Bayi Giriş   |  Üye Giriş  |   Yeni Üyelik  |   Şifremi unuttum !  
Üye Giriş

Lütfen e-postanızı ve şifrenizi giriniz!
Bayi Giriş

Lütfen bayi kodunuzu ve şifrenizi giriniz!
Compel
Drop Down Menu
 
 
MİKROFON PREAMPLERİ -> AVALON
 
Drop Down Menu
Ödeme Kolaylıkları
Sipariş, ödeme, taksit ve kargo bilgileri için ödeme sayfamızı ziyaret ediniz.
 
AVALON V5 MIC PREAMP / DI
Yeni nesil mono microphone preamplifier / DI Box
facebook\'ta paylaş twitter\'da paylaÅŸ
20,445 TL
(KDV dahil)
1,995 EUR + KDV

 

Avalon'dan yeni nesil Micpre / DI


Avalon V5, 1995'ten beri üretimde olan ve hem stüdyo hemde canlı perfornmansta Dünyaca ünlü müzisyen ve ses mühendisleri tarafından kullanılan U5 DI box'ın oluşturduğu geleneği sürdürmektedir.

V5 bu denenmiş ve başarılı olmuş tasarımda yepyeni bir sayfa açmaktadır. V5 düşük gürültü, yüksek kazanç, Pure Class A, mikrofon preamplifikatörü ve 10 Mega ohm'luk DI box gibi bir çok profesyonel özelliği barındırmaktadır. DI box katı, sıfır empedans yüklemeli ve akustik & elektrik gitar, bass, keyboard ve synthesizerler gibi aktif preamp-line kaynakları için +36 dB'lik maximum giriş imkanı sunmaktadır.

Transformatör-izolasyonlu reamp çıkışı ile tüm girişlerin aktif olduğu, polarizasyon değiştirme imkanlı, çoklu giriş/çıkış konfigürasyonları mümkün olabilmektedir. Sızdırmaz ve mühürlü gümüş röleler inanılmaz şeffaflıkta bir sinyal yolu sağlarken özel yapım, ultra-yüksek parformanslı rotary düğmeler 2 db'lik adımlar ile mükemmel bir kazanç kontrolü sağlarlar.

İki pasif yüksek geçirgen filtre ve iki vokal / enstrüman özellikli pasif air-lift alçak frekans eğrisi içeren benzersiz pasif ton seçici ile 10 farklı (5'i U5'ten gelen) ton imkanı mevcuttur.

Pasif alçak geçirgen hiss ve buzz filtresi, -30 dB ila +18 dB arasında ölçeklenebilen, çift peak LED'li geniş ölçekli profesyonel analog VU metre diğer önemli özelliklerindendir.

Avalon V5 "Derin ve kontrollü bass" ile birlikte mükemmelleştirilmiş vokal ve enstrüman kayıtları için "müzikal orta frekans" sağlamak üzere %100 ayrık elemanlı, DC kuple edilmiş, benzersiz Pure Class A amplifikatörleri kullanmaktadır. Reamp opsiyonları, pasif TONESHAPING ağı ve çoklu çıkış seçenekleri ile Avalon V5, Avalon'un sonik mükemmeliyet konusundaki geleneğini bir üst seviyeye taşıyacaktır.
ÖZELLİKLER

Pure Class A, %100 ayrık eleman tasarım
Yumuşak müzikal detay ve sonik mükemmellik
+30 dB'lik değişken kazançlı preamp
Çift Mikrofon ve line çıkış
Hi-Z 10.000.000 ohm giriş empedansı
Düşük gürültü: -100 dB
Yüksek headroom: +30 dB
Altı tone bank seçim imkanı
Benzersiz bass cevabı için DC kupleli Class A çıkışı
Gürültü önleme amaçlı High-cut filtre
LED'li aktif sinyal göstergesi
Kulaklık çıkışı
0.5% den düşük distorsiyon
Active to Thru seçici - Toprak izolasyon düğmesi
Düşük dürültü için dahili toroidal güç kaynağı
Uzun ömürlü, paslanmaz çelik kasa


ÜRÜN DETAY GÖRSELLERİ


  Site içinde yeralan tüm metin, resim ve diğer içeriğin hakları COMPEL MÜZİK AŞ'ye aittir. Başka bir ortamda kaynak gösterilse dahi izinsiz kullanılamaz. Gizlilik  
  Compel Müzik Anonim Şirketi | V7.20 | 2020 | Designed by Compel