Üye Giriş  |   Yeni Üyelik  |   Şifremi unuttum !  
Üye Giriş

Lütfen e-postanızı ve şifrenizi giriniz!
Compel
Drop Down Menu
 
 
Drop Down Menu
Üye Girişi
 
Ödeme Kolaylıkları
Sipariş, ödeme, taksit ve kargo bilgileri için ödeme sayfamızı ziyaret ediniz.
 

Son gelişmelerden ve yeni çıkan
ürünlerden haberdar olmak için
bizi Twitter'dan izleyin.
Twitter 
Haber Arşivi
ÜRÜN DUYURULARI...
   
HABERLER...
Design RODE HS2 Headset [18/12/2016]
 
RODE'un ikinci nesil headset mikrofonları HS2 serisi stoklarımızda. Güncellenen mikrofonu, yaylı çelik headband'ı ile artık hem daha dayanıklı hem de daha kullanışlı. İki farklı renk ve boy seçeneği ile gelen HS2 serisini standartları yeniden belirliyor.
Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.
Design RODE i-XLR [21/11/2016]
 
Her türlü dinamik mikrofonu profesyonel bir dijital kayıt cihazına dönüştüren i-XLR stoklarda. Herhangi bir iOS cihaza dijital olarak bağlanan i-XLR ile dinamik mikrofonlardan broadcast kalitesinde kayıt alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.
Design Numark PartyMix [14/10/2016]
 
Numark'ın entegre LED ışıklandırmaya sahip 2 kanal DJ controller'ı PartyMix stoklarda. Beraberinde gelen yazılım ile anında performans yapmanızı sağlayan ışıklandırmalı bu controller ile hemen parti moduna girebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.
Design Presonus Sturdiolive UR serisi [13/10/2016]
 
Presonus'un müzisyenler düşünülerek tasarlanmış olan hibrit USB mixerleri stoklarımızda. CD card kayıt/playback, bluetooth playback imkanı gibi özelliklere sahip bu mixerler her türlü ihtiyacınızı karşılayacak kapasitededirler. Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.
Design Numark Mixtrack Platinum [5/10/2016]
 
Numark'ın Mixtrack serisi controller'ların en yeni ve en gelişmiş sürümü Platinum stoklarda. 4 kanal çalışma imkanı, 24-bit ses çıkışı, platterler üzerindeki yüksek çözünürlüklü ekranları ile performans deneyiminizi bir sonraki aşamaya taşıyacak. Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.
Design M-Audio M-Track C serisi ses kartları [5/10/2016]
 
M-Audio'nun uzun zamandır beklenen yeni nesil ses kartları stoklarımıza girdi. Yepyeni ve kusursuz preamplifikatörleri, zengin yazılım desteği ve benzersiz fiyat/performans sunan iddalı fiyat politikası ile C serisi ses kartları yeni standarları belirliyor. Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.
Design One for Mac [23/8/2016]
 
Apogge'nin iOS ve Mac uyumlu ONE seskartı / mikrofonu artık sadece Mac uyumlu olarak çok daha ekonomik bir bütçe ile satışta. Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.
Design Arturia Keystep [09/8/2016]
 
Arturianın 32-tuşlu kontroller / keyboard ve step sequencer'i Keystep stoklarda. Benzersiz ileri fonksiyonları ve sağlamlığı ile hem stüdyoda hemde hareket halinde iken vazgeçilmeziniz olmaya aday. Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.
Design Arturia Mini Brute RED [28/7/2016]
 
Arturia'nın sınırlı sayıda ürettiği kırmızı renkli Mini Brute'lar stoklarda. Orijinal MiniBrute'un tüm özelliklerine sahip olan MiniBrute RED rengi ile benzersiz ! Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.
Design Denon DJ Kulaklıklar [20/6/2016]
 
Denon DJ'den DJ'ler için yüksek kaliteli kulaklıklar stoklarımızda. Her bütçe ve kullanım tarzı için üç ayrı model mevcut: HP 600, HP 800 ve HP 1100.
Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.
Design M-Track HUB [17/6/2016]
 
M-Audio'dan masaüstü için hem kaliteli, hem sağlam hemde güvenilir bir monitor kontroller isteyenler için ideal çözüm. Üstelik 3 adet USB hub'ı sayesinde tüm USB cihazlarınız bağlama imkanı Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.
Design Numark NS7 III [9/5/2016]
 
Numark'ın amiral gemisi DJ controller'ı NS7 III stoklarda. 4 kanalı, 3 adet renkli ekranı, Serato DJ ile %100 uyumluluğu ve daha birçok profesyonel özelliği ile en iyiyi isteyenlere. Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.
Design Numark HF Wireless kulaklık [9/5/2016]
 
Numark'ın benzersiz wireless kulaklığı HF Wireless stoklarda. İster kablolu ister bluetooth üzerinden kablosuz olarak kullanılabilen HF wireless vazgeçilez kulaklığınız olmaya aday. Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.
Design M-Audio Super DAC [2/5/2016]
 
M-Audio'nun referans kalitesinde DAC'ı Super DAC stoklarda. USB üzerinden bilgisayarınıza bağlanan ve 24-bit / 192 kHz çözünürlük sunan Super DAC bilgisayardan en iyi sesi almak isteyenler için ideal. Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.
Design Mogami kablolar [30/4/2016]
 
Mogami firmasının dünyaca ünlü kabloları stoklarımızda. Yüksek kaliteli mikrofon kabloları ve 8/16/24'lü multicore kablolar hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.
Design SP Dual ve Triple pedallar [5/1/2016]
 
M-Audio SP Dual ve Triple pedalları ile M-Audio'nun pedal ailesi her türlü ihtiyaca cevap verebilecek şekilde genişledi. Performanslarınızın vazgeçilmezi M-Audio pedalları hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.
Design Rahman Altın ile söyleşi [18/12/2015]
 
18 Aralık tarihinde gerçekleştirdiğimiz Rahman Altın ile söyleşi 50 kişiyi aşkın bir katılım ile geçekleşti. Söyleşi boyunca Rahman Altın ülkemizde ve yurt dışında film müziği sektöründe edindiği tecrübeleri paylaştı. Katılımcılar da çeşitli sorular ile söyleşiye katıldılar. Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.
Design RODE Video Micro stoklarda [10/11/2015]
 
Kameraüstü kullanım için RODE'un şimdiye dek ürettiği en kompakt mikrofon Video Micro stoklarımızda. Yüksek ses kalitesi, kolay taşınabilirliği ve kullanım kolaylığı ile kompakt bir çözüm arayanlar için ideal bir mikrofon olmaya aday. Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.
Design Erhan Bayrak ile söyleşi [10/11/2015]
 
10 Kasım tarihinde gerçekleştirdiğimiz Erhan Bayrak ile söyleşi 40 kişiyi aşkın bir katılım ile geçekleşti. Söyleşi boyunca Erhan bayrak tecrübelerini paylaşarak, müzik sektörünün dinamikleri hakkında fikirler verdi. Katılımcılar da çeşitli sorular ile söyleşiye katıldılar. Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.
Design Jingle Yarışmamız sonuçlandı [1/11/2015]
 
Telefon santralimizde kullanmak üzere düzenlediğimiz Jingle yarışmamız sonuçlandı. İlk elemeyi geçen 40 katılımcının ve Ömer Ahunbay'ın katılımı ile gerçekleşen gecenin herkes için çok verimli geçtiğine inanıyoruz. Yeni etkinliklerde görüşmek üzere. Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.
Design Warm Audio Mikrofon Preamlifikatörleri [1/11/2015]
 
"First" adlı parçaları ile Billboard Alternative listesinde 1 numara olan Cold War Kids'e tebrikler.
Hem vokallerde hemde davul overhead'lerinde WarmAudio WA12 mikrofon preamplifikatörleri kullanılmıştır. Video için lütfen tıklayın.
Design TC Electronic Polytune 2 BlackLight [12/08/2015] - YENİ -
 
Gelmiş geçmiş en yakışıklı ve en başarılı polyphonic tuner stoklarda. TC'nin en son teknolojisini kullanan Poltune Black hem çok kullanışlı hemde çok şık. Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.
Design Arturia BeatStep Pro [31/07/2015] - YENİ -
 
Arturia'nın merak uyandıran hardware sequencer / controller'ı stoklarımızda. Barındırdığı 3 sequencer ve performans araçları ile boyutlarından beklenmeyecek imkanlar sunan BeatStep Pro'yu çok seveceksiniz. Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.
Design WarmAudio EQP-WA [13/07/2015] - YENİ -
 
WarmAudio'nun uzun zamandır merakla beklenen Pultec EQP-1A equalizer'ın replikası EQP-WA stoklarda. Dünyada yankı uyandıran bu cihaza haryan kalacaksınız. Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.
Design M-Audio AV32/42 hoparlör [16/06/2015] - YENİ -
 
M-Audio'nun montaj setlerinde standart haline gelmiş olan AV serisi yenilendi. Yepyeni devrelere sahip olan bu hoparlörler artık çok daha güçlü ve temiz bir ses vermektedirler. Müzik dinleme ve oyun konsollarında da başarı ile kullanılan AV serisi hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.
Design RODE NTR Ribbon Mikrofon [3/06/2015] - YENİ -
 
RODE'un uzun zamandır beklenen ribbon mikrofonu stoklarda. Yüksek teknoloji üretim teknikleri ile üretilen NTR, hem benzeri ribbon mikrofonlardan çok daha geniş bir kullanım alanına ship hem de çok daha dayanıklıdır. Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.
Design Presonus Studio One V3 [25/05/2015] - YENİ -
 
Birbirinden yaratıcı ve güçlü prodüksiyon özellikleri, 30 GB aşkın ses bankası ile Studio One'ın yeni sürümü stoklarımızda. Ülkemizde de bir çok ünlü prodüktörün tercihi olan Studio One'a geçmekte geçikmeyin.
Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.
Design RODE Wireless Filmmaker [20/04/2015]
 
RODE Rodelink Filmmaker telsiz kiti, telsiz mikrofon dünyasında yepyeni bir dönemi başlatmaktadır. Kalitesi ve fiyat/performans oranı ile benzersiz olan bu telsiz kitine hayran kalacaksınız.
Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.
Design Presonus emblor T8 sub bass [20/04/2015]
 
Presonus'un son derece başarılı T10 sub bass'ın takipçisi T8 stoklarda 8" sürücüsü ve 100 Wattlık gücü ile proje stüdyoları için son derece ideal.
Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.
Design Lindell Audio Ürünleri [13/04/2015]
 
Lindell Audio'nun uzun zamandır beklenen 500 serisi mikrofon preamp, EQ, Compressor ve 500 serisi kasaları stoklarda. Fiyatları ile herkesi 500 serisi sahibi yapacak Lindell ürünlerini incelemek için lütfen tıklayın.
Design M-Audio M-Track II+ [21/03/2015]
 
M-Audio M-Track II'nin bir üst modeli olan M-Track II+ 24-bit / 96 kHz çalışma, üstün preamp ve dönüştürücüler ve Cubase LE ile evinizde stüdyo kalitesine ulaşmanızı sağlayacak profesyonel bir ses kartıdır. Detaylar için lütfen tıklayın.
Design M-Audio M3-6 referans monitör [2/03/2015]
 
M-Audio'nın 3 yollu 6" kompakt stüdyo referans monitörü stoklarda. 2-yollu boyutlarından 3-yollu performansı veren M3-6 hoparlörleri ile geniş stereo imaj ve goğru duyumun tadını çıkarabilirsiniz. Detaylar için lütfen tıklayın.
Design TC Helicon Ditto Mic Looper [10/02/2015]
 
TC Helicon'dan mükemmel bir looper pedalı. Son derece kolay kullanımlı ve yüksek kaliteli bu looper ile mikrofonunuz ile her türlü looper ihtiyaclarınızı karşılayabilirsiniz. Detaylar için lütfen tıklayın.
Design M-Audio M-Track II [03/12/2014]
 
M-Audio'nun beklenen yeni ses kartı stoklarda, Yepyeni mikrofon preampleri, güncellenmiş AD/DA dönüştürücüleri ve Waves plug-in paketi ile kendi sınıfında tartışmasız lider. Detaylar için lütfen tıklayın.
Design RODE S1 Black [02/12/2014]
 
