremi unuttum !  
Üye Giriş

Lütfen e-postanızı ve şifrenizi giriniz!
Compel
Drop Down Menu
 
 
 
Drop Down Menu
Ödeme Kolaylıkları
Sipariş, ödeme, taksit ve kargo bilgileri için ödeme sayfamızı ziyaret ediniz.
 
M-Audio - SoftTube kampanyası
 
 

Softube'dan tüm eleştirmenlerce tam not alan miks plug-in paketi ve M-Audio M-Track 2X2 serisi ses kartları ile mikslerinizi bir üst seviyeye taşıyın. Sınırlı bir süre ile bir süre ile eski ve yeni M-Track 2x2 serisi ses kartı sahipleri Softube'ın üç adet özenle hazırlanmış ikonik gerçek cihazları emüle eden plug-in EQ'lardan oluşan Passive-Active Pack plug-in paketini ücretsiz olarak indirebileceklerdir.

Softube'ın Passive-Active pack kolleksiyonu üç adet birbirinden çok farklı karakteristiklere sahip EQ'dan oluşmaktadır. Passive Equalizer 3 bandlı ikonik bir Alman EQ'sundan esinlenerek tasrlanmış benzersiz berrak ve geniş bir sound'a sahip bir EQ'dur. Active Equalizer ise hassas ve kesin ayarlamalar yapmak için kullanılan ünlü bir İsviçre EQ tasarımını baz alarak tasarlanmıştır. Focusing Equalizer ise klasik bir EQ tasarımını ilham verici bir dokunuş ile yeniden tasarlayarak ortaya çıkmış bir EQ'dur. Bu EQ Softube'a özel benzersiz bir konsept üzerine kurularak miks sürecindeki tahmine dayalı hareketleri ortadan kaldırmaktadır.

Bu kampanya 31 Aralık 2017 tarihine dek devam edecektir.

Kampanyanın geçerli olduğu ürünlerin listesi için tıklayın.

Kampanyadan eski / yeni ve 31 Aralık tarihine kadar satın alma yapan herkes faydalanabilecek. Plug-in'leri indirebilmek için ürünlerin M-Audio'nun sayfasından kayıt altına alınmış olması gerekiyor. Daha önce kaydettirilmedi ise de sorun değil, 31 Aralık tarihine kadar kayıt ettirdiğinizde hesabınızda bir download (indirme) linki çıkacaktır.  Site içinde yeralan tüm metin, resim ve diğer içeriğin hakları COMPEL MÜZİK AŞ'ye aittir. Başka bir ortamda kaynak gösterilse dahi izinsiz kullanılamaz. Gizlilik  
  Compel Müzik Anonim Şirketi | V7.10 | 2018 | Designed by Compel