Üye Giriş  |   Yeni Üyelik  |   Şifremi unuttum !  
Üye Giriş

Lütfen e-postanızı ve şifrenizi giriniz!
Compel
Drop Down Menu
 
 
DSP KARTLARI -> UNIVERSAL AUDIO
 
Drop Down Menu
Ödeme Kolaylıkları
Sipariş, ödeme, taksit ve kargo bilgileri için ödeme sayfamızı ziyaret ediniz.
 
UNIVERSAL AUDIO UAD-2 Octo Core
Analog Classics Bundle, PCIe 8xDSP Çözümü
facebook\'ta paylaş twitter\'da paylaş
7,736 TL
(KDV dahil)
999 EUR + KDV

 

Mac ve PC bilgisayarınız için inanılmaz analog işlem gücü


Bilgisayarınızı dünya standartlarında analog sound ile takviye etmeye hazırmısınız ? UAD-2 DSP hızlandırıcı kartları Studer, Ampex, Lexicon, Neve, Manley, Roland ve SSL gibi firmaların sadece Universal Audio'ya lisanslanmış UAD Powered plug-in'lerini kullanımınıza sunmaktadırlar. UAD-2 paketleri kullanıcı tarafından takılabilen bir PCIe formatlı kart ile "Analog Classics" plug-in bundle'ından (VST/AU/STAS) oluşmaktadır.

UAD-2: Endüstrinin en çok saygı gören audio plug-inleri
Ciddi home stüdyo sahiplerinden multi-platinum ödüllü mix mühendislerine dek UAD Powered Plug-in'leri 10 yıldır audio profesyonellerinin kalbini çalmaktadırlar. Sebebi çok basittir. Başka hiç bir plug-in klasik analog ekipmanların -nadir compressor ve EQ'lardan, vintage reverblere dek- sound'unu ve davranışını bu denli gerçeğe yakın olarak sunamamaktadır.


Ödüllü UAD plug-in kütüphanesinde 60 kadar plug-in mevcuttur. Bu plug-in'ler ses endüstrisindeki en büyük isimler ile birlikte titizlikle hazırlanmışlardır. Bu plug-in'ler UAD-2 donanımlarının "Custom" ve "Ultimate" paketleri ile birlikte veya UA'nın online alışveriş sitesi üzerinden alınabilirler.

Göze çarpanlar

  • Mac ve PC bilgisayarlarında ve PCIe expansion Chasis ile UAD plug-inleri kullanın
  • Ampex, Lexicon, Roland, Studer, Neve, Manley, SSL, EMT, Empirical Labs, MXR ve benzeri markaların plug-in'leri
  • PCIe formatta DSP hızlandırıcı kart ve seçime bağlı Core, Custom veya Ultimate Plug-in paketi
  • SOLO, DUO, QUAD ve OCTO olmak üzere 4 model (1, 2, 4 ve 8 SHARC işlemcili)
  • Her pakette UA-610B, Farichild 670, Teletronix LA-2A, UA-1176LN, UA 1176SE, Pultec EQP-1A, Pultec Pro, CS-1, EX-1, DM-1, DM-1L, RS-1, UA Precision enhancer Hz, Realverp Pro plug-in'lerinden oluşan "Analog Classics" plug-in'leri
  • LA-2A Classic Audio Leveler, 1176LN / 1176SE Classic Limiting Amplifiers, Pultec EQP-1A, ve Realverb Pro plug-in'lerinden oluşan "Analog Classics" plug-in'leri
  • Pro Tools, Logic Pro, Cubase, Studio One ve benzerleri ile uyumlu
  • Birçok UAD-2 kartı ile aynı anda çalışabilme - UAD-2 PCIe, UAD-2 Satellite ve Apollo ile
  • VST, AU, RTAS desteği; Mac OS X Snow Leopard/Lion/Montain Lion ve Windows 7 uyumlu

QUAD'dan OCTO'ya arttırılabilir DSP gücü

UAD-2 DSP hızlandırıcı kartları iki farklı seviyede satılmaktadır:QUAD ve OCTO. Dört DSP'den (QUAD) sekiz DSP'ye (OCTO) kadar ölçeklenebilir Analog Devices SHARC işlemcisine sahip olan UAD DSP kartları Mac veya PC bilgisayarınızın mix gücünü inanılmaz derecede arttırabilme kapasitesine sahiptirler.

Aynen rack'ler dolusu analog işlemcilerle donatılmış stüdyolarda olduğu gibi UAD PCIe kartları -sisteminizin geri kalanının ne yaptığından bağımsız olarak - çok daha büyük mixlerle güvenle çalışabilmenize ve sonik olarak karmaşık plug-in'ler kullanabilmenizi sağlar. Örneğin UAD-2 OCTO kartı inanılmaz Studer A800 Tape Machine Plug-in'in den aynı anda 80 adet kullanmanıza onlanak tanır - bu denli bir işlem gücü günümüzde kullanılan tüm bilgisayarları rahatlıkla kullanılmaz duruma getirir.

Core Custom ve Ultimate paketleri
UAD-2 DSP hızlandırıcıları "Core", "Custom" ve "Ultimate" paketler ile satın alınabilirler. CORE paketi Analog Classics plug-in paketi ile gelmektedirler. CUSTOM pakette ise Analog Classics Bundle'ın yanında istediğiniz herhangi üç UAD plug'-in'i ücretsiz almanıza olanak tanır. Ultimate paket ise UAD 6.3 yazılımında bulunan 55 adetten fazla UA plug'-in'i ile birlikte gelmektedir.

UAD Plug-in ustalığı: Sahne arkasındaki bilim
Çoğu kimsenin aklına "ustalık" dendiğinde audio yazılım gelmez. İşte bu UAD plug-in'lerini diğerlerinden ayırır. UAD kullanıcılarından en sık duyduğumuz cümleler: "Vay canına ! Plug-in'lerin bu denli güzel duyulacağını hiç tahmin etmezdim" olmaktadır. Bunun en önemli sebebi UA mühendislerinin simülasyonunu yaptıkları her analog cihazın çok ayrıntılı bir şekilde fiziksel modellemelerini yapmalarıdır. Bu işlemin temeli eski klasik analog cihazları dijital dünyada her bileşeni ile tek tek yeniden oluşturmaktır. İşte bu sayede UAD plug-in'leri analog cihazların kimi zaman garip -zengin, üç-boyutlu sound ve harmonik dolu- davranışlarını tamı tamına taklit edebilmektedirler

ÖZELLİKLER
Yüksek band genişlikli x1 PCI Express kart (PCIe 2.0 uyumlu)  
UAD-2 QUAD/OCTO: full-height, kısa PCIe kart  
4 veya 8 adet Analog Devices SHARCH kayan-noktalı işlemci  
VST, RTAS ve Audio Unit plug-in format desteği  
44.1, 48, 88.2, 96, 176.4 ve 192 kHz desteği  
Tüm plug-in'ler için 14 günlük full deneme süresi  

UAD-2 PCI sürümleri arasındaki farkları görmek için tıklayın.
UAD plug-in'leri almak için my.uaudio sayfasına gidebilirsiniz.
Aynı anda çalıştırılabilecek plug-in sayısı tablosu için UAD sayfasına bakabilirsiniz.


 

ÜRÜN DETAY GÖRSELLERİ


  Site içinde yeralan tüm metin, resim ve diğer içeriğin hakları COMPEL MÜZİK AŞ'ye aittir. Başka bir ortamda kaynak gösterilse dahi izinsiz kullanılamaz. Gizlilik  
  Compel Müzik Anonim Şirketi | V7.10 | 2018 | Designed by Compel