RODE'un condenser sahne mikrofonu S1 yenilendi. özel püskürtme siyah boyalı yeni S1 eskisinden daha dayanıklı ve daha şık. Sahnede benzersiz condenser soundu için RODE S1. Detaylar için lütfen tıklayın.
Design TC Electronic Alter Ego V2 ve T2 [21/11/2014]
 
TC Electronic'ten muhteşem vintage echo ve ambient reverb pedalları. Alter Ego V2 ve T2 pedalları ile gitar sound'unuzu bir ileri seviyeye taşıyın.
Detaylar için lütfen tıklayın.
Design Presonus Ceres Bluetooth hoparlörler [17/11/2014]
 
Presonus'un son derece popüler Eris serisinin Bluetooth bağlantılı sürümleri Ceres serisi stoklarda. Artık evinizde ve her yerde stüdyo kalitesinde müzik dinleyebileceksiniz. Detaylar için lütfen tıklayın.
Design Ultrasone Performance serisi [12/11/2014]
 
Ultrasone'un her türlü kullanıma uygun üst seviye kulaklıkları stoklarda. Yüksek konfor ve kalite ön planda tutularak tasarlanan bu yeni seriyi denemeniz için bekliyoruz. Detaylar için lütfen tıklayın.
Design iTwo Studio stoklarda [10/11/2014]
 
Presonus'un güncellenen başlangıç paketi stoklarda. Ses kartı yepyeni iTwo ile güncellenen paket içeriğinde kulaklık, mikrofon, kablo ve yazılım gelmekte. Detaylar için lütfen tıklayın.
Design ProTools Duet ve Quartet stoklarda [28/10/2014]
 
Şimdiye dek sadece Mac bilgisayarlarda kullanılabilen Apogee'nin sınıf lideri ses kartları artık AVID güvencesi ve Protools yazılımı ile Windows uyumlu PC bilgisayarlarda. Detaylar için lütfen tıklayın.
Design RODE NT-USB stoklarda [17/10/2014]
 
RODE'un poscast, voiceover ve stüdyo kayıtlarına yönelik profesyonel condenser kapsüllü üst seviye USB mikrofonu NT-USB stoklarda.
Detaylar için lütfen tıklayın.
Design Warm Audio WA76 stoklarda [13/10/2014]
 
WarmAudio'nun tüm dünyada satış rekorları kıran efsanevi 1176 replikası WA76 stoklarda. Efsanevi bir klasiğin sound'una ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Detaylar için lütfen tıklayın.
Design Presonus RC 500 channel strip stoklarda [13/10/2014]
 
Presonus'un popüler ADL 700'ün compressor ve EQ katına sahip FET mikrofon preamplifikatörlü RC 500 channel strip stoklarımızda. Detaylar için lütfen tıklayın.
Design TC Helicon VoiceLive Play Electric stoklarda [24/9/2014]
 
VoiceLive Play Acoustic'in takipcisi olan Electric sürümü Elektrik gitar çalan şarkıcıların tüm hayallerini yerine getiren benzersiz bir vokal/gitar efekt ve harmony pedalıdır.Detaylar için lütfen tıklayın.
Design M-Audio MTrack 8 stoklarda [15/9/2014]
 
M-Audio'nun uzun zamandır beklenen 8 mikrofon preamplifikatörlü MTrack 8 USB ses kartı stoklarda. ödüllü Octane preamp teknolojisi kullanan MTrack 8'in sound kalitesine inanamayacaksınız.
Detaylar için lütfen tıklayın.
Design Taşındık ! [26/8/2014]
 
26 Ağustos 2014 tarihinden itibaren yeni ofisimizde size hizmet vermeye devam edeceğiz.

Detaylar için lütfen tıklayın.
Design Resident Audio T4 stoklarda [14/8/2014]
 
Resident Audio'nun uzun zamandır beklenen Thunderbolt arabirimi stoklarda. Benzersiz fiyat/performansı, düşük latency değerleri ve Mac/PC uyumu ile benzersiz bir ses kartı.
Detaylar için lütfen tıklayın.
Design M-Audio Trigger Finger Pro stoklarda [10/8/2014]
 
M-Audio'nun klasikleşmiş Trigger Finger Controller'ın geliştirilmiş yeni sürümü stoklarda. Işıklandımalı ve hız hassasiyetli 16 pad ve yeni step sequencer ile Trigger Finger Pro yeni controller'ınız olmaya aday. Detaylar için lütfen tıklayın.
Design TC Electronic Alter Ego X4 stoklarda [24/7/2014]
 
Alter Ego ile FlashBack X4 pedallarının benzersiz karışımı: Alter Ego X4. Birbirinden muhteşem 12 delay sounduna sahip olan Alter Ego X4 şimdiden klasikler arasında yer almaya adaydır. Detaylar için lütfen tıklayın.
Design TC Helicon VoiceLive Play Acoustic stoklarda [17/7/2014]
 
VoceLive Play Acoustic zengin vokal soundlar, mükemmel backing vokal armonileri, ödüllü gitar efektleri ve akustik gitara özel teknolojisi ile günümüzün modern şarkıcı / bestecilerinin mükemmel tamamlayıcısı. Detaylar için lütfen tıklayın.
Design M-Audio HDH 50 kulaklık stoklarda [17/6/2014]
 
M-Audio'nun klasikleşmiş Q40 referans kulaklığının takipçisi yeni M-Audio referans kulaklığı HDH 50 stoklarda. Son derece dayanıklı ve sağlam yapısı ile HDH 50 tüm stüdyolarda standart olmaya aday. Detaylar için lütfen tıklayın.
Design Rupert Neve 511 mikrofon preamp stoklarda [17/4/2014] - YENİ -
 
Rupert Neve'in 500 serisi için ürettiği 511 mikrofon preamplifikatörü stoklarda. 517'nin preamp devresi, Portico II serisinin Silk/Texture özelliğini alan 511 fiyat/performans açısından benzersiz bir mikrofon preamplifikatörü. Detaylar için lütfen tıklayın.
Design Sonnet Thunderbolt-> PCIe dönüştürücü stoklarda [10/3/2014]
 
Yeni nesil Mac bilgisayarlardaki Thunderbolt çıkışını PCIe kasaya dönüştüren EchoExpress IIID stoklarda. AVID, Apogee ve Universal Audio onaylı bu kasa ile tüm PCIe kartlarınızı yeni Mac'lerde kullanabileceksiniz. Detaylar için lütfen tıklayın.
Design Audiobox Stereo stoklarda [09/4/2014]
 
Presonus'un stereo mikrofon içeren başlangıç seti stoklarda. Audiobox ses kartı, HD7 kulaklık, MPS 626 stereo mikrofon, StudioOne Artist yazılım, kablolar ve stereo bar'dan oluşan bu paket ile ihtiyacınız olan herşey bir arada. Detaylar için lütfen tıklayın.
Design Tannoy yeni Reveal serisi stoklarda [25/2/2014]
 
Tannoy'un uzun zamandır beklenen yeni referans monitör serisi stoklarda. Tannoy'un yıllar boyu süregelen tecrübesinin son ürünü bu monitörler inanılmaz şeffaflık ve güçleri ile ön plana çıkıyorlar.Detaylar için lütfen tıklayın.
Design VoiceLive 3 stoklarda [24/2/2014]
 
TC Helicon'un endüstri standardı olan VoiceLive serisinin 3. sürümü stoklarda. Eskisine göre bir çok yeni özellik -Gitar efektleri, gelişmiş looping vb.- eklenen VoiceLive III yeni standart olmaya aday. Detaylar için lütfen tıklayın.
Design Apollo Twin stoklarda [14/2/2014]
 
Universal Audio'nun UAD-2 DSP destekli Thunderbolt arabirimli ses kartı stoklarda. PCIe sürücüleri ile 1.1 ms gecikme ile çalışan bu ses kartı ile kayıt sırasında gecikmesiz plug-in kullanabilmek mümkün. Detaylar için lütfen tıklayın.
Design Warm Audio ürünleri stoklarda [17/1/2014]
 
Piyasaya çıktığı andan itibaren çok büyük rağbet gören ve sunduğu performans / fiyat avantajı ile rakipsiz olan Warm Audio ürünleri stoklarda. Uygun fiyata kaliteli mikrofon preamp arayanlar için ideal. Detaylar için lütfen tıklayın.
Design Presonus Eris E4.5 stoklarda [4/1/2014]
 
Eris E5 ve E8 modelleri ile stüdyo monitör pazarında kendine çok sağlam bir yer edinen Presonus'un aynı akustik ayar kontrollere sahip 4.5" lik sürücülü E4.5 modeli stoklarda. Detaylar için lütfen tıklayın.
Design Presonus 32.4.2AI dijital mixer stoklarda [4/1/2014]
 
Uzun zamandır beklenen Studiolive serisinin 32 kanal modeli 32.4.2AI stoklarda. Bu yeni model sadece 32 kanal olmakla kalmayıp preamp kalitesini, DSP gücünü ve imkanlarını kat kat arttırmaktadır. Detaylar için lütfen tıklayın.
Design M-Audio M-Track Quad stoklarda [31/12/2013]
 
Stüdyonuzun kalbini oluşturacak yeni nesil USB ses kartı stoklarda. 4 giriş/çıkış, 24-bit/96 kHz, 4 insert, 3 port USB hub, Protools Express özellikleri ile ihtiyacınız olan herşey M-Track Quad'da bulunuyor.Detaylar için lütfen tıklayın.
Design M-Audio Vokal Stüdyo Pro stoklarda [12/12/2013]
 
Vokal Stüdyo Pro ile home stüdyonuzda profesyonel kayıtlar alabilmeniz için herşey elinizin altında. Tek yapmanız gereken mikrofonu ses kartına takıp, ses kartını bilgisayara bağladıktan sonra kulaklığı ses kartının kulaklık çıkışına bağlamaktır.Detaylar için lütfen tıklayın.
Design 3 Yollu M-Audio M3-8 referans monitörler [12/12/2013]
 
M-Audio'nun uzun zmandır beklenen 3 amplifikatörlü, 3 yollu coaxial stüdyo referans monitörü stoklarımızda. Üç yollu hoparlörlerin kalitesini 2 yollu boyutlarında sunan M3-8'e dinlemeden monitör almayın... Detaylar için lütfen tıklayın.
Design Yeni Genelec M serisi [19/11/2013]
 
Genelec'in uzun süredir beklenen yeni nesil stüdyo referans monitörleri stoklarda. Çevre dostu kasa üretimi, yepyeni amplifikatörler ve sürücüleri ile yeni M serisi fiyatları ile de benzersiz. Detaylar için lütfen tıklayın.
Design TC Electronic Hall of fame Mini Reverb [30/10/2013]
 
TC Electronic'in tüm dünyada beğeni kazanan ve kendine özel bir yer edinen Hall of fame reverb pedalı şimdi minyatür boyutlarda. Hem de toneprint özelliği ile birlikte. Detaylar için lütfen tıklayın.
Design Presonus AudioBox Studio kampanya [01/10/2013]
 
Presonus'un Audiobox ses kartı, M7 mikrofon, HD7 kulaklık, Studio One Artist yazılım ve mikrofon kablosundan oluşan başlangıç seti yılbaşına kadar 50 USD indirimli. Detaylar için lütfen tıklayın.
Design Presonus Eris Slogan yarışması sonuçlandı [25/09/2013]
 
Presonus'un yeni Eris serisi hoparlörleri için düzenlemiş olduğumuz slogan yarışması sonuçlandı. Sloganı ile bir çift Eris E5 kazanan Levent çam'ı tebrik ediyoruz. Detaylar için tıklayın.
Design ış Bankası Maximum kart entegrasyonu [24/09/2013]
 
Artık sitemiz üzerinden yapılan alış verişlerde iş Bankası Maximum kart ile de taksitli alım yapılabilecektir. Maximum kart ile peşin fiyatına 10 ay'a kadar vadelendirme yapılmaktadır.
Design Presonus ADL 700 stoklarda [18/09/2013]
 
