Bayi Giriş   |  Üye Giriş  |   Yeni Üyelik  |   Şifremi unuttum !  
Üye Giriş

Lütfen e-postanızı ve şifrenizi giriniz!
Bayi Giriş

Lütfen bayi kodunuzu ve şifrenizi giriniz!
Compel
Drop Down Menu
 
 
MİKROFON PREAMPLERİ -> CRANE SONG
 
Drop Down Menu
Ödeme Kolaylıkları
Sipariş, ödeme, taksit ve kargo bilgileri için ödeme sayfamızı ziyaret ediniz.
 
CRANE SONG Flamingo
Yüksek Seviye Discrete Class-A Mikrofon Preamp
facebook\'ta paylaş twitter\'da paylaÅŸ
27,062 TL
(KDV dahil)
3,125 USD + KDV

 

Discrete Class-A Mikrofon preamplifikatörüFlamingo, yüksek kaliteli iki kanal ayrık elemanlı A sınıfı bir mikrofon pre-amplifikatörüdür. Normal bir ampli olarak kullanılabilmesinin yanısıra vintage sesleri taklit edebilir ve yeni benzersiz soundlar üretmekte kullanılabilir.

Giriş kazancını seçen kademeli bir anahtar kazanç (gain) uyumluluğu sağlama ve yinelenebilirlik için hazırlanmıştır. Sürekli değişken bir kontrol ile kazançta ince ayar yapılabilir.

Kazanç +6 dB den +66 dB ye kadar arttırılabilir ve azaltılabilir. Her kanalın  ayarlanabilir ayrı phase ve phantom power anahtarları vardır. Flamingo ayrıca 2 kanal 22 bölmeli aşırı yük göstergeli VU metresi sayesinde doğru monitörleme ve rahat seviye ayarı yapmanızı sağlar.

Flamingo’ya özel 2 anahtar kullanıcıya iki farklı sound seçeneği tanır: IRON ve SOUND. SOUND anahtarı amplifikatör tipini değiştirirken IRON ise sound'a "IRON" özelliği katar. Bu anahtarları kullanılarak dört farklı sound üretebilirsiniz. Flamingo'da transformatörsüz balanslı giriş ve çıkışlar kullanılmıştır.

Flamingo gerçek hayattaki kayıt, broadcast ve sahne problemlerini kolaylıkla çözebilmeniz için son derece kullanışlı ve esnek olarak üretilmiştir. Tek bir düğme ile yaratıcı soundlar elde etmenizi sağlar.


ÜRÜN DETAY GÖRSELLERİ


  Site içinde yeralan tüm metin, resim ve diğer içeriğin hakları COMPEL MÜZİK AŞ'ye aittir. Başka bir ortamda kaynak gösterilse dahi izinsiz kullanılamaz. Gizlilik  
  Compel Müzik Anonim Şirketi | V7.20 | 2020 | Designed by Compel