Bayi Giriş   |  Üye Giriş  |   Yeni Üyelik  |   Şifremi unuttum !  
Üye Giriş

Lütfen e-postanızı ve şifrenizi giriniz!
Bayi Giriş

Lütfen bayi kodunuzu ve şifrenizi giriniz!
Compel
Drop Down Menu
 
 
SES KARTLARI -> PRESONUS
 
Drop Down Menu
Ödeme Kolaylıkları
Sipariş, ödeme, taksit ve kargo bilgileri için ödeme sayfamızı ziyaret ediniz.
 
PRESONUS Monitor Station V2
Yeni nesil stüdyo kontrol sistemi / Talkback / Monitöring
facebook\'ta paylaş twitter\'da paylaÅŸ
4,377 TL
(KDV dahil)
399 USD + KDV

 

Presonus'un her seviyedeki stüdyolarda kendine yer bulan Monitor Station'u yenilendi. Yeni tasarımlı Monitor Station V2 artık çok daha iyi

Monitor Station kayıt stüdyonuz için nihai bir masa üstü monitörleme ve iletişim sistemidir. Ödüllü Central Station'dan ilham alınarak tasarlanan Monitor Station kayıtlarınızı kontrol etmek için ihtiyacınız olan her şeyi; talkback, speaker switching, input source switching ve dört adet ultra yüksek ve temiz sinyal veren kulaklık amfisiyle sağlar.

Giriş Seçimi (Input Switching)
Monitor Station 3 adete kadar audio kaynağı (TRS1,TRS2,Aux/Phono) girme ve bu sayede farklı girişler arasında geçiş yapma ve karşılaştırma olanağı sunmaktadır. Bilgisayardaki kaydınızın ana çıkışını Monitor Station da TR1 girişine ve CD çalarınızın çıkışını da Monitor Station da aux girişine girerek tek bir düğme yardımıyla uygulamalar arasında geçiş yapıp CD deki müziği referans alıp kendi mikslerinizi kolayca düzenleyebilirsiniz.

Hoparlör Seçimi (Speaker Switching)
Mikslerinizin gerçek Dünya'da nasıl algılandığı hakkında bir fikrinizin olması için farklı hoparlörlerden sesleri dinleyebilmeniz amaçlanıp Monitor Station bünyesinde üç set ses çıkışı yerleştirilmiştir. Bu setler arasında anında seçim yapmanızı sağlayan düğmeler Monitor Station üzerinde kolaylıkla ulaşılabilecek şekilde yereştirilmişlerdir.

Ana ve Kulaklık Miks yönlendirme
Stereo girişlerden (TRS1, TRS2, Aux/Phono) girilen her bir ses sinyali Monitor Station üzerinde iki farklı yola yönlendirilebilir: Ana ses yolu (MAIN) ve kulaklıklara giden yan yol (CUE). Monitor Station MAIN ve CUE sinyalini dört ayrı kulaklık çıkışına yönlendirebilmenize olanak tanır. Ana miksi TRS1 girişinden gönderirken metronomlu miksi TRS2 girişinden gönderin. Daha sonra kulaklık amfisini hem ana ses yolundaki hemde CUE'daki miks i dinlemek üzere ayarlayabilirsiniz. Ana ses yolu her zaman kontrol odasında duyacağınız miksi içerir.

Tam İletişim
Kayıt esnasında iletişim çok önemlidir. Monitor Station talkback sistemi sayesinde onboard mikrofon yardımıyla kulaklık takan müzisyenlerle iletişim kurabilmek için bağırmanıza gerek kalmayacaktır.

Monitor Station'ı Kişiselleştirin
Monitor Station üzerindeki üç farklı fonksiyon tuşu çalışma stilinize göre ayarlanabilir ve kaybolmamak üzere hafızaya alınabilir.

Input birimi hem “summing” modunda (TRS1, TRS2 ve Aux/Phono girişleri birleşerek sinyal gönderir), hemde “toggle” modunda (TRS1, TRS2 ve Aux/Phono girişlerinden sadece bir tanesinden sinyal alınabilir) çalışmak üzere atanabilir.

Hoparlör birimi hem “all on” modunda (A, B ve C hoparlörleri aynı zamanda ses verir), hem “toggle” modunda (A, B ve C hoparlörlerinden sadece seçilen ses verir), hem de “subwoofer” modunda (A ve B seçilebilir, bu arada C de bu ikisinden birisine bağlı olarak seçilebilir) çalışmak üzere atanabilir.

Monitor Station ın LED sinyal göstergesi çeşitli sinyal seviyeleri için üç farklı modda ayarlanabilir
(-10dB, +4dB, +10dB).

Güçlü Kulaklık amfileri
Presonus en iyi kalitede kulaklık amfileri üretme alanında kendisine bir saygınlık yaratmıştır. Monitor Station üzerindeki her dört kulaklık amfiside 150 miliwattlık gücüyle ihtiyaç duyulan yüksek ve temiz sesi davulcuda dahil olmak üzere bir grubun her üyesine sağlayabilir.

ÖZELLİKLER
Ana ses çıkış seviyesi ayarı
3 stereo giriş (TRS1, TRS2, Aux/Phono)
3 set balanslı TRS speaker çıkışı; her birinin seviyesi ayarlanabilir
S/PDIF dijital giriş (YENİ !)
Hoparlör çıkışlarında trim kontrolü (YENİ !)
Talkback mikrofon ile kulaklık ve yan ses yolunu (CUE) besleyen ses kontrolü
Harici dinamik talkback mikrofon için XLR giriş
Ölçüm için hassas 8 segmentli LED göstergeler
Birbirinden bağımsız ses ayarına ve sinyal girişi seçimine sahip 4 adet yüksek ve temiz ses veren kulaklık amfisi
Bağımsız giriş kaynağı seçimiyle birlikte Ana ve CUE olmak üzere stereo çıkışlar
Çeşitli seviye ayarlamaları için DIM tuşu
Aux ve Phono seviye ayarlaması
Mute ve mono seçeneği


ÜRÜN DETAY GÖRSELLERİ


İLGİLİ ÜRÜNLER

PRESONUS Central Station Plus

PRESONUS HP4

PRESONUS HP60

PRESONUS Studio 192

PRESONUS HD7
  Site içinde yeralan tüm metin, resim ve diğer içeriğin hakları COMPEL MÜZİK AŞ'ye aittir. Başka bir ortamda kaynak gösterilse dahi izinsiz kullanılamaz. Gizlilik  
  Compel Müzik Anonim Şirketi | V7.20 | 2020 | Designed by Compel