Presonus'un uzun zamandır beklenen tüplü channel strip'i ADL700 stoklarda. Anthony DeMaria işbirliği ile tasarlanan bu channel strip kendinden kat kat pahalı rakiplerini dahi geride bırakıyor. Detaylar için tıklayın.
Design TC Electronic Spark Mini Stoklarda [26/08/2013]
 
Spark Mini ile gitar tonunuzu bir üst seviyeye taşıyın. istenildiğinde tertemiz bir sound veren Spark Mini, kazancı iyice arttırdığınızda benzersiz tonlar verebilen bir pedaldır. Detaylar için tıklayın.
Design TC Electronic Konnekt 48'de benzersiz fırsat [14/08/2013]
 
TC Electronic'in kalitesi ve başarısı herkes tarafından kabul edilen profesyonel ses kartı Konnekt 48 ve uzaktan kumandasında stoklar ile sınırlı olmak üzere %36 indirim. Detaylar için tıklayın.
Design M-Audio M-Track Plus stoklarda [1/08/2013]
 
48V phantom destekli 2 mikrofon girişine sahip M-Track Plus beraberindeki ProTools Express yazılımı ile komple bir çözüm sunmaktadır. Benzeri kartlarda bulunmayan Insert özelliği ve S/PDIF dijital giriş / çıkışı ile M-Track Plus kategorisinde rakipsiz olmaktadır. Detaylar için tıklayın.
Design Universal Audio Apollo 16 Stoklarda [18/07/2013]
 
Universal Audio Apollo Quad ve Duo'nun benzersiz başarısı sonrasında çoklu Analog giriş / çıkış isteyenlere yönelik 4 DSP'li ve 16 Analog giriş / çıkışa sahip Apollo 16'yı piyasaya sürdü.
Detaylar için tıklayın.
Design TC Electronic Trinity Reverb Stoklarda [17/07/2013]
 
Şimdiye dek sadece ProGuitarShop tarafından satılabilen TC Electronic'in custom reverb pedalı stoklarda. TC'nin bu benzersiz reverblerini tecrübe etmeniz için ofisimize bekliyoruz.
Detaylar için tıklayın.
Design M-Audio M-Track stoklarda [31/05/2013]
 
48V phantom destekli 2 mikrofon girişine sahip M-Track beraberindeki Ignite yazılımı ile komple bir çözüm sunmaktadır. Benzeri kartlarda bulunmayan Insert özelliği ile M-Track yeni standart oluşturmaktadır. Detaylar için tıklayın.
Design Axiom Air serisi stoklarda [31/05/2013]
 
M-Audio'nun uzun zamandır beklenen premium keyboard kontrollerları stoklarda. Hypercontrol'lü zengin kontrol imkanları, yüksek kalite gibi özellikleri barındıran yeni seri, Protools Express yazılımı ve Ignite ile birlikte geliyor. Detaylar için tıklayın.
Design TC Helicon VL Play GTX + Sennheiser stoklarda [27/05/2013]
 
TC Helicon'un son derece popüler olan VoiceLive Play GTX modeli artık sahne mikrofonu konusundaki standartlardan biri olan Sennheiser e835fx mikrofon ile birlikte satışta. özel sürüm bu mikrofon ile GTX'i kotrol edebilmekte mümkün. Detaylar için tıklayın.
Design RODE Reporter stoklarda [06/05/2013]
 
RODE'un röportajlar için özel olarak ürettiği Reporter mikrofon stoklarda. Benzersiz başlığı sayesinde süngersiz kullanılabilen Reporter her türlü ortamda kusursuz sonuç almanızı sağlayacaktır.
Detaylar için tıklayın.
Design Ultrasone HFI680 stoklarda [05/05/2013]
 
Ultrasone'un uzun zamandır beklenen HFI-680 kulaklığı stoklarımızda. Denemek için ilgilenenleri ofisimize bekliyoruz.

Detaylar için tıklayın.
Design TC Electronic Ditto stoklarda [15/04/2013]
 
TC Electronic Ditto Looper pedalı basitlik ve kalite ön plana alınarak tasarlanmış, küçük, stompbox boyutlarında bir looper pedalıdır. Ditto ile artık kaliteli looplar yapmak çok daha kolay.
Detaylar için tıklayın.
Design RODE smartLav stoklarda [2/04/2013]
 
RODE'un iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumlu kablolu lavalier mikrofonu stoklarda. Taşınabilir sistemlerde profesyonel ve basit bir ses kayıdı isteyenler için ideal.
Detaylar için tıklayın.
Design Steinberg UR22 ses kartı [01/03/2013]
 
Steinberg'in uzun zamandır beklenen 24-bit, 192 kHz, USB 2.0 ara birimli UR22 ses kartı stoklarda. 2 adet D-Pre mikrofon preamplifikatörü içeren UR 22 kendi kategorisinde yeni standartlar belirlemektedir.
Detaylar için tıklayın.
Design Apollo Kampanyası [03/01/2013]
 
Universal Audio Apollo Quad alanlar 997 USD, Apollo Duo alanlar ise 648 USD'lik benzersiz plug-in'lere ücretsiz sahip olabilecekler. Kampanya 31 Mart 2013'e dek devam edecektir. Detaylar için tıklayın.
Design Arturia MiniBrute stoklarda [02/01/2013]
 
Arturia'nın uzun zamandır beklenen %100 analog synthesizer'i stoklarda. Çok kısıtlı adetlerde belen bu muhteşem synthesizer'i denemek için ofisimize bekliyoruz.
Detaylar için tıklayın.
Design TC Electronic BH250 bass amp stoklarda [23/11/2012]
 
TC'den TonePrint özellikli, 250 Watt'lık ve sadece 1.8 kg.'lik taşınabilir ve son derece kullanışlı bir bass amp. TonePrint özelliği ile bir çok ünlü bass gitaristin özel olarak tasarladığı tone'lar elinizin altında. Detaylar için tıklayın.
Design TMA-1 beatport kulaklık stoklarda [21/11/2012]
 
Dünyaca bir çok dergi ve web sayfasının sınıfının en iyisi olarak seçtiği TMA-1'in özel beatport edition sürümü stoklarımızda. DJ ve profesyonellerin tercihi olan TMA-1'i dinlemek için ofisimize bekliyoruz. Detaylar için tıklayın.
Design RODE'dan ücretsiz yazılım [02/11/2012]
 
Aralık ayı sonuna dek RODE VideoMic Pro veya Stereo VideoMic pro alan herkes PluralEyes 3 Audio Sync programını ücretsiz alacak. PluralEyes post production sürecinde harcanan zamanı günlerden saniyelere indirebilecek bir program. Detaylar için tıklayın.
Design TC Electronic Flashback X4 Stoklarda [16/10/2012]
 
TC Electronic'ten tüm delay efekt ve loop ihtiyaçlarınızı karşılayacak Flashback X4 stoklarda. Toneprint özellikleri ile sınırsız preset sunan Flashback X4'ü test etmek için ofisimize bekliyoruz. Detaylar için tıklayın.
Design Apogee Quartet Stoklarda [12/10/2012]
 
Apogee'nin uzun süredir beklenen yeni nesil masaüstü ses kartı Quartet stoklarda. Dünya standardı 4 mikrofon preamp ve yepyeni dönüştürücüler ile Mac bilgisayarınız için mükemmel ses kartı. Detaylar için tıklayın.
Design AVID Protools HD Native Thunderbolt duyuruldu [27/09/2012]
 
AVID'den ilk Thunderbolt arabirim. Thunderbolt bağlantısı ile PCI kartların latency değerlerine ulaşan bu yeni arabirim ile Protools HD artık her zaman yanınızda. Hemde çok cazip değişim / takas imkanları ile. Detaylar için tıklayın.
Design TC Electronic BG250 Combo stoklarda [20/09/2012]
 
TC'den TonePrint özellikli, 250 Wattlık ve sadece 16 kg.'lık benzersiz bass gitar combo. Toneprint özelliği sayesinde bir çok ünlü bass gitaristin özel olarak tasarladığı tone'lar elinizin altında. Detaylar için tıklayın.
Design TC Electronic VoiceTone MicMechanic stoklarda [1/08/2012]
 
TC'den kullanımı kolay, kompakt ve dört dörtlük bir vokal toolbox. Kişisel tonemeisteriniz olacak olan MicMechanic Reverb, Delay, detone düzeltme ve adaptif EQ gibi bir vokalistin tüm ihtiyaclarını karşılayabilecek bir mini pedal. Detaylar için tıklayın.
Design Ultrasone Signature Pro stoklarda [16/07/2012]
 
Ultrasone'un stüdyolar için özel olarak ürettiği profesyonel kapalı kulaklığı Signature Pro stoklarda. Edition serisinin stüdyo koşullarında kullanıma uygun sürümü olarak görebileceğiniz bu kulaklık stüdyoların vazgeçilmesi olmaya adaydır.
Detaylar için tıklayın.
Design UNord Drum stoklarda [27/06/2012]
 
Nord'un uzun süredir beklenen Virtual Analog Drum Synthesizer'i stoklarda. Hem akustik trigger'ler hemde elektronik drum pad'ler için girişe sahip bu Drum makinesinin sound'una inanamayacaksınız.
Detaylar için tıklayın.
Design Canare Kablolar stoklarda [24/06/2012]
 
Dünyaca ünlü Canare mikrofon kabloları stoklarda. Broadcast ve profesyonel kullanımda standartları belirleyen Canare kablolar özellikle star-quad tasarımı ile benzersiz bir ses kalitesi sunmaktadır. Detaylar için tıklayın.
Design Universal Audio Apollo [24/05/2012]
 
Universal Audio'nun beklenen ses kartı Apollo stoklarda. UAD2 DSP teknolojisini barındıran ve high-end AD/DA dönüştürücüler ile boy ölçüşen Apollo, 2 ms. altında ve efektli monitöring ile türünün tek örneği. Detaylar için tıklayın.
Design Apogee Mic stoklarda [14/05/2012]
 
Apogee'nin uzun zamandır beklenen iPhone, iPad ve Mac uyumlu mikrofonu stoklarda. PureDigital teknolojisi kullanan Mic, Apogee kalitesinde dönüştürücüler ile doğrudan dijital olarak kayıt almanızı sağlar. Artık heryerde stüdyo kalitesinde kayıt almak mümkün. Detaylar için tıklayın.
Design Nord Piano 88 V2 stoklarda [14/05/2012]
 
Nord'un sahne piyanoları alanında klasikleşmiş olan Piano 88 modeli yepyeni sürümü ile stoklarda. Synthesizer ve layer split özellikleri eklenmiş olan Piano 88 V2 daha fazla hafızaya ve daha fazla efektlere sahiptir. Detaylar için tıklayın.
Design John Petrucci - Dreamscape pedal stoklarda [20/04/2012]
 
TC Electronic'in toneprint serisine en son eklenen pedal: Dreamscape. İçindeki tüm presetler John Petrucci tarafından tek tek hazırlanan bu pedalda 2 şer adet chorus, flanger, vibrato efektleri bulunmaktadır. Bunların yanında tabiki Toneprint özelliğide unutulmamış. Detaylar için tıklayın.
Design Presonus StudioLive 1602 2012 MIPA ödülü aldı [22/03/2012]
 
Presonus Studio live 1602 önceki senelerde 1642 ve 2442 serisi mixerlerin alımış olduğu 2011 ve 2010 MIPA ödülerini takiben Frankfurt Music Messe'de 2012 MIPA ödülüne layık görüldü. 1602 Project Studio - Mixing desk kategorisinde ödüle layık görüldü. Detaylar için tıklayın.
Design RODE Stereo VideoMic Pro stoklarda [20/03/2012]
 
VideoMic Pro'nun başarısını takiben beklenen stereo VideoMic pro stoklarda. Yepyeni bir kapsül ve mount tasarımına ship olan yeni mikrofon çok daha temiz bir ses ve kullanım kolaylığı sunuyor.

Detaylar için tıklayın.
Design TC Electronic VoiceLive Play GTX stoklarda [06/03/2012]
 
TC Electronic, VoiceLive serisi ile elde ettiği büyük başarıyı VoiceLive Play GTX ile devam ettiriyor. Play serisinin getirdiği kullanım kolaylığı ile artık herkes çok rahat bir şekilde benzersiz vokal ve gitar efektlerine sahip olabilecek. Üstelik çok daha ekonomik bir fiyat ile. Detaylar için tıklayın.
Design RODE NTG-8 stoklarda [29/02/2012]
 
RODE'un uzun süredir beklenen extra uzun shotgun mikrofonu stoklarda. NTG-8 her türlü dış ortam şartlarına dayanıklı RF-bias teknolojisi ile üretilmiştir. Sahip olduğu yüksek yönel hassasiyet sayesinde çok uzak mesafedeki sesleri rahatlıkla alabilir.. Detaylar için tıklayın.
Design TC Electronic VoiceLive Play stoklarda [17/02/2012] - YENı -
 
TC Electronic, VoiceLive serisi ile elde ettiği büyük başarıyı VoiceLive Play ile devam ettiriyor. Play serisinin getirdiği kullanım kolaylığı ile artık herkes çok rahat bir şekilde benzersiz vokal efektlerine sahip olabilecek. Üstelik çok daha ekonomik bir fiyat ile. Detaylar için tıklayın.
Design Presonus VSL serisi ses kartları [23/01/2012]
 
Presonus'un VSL mixer'e sahip DSP'li yeni ses kartı serisi stoklarda. Studio Live serisi preampler ve DSP ile donatılmış bu USB V2.0 ses kartları ile müziğinizi bir üst seviyeye taşıyın.
Design Steinberg UR824 stoklarda [23/12/2011]
 
Steinberg'in Yamaha ile birlikte geliştirdiği profesyonel ses kartı UR824 stoklarda. Yüksek kaliteli preampliler ve DSP mixere sahip bu kart standartları yeniden belirliyor. Ayrıntılar için tıklayın.
Design Propellerhead Balance stoklarda [22/12/2011]
 
Propellerhead'in uzun zamandır beklenen ses kartı Balance ve Reason'ın en son güncellemesi V6 stoklarda. Reason artık Record ile entegre olarak geliyor. Ayrıntılar için tıklayın.
Design ProTools HDX ve Protools 10 duyuruldu [1/12/2011] - YENı -
 
HD serisinin yıllardır beklenen takipçisi duyuruldu. Eskisine oranla 5 kat güçlü olan HDX serisi yepyeni Protools 10 ile birlikte geliyor. Güncelleme fiyatları ve ayrıntılar için tıklayın.
Design VoiceLive Rack stoklarda [22/11/2011]
 
VoiceLive 2 ve VoiceLive Touch'ın özelliklerini rack mount bir kasada birleştiren VoiceLive Rack, bir vokalistin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasiteye sahiptir. Ayrıntılar için tıklayın.
Design Yeni M-Audio C400 / C600 serisi [06/11/2011]
 
Uzun zamandır beklenen yeni nesil M-Audio ses kartları stoklarda. DSP destekli mixere, benzerleri arasındaki en üstün ses kalitesine ve monitöring özelliklerine sahip bu kartlar Protools yazılımı ile birlikte geliyorlar. Ayrıntılar için tıklayın.
Design Steinberg UR28M stoklarda [02/11/2011]
 
Steinberg ve Yamaha işbirliğinin en son ürünü UR28M stoklarda. Yüksek kaliteli preampleri, USB 2 bağlantısı, gelişmiş monitöring özellikleri ile ilgi çeken UR28M home stüdyolar için ideal. Ayrıntılar için tıklayın.
Design StudioLive 1602 stoklarda [02/09/2011] - - YENı - -
 
StudioLive Serisinin en küçük üyesi 1602 stoklarda. Benzersiz özellikleri, kalitesi ve fiyat/performans üstünlüğü ile artık home stüdyonuzun kalbi 1602 olacaktır.

Ayrıntılar için tıklayın.
Design Nord Stage II stoklarda [24/08/2011] - - YENı - -
 
Dünya'da kendine çok özel bir yer edinmiş olan Nord Stage serisinin yeni nesli stoklarda. Denemek için ofisimize bekliyoruz. Ayrıntılar için tıklayın.
Design Apogee Duet 2 stoklarda [09/08/2011] - - YENı - -
 
Uzun zamandır beklenen yeni Duet 2 stoklarda. Kullanıcılardan gelen istekler doğrultusunda 4 çıkış, USB bağlantı gibi özelliklere kavuşan Duet 2 yepyeni dönüştürücüleri ve mikrofon preampleri ile en iyi olmaya aday. Ayrıntılar için tıklayın.
Design Apogee JAM stoklarda [09/08/2011] - - YENı - -
 
iOS ve Mac kullanan gitaristlere taşınabilir boyutlarda Apogee kalitesini getiren JAM stoklarda. Yüksek kaliteli bir enstüman preamp içeren bu ses kartı ile Apogee kalitesi hep yanınızda. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
Design MixVibes Distribütörlüğü [22/07/2011]
 
10 yılı aşkın bir süredir DJ yazılımları ve donanımları konusunda kendisini kabul ettirmiş olan MixVibes firmasının distribütörlüğünü üstlendik.
Kontroller'lardan yazılımlara bir çok ürünü olan MixVibes'in kullanıcıları arasında Tiesto gibi bir çok ünlü DJ mevcut. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
Design Nova System Limited stoklarda [06/07/2011]
 
TC Electronic'in sayısız gitarist tarafından kullanılan Nova Systeminin Ron 'Bumblefoot' Thal ve Peter Thorn tarafından yapılmış 20'şer presetini içeren ve kısıtlı sayıda üretilen Nova Sytem Limited edition sürümü stoklarımızda. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
Design VoiceLive II Extreme stoklarda [29/06/2011]
 
TC Electronic'in son derece başarılı ve popüler VoiceLive 2 serisinin daha yüksek kaliteli mikrofon preamp, daha fazla loop hafızası ve yepyeni presetler ile geliştirilmiş Extreme sürümü stoklarda. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
Design TC Electronic MP75 stoklarda [29/06/2011]
 
TC Electronic'in sahne kullanımına yönelik yüksek kaliteli vokal mikrofonu stoklarda. MP75 TC'nin belli başlı vokal prosesörlerini kontrol edebilen Mic Control özelliği ile gelmektedir. Tüm özelliklerini görmek için lütfen tıklayın.
Design

Presonus 1Box stoklarda [26/05/2011]

 
Presonus'un Audiobox ses kartı, StudioOne Artist yazılım, MD7 kulaklık ve M7 mikrofondan oluşan paketi stoklarda. Başlangıç için tüm gereksinimlerinizi karşılayabilen bu paket ile hemen kayıt almaya başlayabilirsiniz.
Design

Avalon Designs Distribütörlüğü [01/05/2011]

 
Dünya'ca ünlü Mikrofon preamp, compressor ve EQ üreticisi Avalon firmasının Türkiye tek resmi distribütörlüğünü üstlendik. Avalon ürünleri için tıklayın.
Design

M-Audio GSR serisi PA hoparlörler stoklarda [25/04/2011]

  M-Audio'nun uzun zamandır beklenen GSR aktif PA hoparlör serisi stoklarda. Son derece kullanışlı ve hafif yapısı, güçlü ve verimli Class D amplifikatörleri ile her türlü kullanıma ve her koşula uygun olan GSR serisi uygun fiyatları ile satışta.

Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
Design

2011 MıPA ödülleri dağıtıldı [15/04/2011]

  11. MusikMesse International Press Awards (MIPA) ödülleri geçen hafta Frankfurt'ta açıklandı. Synthesizer hardware: Arturia Origin, Stage Piano: Nord Stage 2, Studio Monitor: Genelec 8260A, Recording software: Protools 9, Mixing Desk: Presonus Studio Live 24.4.2, Audio processor: UAD-2 Satellite, DAW Controller: SSL Nucleus

Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
Design

Presonus FS Mobile kampanyası [10/03/2011]

  Stoklarla sınırlı olmak üzere, eski ses kartını getiren herkes Presonus Fire Studio Mobile ses kartına 90 USD daha ucuza sahip olabilecek.
Eski ses kartı olarak herhangi bir ses kartını kullanabilirsiniz.

Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
Design

Digidesign 001/002/003/Mbox değişim kampanyası

  18 Mart tarihine kadar geçerli olmak üzere AVID eski bir takım kartlarından yeni Native sistemine geçiş için bir kampanya düzenledi. Eski Digidesign ses kartını getirip seçeceğiniz bir HD Native paketine geçiş yapabilirsiniz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
Design

TC Powercore -> UAD-2 geçiş kampanyası

  TC Electronic hali hazırdaki powercore kullanıcılarına UAD-2 platformuna geçiş için çok cazip crossgrade imkanı sunuyor.
Universal Audio ile yapılan işbirliği sonucunda PowerCore kullanıcıları UAD-2 DSP kartları aldıklarında 1300 USD'ye varan değere sahip UAD plug-in'lerini ücretsiz olarak almaya hak kazanıyor. Ayrıntılar için tıklayın.
Design

RODE Video Mic Pro [14/2/2011]

  RODE'un son derece popüler Video Mic mikrofonunun takipçisi olan Broadcast kalitesinde Video Mic Pro stoklarda.
Video Mic pro Günümüzün DSLR ve HD video kameraları ile profesyonel ses kayıdı almak için ideal bir mikrofondur.
Design

Axess Card [7/1/2011]

 
Axess
Akbank Axess bugünden itibaren compel.com.tr'de! Alışverişlerinizi 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz...

Not: Alışveriş sistemimiz 256-bit GeoTrust güvencesinde çalışmaktadır.
Design

Universal Audio 4-710D Mic Pre [31/12/2010]

 
Universal Audio'nun ödüllü 710 micpre'sinden 4 adet barındıran ve ek olarak 1176 tipi compressor ve 8 kanal AD dönüştürücüye sahip 4-710D mikrofon preamplifikatörü stoklarda. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
Design

TC Electronic VoiceTone Single serisi [23/12/2010]

 
TC'nin stüdyo kalitesinde compact voice single serisi stoklarda. TC kalitesini daha ekonomik formatta sunan Single serisinde 4 ayrı model mevcut. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
Design

SSL Nucleus [21/11/2010]

 
SSL 16 kanallı, entegre ses kartlı ve mikrofon preamplifikatörlü DAW kontroller ve monitoring çözümü Nucleus'u duyurdu. 9 Aralık'taki tanıtım seminerimizi kaçırmayın.

Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
Design

RODE Headset mikrofon [26/9/2010]

 
RODE uzun zamandır beklenen HS1 serisi headset mikrofonları piyasaya sürdü. Alışıla gelen yüksek RODE üretim kalitesi ve uygun fiyatları ile HS1 serisi endsütrinin yeni standardı olmaya aday. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
Design

Universal Audio Kampanyası [09/8/2010]

 
30 Eylül 2010 tarihine dek her Universal Audio LA-610 MKII tube recording channel alan müşterimize UAD-2 Duo hızlandırıcı DSP kartı hediye. Ayrıntılar için lütfen bizi arayın.
(212) 224 3201
Design

Arturia Kampanyası [30/7/2010]

 
Arturia ürünlerinde yaz indirimi: Tüm Arturia sythesizerleri hem %40 indirimli hemde ikincisi bedava... V-Collection'da %30 ve Origin hardware synth'te %35 indirim. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
Design

TANNOY Distribütörlüğü [23/7/2010]

 
90'lı yılların stüdyo standardı olan Tannoy Reveal serisi yenilendi. En son teknolo-jilerin kullanıldığı 501A ve 601A modelleri stoklarda. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
Design

MOGAMı Distribütörlüğü [10/7/2010]

 
Tüm Dünya'daki ses mühendisleri ve sanatçıların sorgusuz sualsiz kalitesini kabul edip kullandıkları bu Dünya'ca ünlü kablo üreticisinin distribütörlüğünü üstlendik. ılk parti şu anda stoklarda Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
Design

Record 1.5 - KAMPANYA [29/6/2010]

 
Eylül ayında Record 1.5 piyasaya çıkıyor. Eylül ayına dek Record 1.0 alanlar 1.5'e ücretsiz geçiş hakkı kazanıyorlar. Record 1.0 stoklar tükeninceye dek sadece 135 EUR + KDV. Ayrıntılar için tıklayın.
Design

Ultrasone Kulaklıklar [16/6/2010]

 
Ultrasone sadece kulaklık üreten ve bu alanda bir çok ilk'e imza atmış sektöründe lider bir firmadır. Yarı profesyonel ve profesyonel kullanıma yönelik, sahne ve stüdyo kulaklıkları Dünya'nın önde gelen sanatçıları tarafından kabul görmektedir. Ayrıntılar için tıklayın.
Design

Arturia Hip-Hop Producer [01/6/2010]

 
Arturia'dan Hip-Hop tarzı müzik yapanlara yönelik mukteşem bir prodüksiyon paketi. Hip-Hop tarzında müzik yapmanızı sağlayacak her şey. Ayrıntılar için tıklayın.
Design

Waves öğrenci indirimleri [01/5/2010]

 
Waves'den öğrencilere özel indirimli ürünler. Waves'in belli başlı ürünle-rindeki özel indirimler için tıklayın.
Design

Sibelius ürünleri stoklarda [06/4/2010]

 
Dünya'nın en iyi notasyon yazılımı olarak kabul edilen Sibelus stoklarda. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.
Design

2010 MıPA ödülleri dağıtıldı [30/3/2010]

 
11. MusikMesse International Press Awards (MIPA) ödülleri geçen hafta Frankfurt Messe'de açıklandı. En iyi High-End mixer dalında SSL Matrix, mixer dalında Presonus Studio Live, Audio Processor dalında UAD-2, Bass amp dalında TC RebelHead 450, Bass cabinet dalında TC RebelStack 210/212 ve en yenilikçi ve dikkat çeken ürün dalında ise TC Polytune ödüle layık görüldüler.
Design

SSL Türkiye distribütörlüğü [01/02/2010]

 
Şubat ayı itibarı ile SSL WPP ürünlerinin distribütörlüğünü COMPEL üstlenmiştir. 24 şubat'ta yapılacak seminer ile tüm ürünlerin tanıtımı yapılacaktır. Detaylar için lütfen tıklayın.
Design

TC Impact Twin [08/01/2010]

 
TC Electronic'in yeni nesil Konnekt serisi ses kartı stoklarda. Eski seriden daha kaliteli, daha güçlü ve zengin özellikleri ile Impact sizi şaşırtacak. Detaylar için lütfen tıklayın.
Design

Apogee ONE [16/11/2009]

 
Apogee'nin uzun zamandır beklenen, son derece kompakt ve yüksek kaliteli, dahili mikrofonlu, USB bağlantılı ses kartı stoklarda. Detaylar için lütfen tıklayın.
Design

Digidesign Eleven Rack Stoklarda [5/11/2009]

 
Digidesing'ın gitaristlere özel olarak çıkardığı çift DSP'li, USB 2.0 bağlantılı, 24-bit 96 kHz kayıt sistemi stoklarda. En son teknolojiler kullanılarak üretilen Eleven Rack'teki amp, speaker ve mikrofon simülasyonlarına inanamayacaksınız. Detaylar için lütfen tıklayın.
Design

Digidesign değişim kampanyası [5/10/2009]

  Elinde Digidesign'a kayıtlı 001, 002, 003 veya MBox serisi (Mbox Micro hariç) ses kartı olan herkes çok cazip imkanlar ile HD serisine geçiş yapabilecek. Detaylar için lütfen tıklayın.
Design

UAD2 Fiyat düşüşleri ve kampanya [1/10/2009]

  *. UAD2 Solo ve UAD2 Solo Flexi ürünlerinde fiyat düştü. Solo 599'dan 399'a, Solo flexi ise 899'dan 699'a indi.
*. 31/12/2009 tarihine dek UAD2 Duo veya Quad serisinden alan herkese LA-2A ve 1176LN plug-inleri hediye.
*. Artık UAD2 Solo Neve ile 33609/SE ve UAD2 Quad Neve ile 31102/SE plug-inleride verilmeye başlandı.
Design

JDK Audio Türkiye distribütörlüğü [27/8/2009]

 
API firmasının mühendisleri tarafından tasarlanıp üretilen JDK Audio ürünleri API kalitesini daha ulaşılabilir hale getirmeyi hedeflemektedir. İlk olarak stoklarımıza giren MP-R20 stereo mikrofon preamp-lifikatörü makul fiyata gerçek bir mikrofon preamplifikatörü isteyenler için ideal seçim olacaktır.
Design

API Türkiye distribütörlüğü [27/8/2009]

  Dünya'ca ünlü mikrofon preamp, compressor ve analog mixer üreticisi API ürünleri Compel güvencesi ile Türkiye'de. Klasikleşmiş 7600 Channel Strip, 2500 stereo buss compressor, efsanevi 312 preamp'lere dijital çıkış ekleyen A2D... Hepsi şu an stoklarda. Demo için lütfen bizi arayın.
Design

Yeni TC Electronic ürünleri [19/6/2009]

 
Voice Live Nova Repeater BMC-2
Design

Compel Aylin Aslım'a sponsor oldu [12/5/2009]

  Compel, Aylin Aslım'a stüdyo çalışmaları halen süren "Canını Seven Kaçsın" albümünde sponsorluk yapıyor. Albüm kayıtları, ödüllü Brauner VMX tüplü mikrofon ve Apogee Ensemble üzerinden yapılırken, monitoring sistemi olarak Digidesign RM-2 Referans Hoparlör kullanılıyor. Kayıtlar sırasında, ayrıca, akustik soyutlama ve izolasyon sağlayan Vicoustic Flexi Screen Lite panelinden de faydalanılıyor... Heycanla beklediğimiz son albümünden ötürü, Aylin Aslım'a tebriklerimizi sunuyoruz...
Design

ıçimdeki Doğa belgeseli Sponsorluğu [8/4/2009]

  Compel şubat sonunda yayına giren ıçimdeki Doğa belgeseline RODE mikrofonlar, M-Audio ses kartları ve kayıt cihazları ile sponsorluk yapıyor. Devamı...
Design

14. Roxy Müzik Günleri Sponsorluğu [4/3/2009]

  14. Roxy Müzik günleri ikincisinin ödülleri Compel'den. İkinci gelecek katılımcıya verilecek ürünler şöyle: M-Audio Fast Track Ultra 8R, Cubase 5, M-Audio BX5a Deluxe, Rode NT1-A ve Rode M1. 04 Mart - 18 Mayıs arasında düzenlenecek olan yarışmanın detayları için Tuborg sayfasına bakabilirsiniz.
Design

UA 2009 Teknik Grammy ödülünü aldı [7/2/2009]

  Universal Audio, geçtiğimiz yıllar boyunca kayıt endüstrisine yapmış olduğu katkılardan dolayı bu ödüle layık görüldü. Grammy Technical awards, "Recording Academy" mühendisleri ve prodüktörleri tarafından kayıt teknolojileri konusunda çığır açan katkılarda bulunan firmalara verilmektedir. Universal Audio'nun kurucusu Bill Putnam 2000 yılında bu ödülü almış idi.
Design

VM1 - Editors Choice 2008 ödülü aldı [15/12/2008]

  Brauner VM1, piyasaya çıktığından bu yana 14 yıl geçmesine rağmen ödül almaya devam ediyor. VM 1 "German Professional Audio Magazin" tarafından "Editors Choice 2008" ödülüne layık görüldü. Editörler tarafından "şimdiye dek test ettiğimiz en iyi geniş diyaframlı mikrofon" şeklinde yorumlanan VM1 stoklarımızda.
Design

Compel.com.tr yenilendi... [28/11/2008]

  Gelen yoğun istek üzerine, sitemizin altyapısı gözden geçirilip birçok yeni özellik eklendi. Sayfaların daha hızlı yüklenmesi için kod optimize edildi ve menü sistemi yenilendi.
Yapılan değişiklikleri beğeneceğinizi umuyor, hızlı sörfler diliyoruz...
Design

EVENT close-out Kampanyası [21/11/2008]

  Event monitörlerde stoklar tükeninceye dek sabit YTL üzerinden kampanyamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Tüm modeller tükenmiştir.
Design

UAD-2 Kampanyası [30/10/2008]

  UAD-2 kartları stoklarda
Yeni seri ilk partiye özel olarak çok cazip bir kampanya ile satışa sunuldu. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
Design

Digidesign Protools V8.0 [24/10/2008]

  Protools V8.0 duyuruldu.
Yepyeni bir kullanıcı ara yüzü ile yeni Protools göze hitap ettiği kadar bir çok yeni kullanım kolaylığı ve yenilikler getirmektedir. Haberin devamı için tıklayın...
Design

24. TEC ödülleri Dağıtıldı... [20/10/2008]

 

TEC Awards17 farklı kategoride aday gösterilen TEC ödülleri, 3 Ekim 2008'de San Francisco'da yapılan törenle sahiplerine kavuştu. Aşağıda ödülü hak eden ürünlerimizi bulabilirsiniz:

- STUDIO MONITOR TECHNOLOGY: Genelec SE DSP System
- ANCILLARY EQUIPMENT: Dangerous D-Box
- DIGITAL CONVERTER TECHNOLOGY: Duet
- SIGNAL PROCESSING /HARDWARE: Universal Audio 2-LA-2
- SIGNAL PROCESSING /SOFTWARE: Waves The API
- WORKSTATION TECHNOLOGY: Digidesign Pro Tools 7.4
- MICROPHONE PREAMPLIFIER: Rupert Neve Portico 5015
- LARGE FORMAT CONSOLE: Rupert Neve Designs 5088

Design

RODE Kampanyaları... [18/09/2008]

 

Kısa bir süre için geçerli olmak üzere
- Her RODE K2 mikrofon alana RODE M3
- Her RODE NT2-A alana RODE pop filtre hediye ediyoruz.
Bu kampanya stoklarımız ile sınırlıdır...

Design

Electronic Musician ödülleri dağıtıldı... [04/2008]

  Müzik dünyasının önemli yayınlarından Electronic Musician dergisi, editörlerin oylarıyla belirlenen Editörlerin Seçimi ödülleri'nin sahiplerini duyurdu. ödüller arasında birçok Compel ürünü mevcut:

Yardımcı donanım: Dangerous Music D-Box
Ses arabirimleri: Presonus FireStudio
Channel strip/preamp: UAD DCS Remote Preamp
Dijital Audio Sequencer: Apple Logic Studio
Signal Processing Software: Celemony Melodyne Studio 3.2.1
Software Sampler: Digidesign Structure
Synth Workstation: Propellerhead Reason 4
Design

26 Nisan 2008'de Kayıt ve Miks Seminerleri [21/04/2008]

  26 Nisan 2008 tarihinde Galatasaray ITM'de 5.0/7.0 kayıt mix semineri gerçekleştirilecektir. AES'den üst düzey 2 ses mühendisinin seminer konuğu olarak katılacağı program 9.30 - 21.00 arasında olacak. Ayrıntılar için:

Galatasaray ITM: 0 212 244 0 333
e-mail: info@galatasarayitm.com.trwww.galatasarayitm.com.tr
Design

17-18 Nisan 2008, Garaj ındirim Günleri

 

17-18 Nisan 2008 tarihlerinde sitemizin bir tanıtımı olarak düzenlediğimiz Garaj ındirim Günleri'ne göstermiş olduğunuz yoğun ilgiye teşekkür ederiz...

Yeni ürün haberleri, kampanyalar ve seminerler hakkındaki duyurulardan zamanında haberdar olmak istiyorsanız, lütfen bu linke tıklayarak bültenimize üye olmayı ihmal etmeyin.

Garaj ındirim Günleri 2008 yılında tekrarlanmayacaktır. Kampanyamıza göstermiş olduğunuz yoğun talebe Compel ailesi olarak tekrar teşekkür ediyoruz...

Design

Digidesign Seminer Duyurusu...

  Digidesign ürün sorumlusu Lars Kischkel 26 Mart 2008 tarihinde Protools 7.4, Digidesign AIR serisi virtual enstrümanlar ve yeni C|24 mixeri üzerine bir seminer vermek üzere ıstanbul'da olacak. Seminer'de HD2 Accel ve Mac Pro tabanlı sisteme C|24 ve ICON D-Command bağlı olacak. Seminer sırasında ve sonrasında kendisi yeni 7.4 yazılımının kullanımına ilişkin her türlü sorunuzu cevaplayacaktır. Kapasite sınırlı olduğundan katılımcıların 212 224-3201 numaralı telefondan rezervasyon yaptırmaları rica olunur.

Seminer Yeri : Divan Otel - Elmadağ - 212 315 55 00
Seminer Tarih : 26 Mart 2008 Saat 14:00
LCV : 212 224 3201
Design

Universal Audio [21/03/2008]

  Compel, Universal Audio'nun distribütörü oldu. Ürün detayları için firma sitesine göz atabilirsiniz. Ürün detayları yakın bir gelecekte sitemizde olacak....
Design

rauner Microphones [19/03/2008]

  Compel, ürün yelpazesine Brauner Microphones firmasının üst seviye mikrofonlarını ekledi. Ürün detayları için firma sitesine göz atabilirsiniz. Ürün detayları çok yakında sitemizde....
Design

MIPA ödülleri açıklandı. [19/03/2008]

  9. MusikMesse International Press Awards (MIPA) ödülleri geçen hafta Frankfurt Messe'de açıklandı. Stage piyanoları dalında Clavia Nord Stage, org dalında Clavia Nord C1, Stüdyo monitörleri dalında Genelec 8240a, kayıt yazılımları dalında Apple Logic Studio, kayıt efektleri dalında Waves GTR3 birincilik ödüllerine layık görüldüler.
Design

Dangerous Music'ten D-Box Stoklarda ! [08/01/2008]

 
Küçük/orta ölçekli ya da mobil stüdyolardaki modern iş akışına uygun olarak tasarlanmış son derece kaliteli summing prosesörü olan Dangerous Music'ten D-Box stoklarda...
Design

Digidesign MBox Micro stoklarda. [24/12/2007]

  Tipik bir USB bellek boyutlarında olan Mbox® 2 Micro, 1/8" lik konnektör üzerinden, yüksek kaliteli 24-bit / 48 kHz ses kalitesi sunmaktadır.
Design

Compel.com.tr yenilendi. [12/12/2007]

  1998'den beri yayında olan sitemiz, bugün yepyeni bir sürümüyle karşınızda. Yeni eklenen özelliklerin siteyi daha rahat kullanabilmenizi sağlayacağını umuyoruz... Yeni eklenen özellikler arasında, ürünleri kategorilere göre listeleme, ürün arama, ürünleri fiyatlara göre sıralama, ilgili ürünlere erişebilme, stok durumu, ürün özelliklerini karşılaştırma ve taksitli online satış olanağı gibi özellikleri sıralayabiliriz...

Sitemizin yeni sürümünü beğeneceğinizi umar, eğlenceli sörfler dileriz... önerileriniz için bize her zaman yazabilirsiniz...
Design

TEC 2007 ödüllerinin sahipler belli oldu... [06/10/2007]

 
Tec 2007
2007 yılının TEC ödülleri sahiplerine ulaştı. Çeşitli kategorilerde yapılan oylama sonucunda şu ürünler TEC ödülüne hak kazandı.

1. Apogee Symphony
2. Apogee Ensemble
3. Genelec 8200/7200 DSP Serisi
4. Digidesign DIGI003
Design

TC Electronic'ten yeni ürünler... [01/10/07]

  TC Electronic yeni ürünleri duyurdu. Stüdyo Konnekt 48, ND-1 Nova Delay, Digital Konnekt x32, NR-1 Nova Reverb, VoiceTone Correct, VoiceTone Create ve Powercore X8. Ürünlerle ilgili detaylı haber için tıklayınız. Ürün sayfaları yakında hizmetinizde olacak.
Design

RedBull Academy Başvuruları [02/04/07]

  1.Dönem: 23 Eylül–05 Ekim - 2.Dönem: 14 Ekim–26 Ekim

RedBullRedbull Music Academy, Compel ve Murat Uncuoğlu, Music Academy tanıtımları için bu yılki aktivitelerin ilki olarak bir dizi info session ve parti düzenliyor. Redbull Music Academy bu yıl Toronto'da düzenleniyor ve her yıl olduğu gibi Türkiye'den de bir katılımcı Toronto'ya gidecek ve dünyanın önde gelen DJ ve prodüktörleri ile tanışıp 15 günlük bir eğitim alacak.
Design

TC ELECTRONIC'te öZEL KAMPANYA ! [02/02/07]

  KampanyaTüm TC Electronic efekt prosesörleri bir süre için peşin fiyatına vade farksız 9 ay taksitli ! Kampanyamız sadece World, Bonus ve Advantage kartlarını kapsamaktadır ! Stoklar tükenmeden ofisimize uğrayın.

Not: Bu kampanya online satışlarımızda ne yazık ki uygulanamamaktadır.
Design

Doğaçlama Festivali Başlıyor ! 24-28 Ocak 2007 ! [23/01/07]

  Dogaclama Festivali Sponsoru olduğumuz Doğaçlama Festivali, 24-28 Ocak 2007 tarihleri arasında Akatlar Kültür Merkezi'nde izlenebilir...
Design

Serdar öztop'tan Workshop'lar/Konserler ! [14/11/06]

  Serdar öztop 20-23 Kasım tarihleri arasında Ege bölgesinde aşağıda detayları verilmiş olan takvim çerçevesinde Workshop / Konserler verecektir. Workshoplar sırasında Serdar'a gitar teknikleri, prodüksiyon ve mix yapma ile ilgili aklınıza gelecek her türlü soruyu sorabilirsiniz. Aynı zamanda TC Electronic'in gitar ile ilgili tüm ürünlerinin gerçek hayatta nasıl kullanıldığını ve sound'larını dinleme imkanı da bulabileceğiniz bu ücretsiz etkinliklerin takvimi şöyle:

* 20 Kasım ızmir Ege üniversitesi Saat: 12:00
* 21 Kasım Manisa Celal Bayar üniversitesi Saat: 12:00
* 22 Kasım ızmir Ekonomi üniversitesi Saat: 14:00
* 23 Kasım Muğla üniversitesi Saat: 19:30
Design

TC ELECTRONIC Powercore PCI MKII Kampanya ! [14/11/06]

  Powercore PCI MKII için özel kampanya fiyatı: 1000 EUR (KDV dahil), kredi kartına 12 ay taksit !!! şok kampanyamız stoklarla sınırlı olup 31/12/2006 akşamına kadar geçerlidir.
Design

COMPEL, Sertifikalı Apple Audio çözüm Ortağı ! [19/10/06]

 
Apple
Compel, sertifikalı Apple Audio çözüm-ortağı olmanın gururunu yaşıyor !
Design

Sterling Sound Türkiye'de [19/10/06]

 
Sterling Sound
önde gelen mastering kuruluşlarından Sterling Sound artık Türkiye'de de hizmet veriyor. Koordinatörlüğünü Alp Turaç'ın üstlendiği servis, kayıtlarınızın ABD'li ses mühendisleri tarafından özenle masteringden geçirilmesine olanak tanıyor. Servis, Alp Turaç denetiminde, hızlı bir şekilde internet üzerinden sağlanıyor.
[Resim: Alp Turaç (sol), Murat Aktar (Sterling Sound)]
Design

Galatasaray ITM [16/08/06]

  Turkiye’nin ilk ve tek müzik teknolojisi okulu Galatasaray ITM, yeni eğitim dönemine Steinberg, Compel ve Sound Engineering International yetkili eğitim merkezi olarak başlamaktadır. Analog ve digital sistemler ile donatılmış 4
sınıf, 2 lab ve bir stüdyo ile öğrencilerini profesyonel iş hayatına hazırlamaktadır. Video Teknolojileri, Ses Mühendisliği ve Müzik Tasarımı bölümlerinde ön lisans düzeyinde eğitim verilmektedir. Bilgi için tıklayın.
Design

Murat Uncuoğlu & Aytek Kurt @ Sertab Digital [17/04/06]

 
'Sertab Digital' konserinde, muhteşem DJ'ler Murat Uncuoğlu ile Aytek Kurt, Intel Mac Notebook, Ableton Live, M-Audio Firewire 410, TC Powercore FW, M-Audio Radium 49 kullanmışlardır. Tüm altyapı ve synth'ler bu setup'tan çalınmıştır.
Design 7. MIPA ödülleri Sahiplerini Buldu ! [30/03/06]
  Uluslararası Profesyonel Müzik Ekipmanları Endüstrisi'nin önde gelen 80 adet yayın sektörünün katılımıyla yapılan ödül oylamasının sonuçları, 30 Mart'ta Frankfurt MusikMesse Fuarı'nda bir basın toplantısında duyuruldu. Sektörün 'grammy'leri aşağıdaki ürünlerin oldu:

Guitar Effects: TC Electronic, G-System
Synthesizer (Hardware): Access Virus TI
Mixing Desk (High End): Digidesign ICON
Stüdyo Mikrofonu: Rode NT-2A
Stüdyo Monitörü (Nearfield): Genelec 8050A
Recording Software: Digidesign Protools 7
Recording Hardware: M-Audio Project mix I/O
DJ-Software: Ableton Live 5

[Detay: www1.mipa-award.de/2006/winner.htm]
Design Ableton Kampanyaları [7/03/06]
  Ableton kampanyalarımız aşağıdaki gibidir.
1. Ableton Live, herhangi bir M-Audio veya Evolution ürünü ile birlikte %10 indirimli ve kredi kartlarına* 3 taksit. 2. Ableton Live, kredi kartlarına* vade farksız 6 taksit. (Eğitim indirimli sürümler vade farksız 3 taksit.)
* Sadece Bonus, World, HSBC kartları geçerlidir.
Design Internet Explorer'da Yavaşlama Problemleri [15/02/06]
  Yavaşlama problemleri yaşayan web ziyaretçilerimiz, son zamanlarda gitgide popüler olmaya başlayan FireFox Web Browser'ini kullandıkları takdirde, en az iki katı hızda bir performans alabileceklerdir. Yukarıdaki linkten yüklenebilir.
Design Rode Mikrofonları 10 YIL Garantili ! [15/02/06]
  RODE mikrofonları için 10 yıl sorgusuz sualsiz garanti! Çalınma veya zayi hadiseleri hariç, sebep ne olursa olsun, -örnek: pencereden düşme, kamyon ezmesi veya üstünden fil geçmesi (!) gibi- çalışmaz duruma gelen RODE mikrofonları 10 yıl süre ile garantilidir. Gerekli ve yeterli tek şart mikrofonunuzun Compel üzerinden alınmış olması (seri no kontrolü).
Design Rode Microphones SEMıNER Duyurusu [05/02/06]
  7 şubat Salı, saat 15:00'da, RODE Microphones'tan Bay Colin Hill tarafından bir tanıtım semineri verilecektir. Seminere herkes davetlidir.
Yer: Galatasaray ITM Akademi
Saat: 15:00

Design

Cubase ve Reason Kursları ! [09/12/05]

  Galatasaray ITM Akademisi'nde, Cubase ve Reason kurslarına kayıtlar başlamıştır. İlgilenen kişiler www.galatasarayitm.com.tr adresinden bilgi alabilir.
Design Pro Tools, Cubase, Reason Referans Kitapları [06/12/05]
  Pro Tools, Cubase ve Reason üzerine yazılmış özel kullanım kitaplarını ıstanbul'daki www.emgmusic.com'dan temin edebilirsiniz. Firma ayrıca orijinal nota satışı da yapmaktadır.
Design CNR, Ableton Live Talihlisi [28/11/05]
  280 kişi arasında yapılan çekilişte, Sn Kaya Taşçıkar Ableton Live talihlisi olarak belirlendi. Kendisini tebrik ediyoruz.
Design TC G-System, Gitar Multi-Effect Pedal Sistemi [15/07/05]
  Dünya'nın ilk yüksek kaliteli, komple çözüm sunan "floor based" gitar efekt sistemi TC G-System stoklarda.
Design TC PowerCore PCI mkII [28/06/05]
 
TC Electronic'ten yepyeni bir PowerCore !! Hem de, PowerCore PCI veya PowerCore Element sahibi olanlar, ellerindeki kartları iade etmeksizin PowerCore PCI mkII'ye kolayca terfi edebiliyorlar. Yani terfi ettiğinizde her iki kartı da kullanabileceksiniz.
Design Workshop Duyuru [08/06/05]
  11 Haziran Cumartesi günü Saat 14:00 da Pi Records'da, Murat Uncuoğlu ile "Mobil teknolojinin Live DJ performansında getirdikleri" adlı workshop düzenlenecektir. Katılımcı sayısı kısıtlı olduğundan 212-368 9847 numaralı telefondan Ahmet bey'den rezervasyon yapılması rica olunur.
Design ıkinci El Fiyat Listesi [24/05/05]
  ıkinci-el Listemiz bugünden itibaren devreye girmiştir. Listemize, Fiyat Listeleri Menüsünden ulaşabilirsiniz.
Design özel Tüketim Vergisi Oranları Arttırıldı. [27/04/05]
  Satışını yaptığımız mikrofon, hoparlör ve ampli gibi ürünlere ait öTV oranı, Bakanlar Kurulu'nca 26 Nisan 2005'ten itibaren %20'ye çıkartılmıştır. Bu kapsamda kalan ürünlerimizde, ister istemez %15'e yakın bir fiyat artışı olacaktır. Bilgilerinize sunarız.
Design DJ Murat Uncuoğlu, M-Audio WMC 2005'te ! [20/03/05]
  M-Audio'nun M-Powered Artistleri arasında yer alan uluslararası DJ/Prodüktör Murat Uncuoğlu, geleneksel M-Audio Müzik Konferansı'nda gösteri yapmak üzere Miami'ye davet edildi. Konferansta Uncuoğlu'yla birlikte, Richard Devine, Cedric Gervais, Monk, Chris Hawkes, The Carbon Community gibi dünyaca ünlü elektronik müzisyenler yer alıyor. Uncuoğlu'yu kutluyoruz.
Design Yamaha/Steinberg Kampanya [18/02/05]
  Yamaha/Steinberg ortaklığının bir ürünü olan bu kampanyada Yamaha 01x alanlar, Cubase SX3'ü yarı fiyatına alabilecekler...
Design TC Electronic Kampanya [18/02/05]
  TC Powercore Compact alanlar, Access Virus plug-in'ini yalnızca 100 Euro karşılığında alabilecekler...
Design M-Audio O2 ve Ozonic Stoklarda [17/02/05]
 

M-Audio'dan yepyeni 2 muhteşem MIDI keyboard. O2 ve Ozonic bugünden itibaren stoklarda...

Ozonic O2
Design M-Audio Darbuka ve Latigo Stoklarda [17/02/05]
 

Darbuka ve Latigo stoklarda. Wizoo'dan muhteşem 2 VSTi daha. Demoları muhakkak dinleyin !

Latigo Darbuka
Design PreSonus FIREPOD [05/12/04]
 
Presonus'tan 24-bit/96kHz hassasiyette, 8 yüksek kaliteli mikrofon pre-ampli'li yepyeni bir ses kartı. Hem de ücretsiz Steinberg Cubase LE Müzik Prodüksiyon yazılımıyla birlikte... [Detay]
Design PowerCore Nedir ? [22/11/04]
 

TC PowerCorePowerCore sistemi hakkında detaylı bilgiler içeren sayfalarımız şu anda yayında... Sık sorulan sorular, karşılaştırma tablosu, tüm plug-in'ler ve sistemle ilgili geniş bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Design King Arthur'da, TC PowerCore ve Steinberg Nuendo Kullanıldı.
 

Film müzik prodüksiyonlarında teknoloji kullanımı konu edildiğinde, akla hemen teknolojiyi en son sınırlarına kadar zorlayan Oscar ödüllü Hans Zimmer gelmektedir. Hans Zimmer, 2004 yazının en çok konuşulan filmlerinden biri olan King Arthur'da sınırları bir kez daha zorlamış. Filmin soundtrack'larını her zamanki gibi mükemmel bir şekilde kotaran Zimmer, dual-Opteron tabanlı 128 kanal Steinberg Nuendo ve TC PowerCore destekli bir sistem kullanmıştır. Sisteminde ayrıca 2 adet TC System 6000 bulunan Hans Zimmer, sample yaylı ve brass kanalları için Sony Oxford EQ, ana kanal üzerinde de Oxford Inflator plug-in'lerinden sıklıkla faydalanmış. Zimmer'in favorileri plug-in'leri arasında ayrıca Master X3 ve gene sıklıkla kullandığı Virus|PowerCore bulunmaktadır.

Design

Yeni Virus|TI'lar [18/02/05]

 

Yeni Virus|TI serisi'nin Mart sonuna doğru çıkması bekleniyor.

Design Yeni Cubase SX3 stoklarda ! [01/10/04]
 

Cubase SX3 bugünden itibaren stoklarımıza girmiştir.

Cubase SX 2 kampanyamıza katılan herkese teşekkür ederiz. Kampanyamız 28 Eylül tarihinde sona ermiştir. Bu kampanyamızdan 15/7/2004'ten bu yana faydalanan tüm kullanıcılar, Cubase SX 3 sürümüne sadece 5Euro + KDV işlem ücreti ve kargo bedeli ödeyerek sahip olabiliyorlar. Eğer siz de, bu tarihten sonra SX2 satın aldıysanız, bizi bugünden itibaren arayabilirsiniz.

Bu tarihler dışında kalan kullanıcılar için SX2 -> SX3 update ücreti 139 Euro + KDV'dir.

Design Yeni Genelec 8000 Serisi Hoparlörleri Muhakkak Deneyin !
 
Yepyeni iç ve dış tasarımlarıyla inanılmaz başarı elde eden yeni Genelec hoparlörlerinin ilk partisi 1 hafta içinde tükendi. 8030 ve 8040'ları dinlemek için randevu alabilirsiniz... En zor akustik ortamlarda bile mükemmel stereo imaj ve frekans dengesi sağlayan, Genelec'e özgü Directivity Control Waveguide teknolojisi tüm 8000'lerde de kullanılmış.
Design M-Audio FireWire 1814 18-in/14-out ses kartı
 
FireWire 1814, toplam 18 giriş/14 çıkışlı ve ADAT I/O arabirimden oluşan bir karttır. 24-bit/96kHz özellikte 8x4 analog giriş ve çıkışa sahip olup, ilk iki giriş ve tüm dört çıkış 192kHz özelliktedir. ön panelde bulunan 2 bağımsız mikrofon girişi yüksek kaliteli mikrofon preamplileri içermektedir.
Design M-Audio Nova Cardioid Mikrofon
 
Luna ve Solaris'in başarısının ardından, M-Audio bütçeye uygun cardioid Nova'yı sizlere sunmaktadır. 1.1 inç'lik altın kaplama diyaframı sayesinde, sesler orijinaline olabildiğince yakındır. Class A devrelerin kullanıldığı mikrofonda...
Design M-Audio'dan yepyeni Studiophile DX4
 
M-Audio Studiophile monitörleri, dünyaca ünlü ses mühendisleri ve prodüktörler tarafından kullanılmaktadır. M-Audio şimdi de, aynı profesyonel kaliteyi masa-üstüne taşıyor. En ucuz stüdyo monitörleri olmaya aday Studiophile DX4'ler, bilgisayar tabanlı müzikleriniz, oyun ve DVD'leriniz için ideal bir seçimdir.
Design Access Virus synth'ler stokta !
 
Virus'ler, bünyesinde güç, polifoni ve zengin efektleri mükemmel bir uyumda toplamış, kendi zamanının efsanesi synthesizer'lardır. Yeni Synthleri dinlemek için Access ürün sayfalarından demoları dinleyin.
Design PowerCore Element!
 
PC ve Mac bilgisayarınız için ekstra DSP işlem gücü. Varolan Powercore sisteminizi genişletmek veya yeni bir sistem kurmak için ideal başlangıç...
Design M-Audio'dan yepyeni bir FireWire Seskartı
 
Firewire Audiophile, ödüllü Audiophile serisini bir adım ileriye götüren Firewire uyumlu, compact bir AUDIO/MIDI arabirimidir. Güçlü mix özellikleri ile, canlı performans, home stüdyo ve DJ'ler için mükemmel bir çözümdür.
Design M-Audio'dan yeni Studiophile LX4 Hoparlörler
 
Studiophile LX4'ler, 2.1 sistemden 5.1 sisteme kusursuzca entegre olabilen dünyanın ilk referans monitör sistemidir. LX4 2.1 sistemi iki adet hoparlör ve dahili crossover'lı, güçlü bir subwoofer ile gelmektedir. [detay]
Design

Steinberg Cubase SL 2.0

 
Cubase SL 2.0 ile Steinberg, yaratıcılığınızı sınırsız bir şekilde kullanabileceğiniz güçlü ve bütçeye uygun yeni kuşak bir yazılım sunmaktadır. [detay]
Design

M-Audio OmniStudio USB Ses Kartı

 
ödüllü OmniStudio temelleri üzerine kurulmuş olan OmniStudio USB, audio ve MIDI kayıt, monitoring ve mix yapabilmek için gerekli olan herşeyi kolay taşınabilir bir şekilde sunmaktadır. [detay]
Design

Steinberg Cubase SX 2.0

 
Yeni Cubase SX 2.0 'ispatlanmışlık' ve 'öncülüğü' yeni bir büyüleyici programda birleştirmektedir. Cubase SX 2.0, yeni kullanıcı arayüzü ve 100'den fazla yeni özelliğiyle, dünyanın en popüler sequencer'larından Cubase'in yeni kuşak versiyonudur. [detay]
Design

M-Audio FireWire 410

 
FireWire 410, firewire destekli bilgisayarlar için son derece güçlü bir performans sunmaktadır. 4-giriş/10-çıkışlı konfigürasyonu kanal kanal kayıt yapıp, çok kanallı çıkış isteyenler için mükemmel bir çözümdür. [detay]
Design

Digi002'nin ardından Digi002 Rack...

 
Son derece popüler olan Digi002'nin Rack modeli stoklarımızda. Digi002'nin takipçisi olan Digi002R, ister bir solist ister bir grup kayıdı olsun, her türlü ihtiyacınıza cevap verebilecek taşınabilir profesyonel bir çözümdür. Bilgisayarınıza tek bir Firewire kablosu ile bağlanan Digi002R, Pro Tools LE yazılımıyla kullanıcıya ideal bir müzik prodüksiyon ortamı sunmaktadır... [detay]
Design

Propellerhead Reason V2.5

 
Reason'un herkes tarafından beklenen yeni sürümü stoklarımızda... Ücretsiz re-fill'ler, ücretsiz update imkanları ve program güncellemelerinden faydalanmak için lisanslı kullanıcı olmanız gerekmektedir. Ürün hakkında detaylı bilgiye, ilgili ürün sayfasından erişebilirsiniz. [detay]
Design

M-Audio Studiophile Monitörler

 
Artık herkes profesyonel stüdyo hoparlörleri kullanabilecek... Studiophile Serisi, dünya standardı referans monitörlerinin ille de bir servet etmesi gerekmediğine iyi bir kanıttır. Studiophile Serisi, aynı boyuttaki diğer marka moniterlerin maliyetinin çok altında mükemmel bir kalite sunmaktadır. Demo için randevu alabilirsiniz. [detay]
Design

Voice One

  VoiceONE taze, etkileyici, benzersiz vokaller yaratmak isteyen yaratıcı prodüktör / ses mühendisleri için tasar-lanmıştır. Gerçek zamanlı veya off-line olsun VoiceONE bulunabilecek en kaliteli ses ton düzenleyici (voice shift) cihazdır. Bu özelliği (şimdi ikinci kuşak algoritmaları çıkmış olan) ödül kazanmış olan Voice Modelling teknolojisi ile birleştiğinde ortaya inanılmaz bir vokal işlem...
Ayhan Sayıner @ Compel
23 Haziran tarihinde gerçekleştirdiğimiz etkinlikte Ayhan Sayıner tecrübelerini paylaşmanın yanısıra Elektronik Live müziğin gelişimi ve güncel trendler konusunda ki bilgilerini katılımcılar ile paylaştı. Ayrıntılar için tıklayın.
Yahya Dai @ Compel
17 Mayıs tarihinde gerçekleştirdiğimiz etkinlikte Yahya Dai tecrübelerini paylaşmanın yanısıra canlı performansta Ableton Live ve Push kullanımının inceliklerini katılımcılar ile paylaştı. Ayrıntılar için tıklayın.
Serkan çağrı
Ses kartı olarak Apogee Ensemble Thunderbolt kullanmayı tercih etti [29/3/2016]
Vipsaş Stüdyoları
Surround dinlemede hoparlör olarak Genelec sistemlerini tercih ettiler. [9/3/2016]
IMAJ Stüdyoları
Surround dinlemede hoparlör olarak Genelec sistemlerini tercih ettiler. [9/3/2016]
İskender Paydaş
Ses kartı tercihini Universal Audio Apollo 16 MKII'den yana yaptı. Teşekkürler. [3/3/2016]
Ozan çolakoğlu
EQ tercihini WarmAudio EQP-WA'dan yana kullanan Ozan çolakoğlu DAW kontroller olarak ise SLATE Digital MTi2 tercih etti. [1/3/2016]
Levent Yüksel @ Compel
22 Şubat tarihinde gerçekleştirdiğimiz etkinlikte Levent Yüksel tecrübelerini paylaşmanın yanısıra ülkemizin müzik piyasasının inceliklerini katılımcılar ile paylaştı. Ayrıntılar için tıklayın. [22/02/2016]
Efe Bahadır
Stüdyosunda ses kartı olarak Universal Audio Apollo 16 yanında Universal Audio 6176 Preamp, Ultrasone Pro 880 kulaklık ve Dangerous Monitor ST kullanıyor.
Alp Turaç
Stüdyosunda Universal Audio UAD2 Thunderbolt Octo Custom DSP hızlandırıcı, Apogee Duet II ses kartı ve Presonus Music Creation Suite kullanıyor.
Ümit Besen
Avalon M5 preamp ve Presonus T10 Temblor sub -bass kullanmayı tercih etti. Teşekkürler.
Bedük ile söyleşi
19 Ocak tarihinde gerçekleştirdiğimiz Bedük ile söyleşimiz 50 kişiyi aşkın bir katılım ile geçekleşti. Söyleşi boyunca Bedük Türkiye'deki elektronik müzik piyasası ve prodüktörlük alanında edindiği tecrübeleri paylaştı. Katılımcılar da çeşitli sorular ile söyleşiye katıldılar. [19/01/2016]
Rahman Altın ile söyleşi
18 Aralık tarihinde gerçekleştirdiğimiz Rahman Altın ile söyleşi 50 kişiyi aşkın bir katılım ile geçekleşti. Söyleşi boyunca Rahman Altın ülkemizde ve yurt dışında film müziği sektöründe edindiği tecrübeleri paylaştı. Katılımcılar da çeşitli sorular ile söyleşiye katıldılar. Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın. [18/12/2015]
Erhan Bayrak ile söyleşi
10 Kasım tarihinde gerçekleştirdiğimiz Erhan Bayrak ile söyleşi 40 kişiyi aşkın bir katılım ile geçekleşti. Söyleşi boyunca Erhan Bayrak tecrübelerini paylaşarak, müzik sektörünün dinamikleri hakkında fikirler verdi. Katılımcılar da çeşitli sorular ile söyleşiye katıldılar. Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın. [10/11/15]
Jingle Yarışmamız sonuçlandı
Telefon santralimizde kullanmak üzere düzenlediğimiz Jingle yarışmamız sonuçlandı. İlk elemeyi geçen 40 katılımcının ve Ömer Ahunbay'ın katılımı ile gerçekleşen gecenin herkes için çok verimli geçtiğine inanıyoruz. Yeni etkinliklerde görüşmek üzere. Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.[1/11/15]
Rıza Esendemir

TC M350, Presonus 16.0.2, Rode NT1 Kit, Genelec 6010, Nord Lead A1 Rack, UA 710 TwinFinity, TC Ditto Mic Looper ürünleriyle sistemini güncelledi. [09/04/15]
Melodika
Avid Protools Duet kullanıyor. [03/04/15]
Metin Türkcan
Presonus Music Creation Suite, TC Polytune II kullanıyor. [01/03/15]
Özgür Buldum
Master keyboard olarak Nord Stage 88 II tercih etti. [24/02/15]
Sinan Erkoç
TC Voice Tone Harmony GXT, TC Voice Tone H1, TC Hall of Fame Reverb, TC Tone Print Corona Chorus, TC Polytune Noir alarak sistemini güncelledi. [21/02/15]
Animart Animasyon - Korhan Abay
Stüdyolarında Genelec 8010, UA Apollo Twin Solo kullanıyor. [12/02/15]
Özgür Yurtoğlu
Presonus Sceptre S8, M-Audio Axiom Air 49, Cubase 8 Pro kullanıyor. [09/02/15]
Efe Bahadır
TC Nova System kullanıyor. [03/02/15]
Attila Özdemiroğlu
Protools 11 HD ile yazılım güncellemesi yaptı. [31/12/14]
Ozan Çolakoğlu
UA UAD-2 Quad Core Satellite, Apollo Twin Duo ile sistem güncellemesi yaptı. [26/12/14]
Cem Büyükuzun
Apogee Symphony 16x16 + 64 Thunderbolt Card kullanıyor. [22/12/14]
Yusuf Benli
Presonus Central Station Plus, UA 4-710, UA UAD-2 Satellite Quad Core ile sistem güncelemesi yaptı. [22/12/14]
Atakan Ilgazdağ
Cubase 8 Pro kullanıyor. [12/12/14]
Volkan Konak
TC Voicelive Rack kullanıyor. [11/12/14]
Turhan Yükseler
Genelec 8020C kullanıyor. [09/12/14]
Zound Ses Tasarım
Avid HD Native , HD Omni x2 set, Rode NT2a alarak güncelleme yaptılar. [28/11/14]
Serkan Çağrı

Apogee Duet IOS, TC Tone Print Hall of Fame Reverb, TC Tone Print Dream Scape, Rode NT-3, M-Audio Oxygen 25 v4 kullanıyor. [11/11/14]
Murat Bulut
Warm Audio WA-76 tercih etti. [05/11/14]
Serhat Ersöz
Apogee Duet IOS, Nord Lead A1, Presonus Eris E8 ile sistem güncellemesi yaptı. [30/10/14]
Yıldıray Gürgen
Argosy Consol, UA UAD-2 Octo tercih etti. [30/10/14]
Yakar Allevici
Apogee Symphony 2x6, Genelec 8020C, Warm Audio TB-12 kullanıyor. [17/10/14]
Sabih Cangil
Presonus Eris E8, TC Tone Print Flashback Delay kullanıyor. [17/10/14]
Anima istanbul Film Yapım
Stüdyolarında Genelec 8020C tercih ettiler. [03/10/14]
Bülent Uludağ - Jingle House
Presonus Eris E8, Rode NT1 Kit, Warm Audio WA-12 ve Genelec 8010A tercih etti. Teşekkür ederiz. [10/04/14]
Erkin Koray
Cubase 7 ve Protools 11 kullanıyor. [10/04/14]
Ceylan Ertem
Brauner Phantom Classic, Warm Audio TB-12, Apogee One IOS, Cubase 7 Artist, Vicoustic Flexi Screen Lite kullanıyor. [07/04/14]
Aton Film - Volkan Ateş Akyılmaz
Cubase 7, Halion 5, UR-44 kullanıyor. [31/03/14]
Bomonti Müzik - Febyo Taşel
Apogee Duet IOS ve Polytune II kullanıyorlar. [12/03/14]
Yahya Dai
TC Voicelive 3 tercih etti. [25/02/14]
Zound Ses Tasarım
Avid HD Native , HD Omni x2 set, Rode NT2a alarak güncelleme yaptılar. [28/11/14]
Serkan Çağrı

Apogee Duet IOS, TC Tone Print Hall of Fame Reverb, TC Tone Print Dream Scape, Rode NT-3, M-Audio Oxygen 25 v4 kullanıyor. [11/11/14]
Murat Bulut
Warm Audio WA-76 tercih etti. [05/11/14]
Serhat Ersöz
Apogee Duet IOS, Nord Lead A1, Presonus Eris E8 ile sistem güncellemesi yaptı. [30/10/14]
Yıldıray Gürgen
Argosy Consol, UA UAD-2 Octo tercih etti. [30/10/14]
Yakar Allevici
Apogee Symphony 2x6, Genelec 8020C, Warm Audio TB-12 kullanıyor. [17/10/14]
Sabih Cangil
Presonus Eris E8, TC Tone Print Flashback Delay kullanıyor. [17/10/14]
Anima istanbul Film Yapım
Stüdyolarında Genelec 8020C tercih ettiler. [03/10/14]
Bülent Uludağ - Jingle House
Presonus Eris E8, Rode NT1 Kit, Warm Audio WA-12 ve Genelec 8010A tercih etti. Teşekkür ederiz. [10/04/14]
Erkin Koray
Cubase 7 ve Protools 11 kullanıyor. [10/04/14]
Ceylan Ertem
Brauner Phantom Classic, Warm Audio TB-12, Apogee One IOS, Cubase 7 Artist, Vicoustic Flexi Screen Lite kullanıyor. [07/04/14]
Aton Film - Volkan Ateş Akyılmaz
Cubase 7, Halion 5, UR-44 kullanıyor. [31/03/14]
Bomonti Müzik - Febyo Taşel
Apogee Duet IOS ve Polytune II kullanıyorlar. [12/03/14]
Yahya Dai
TC Voicelive 3 tercih etti. [25/02/14]
Gürsel Çelik

Avid Protools 11, Cubase 8 Pro kullanıyor. [20/02/14]
Levent Yüksel
Rode iXY mikrofon tercih etti. [19/02/14]
Nazan öncel
Warm Audio TB-12 kullanıyor. [07/02/14]
Erdem & Engin özyılmaz
Apogee Symhony 8AIO8AES ve Avid MC Artist Mix kullanıyor. [14/01/14]
özgür Yurtoğlu
Sistemine Universal Audio UAD-2 Quad Custom DSP plug-in kartını ekledi. [20/2/14]
Uğur Memiş
Sistemine Universal Audio Apollo Twin Duo ses kartını ekledi. [19/2/14]
Utku çelik
Kullanmakta olduğu Universal Audio Sattelite Duo kartına ek olarak Apollo Twin Duo ses kartı kullanmayı tercih etti. [19/2/14]
Serhat Ersöz
Stüdyosunda ana dinleme monitörü olarak Presonus Eris E8 kullanmayı tercih etti. [10/2/14]
Murat (Matthew) Erdem
Stüdyosunda ana dinleme monitörü olarak Presonus Eris E8 kullanmayı tercih etti. [5/2/14]
Bora Uslusoy

Stüdyosunda M-Audio Profire 2626 kullanmayı tercih etti. Profire 2626 aynı zamanda Protools HD Native sistemininde AD/DA dönüştürücü olarakta kullanılmakta. [17/12/13]
Mars Yapım (Mehmet Uğur Memiş / Atalay Ant)
Stüdyolarında UAD2 Satellite Quad, UAD2 Quad, Protools 11 ve Dangerous D-Box tercih ettiklerinden dolayı teşekkürler. [06/12/13]
Nil ve Onur Karaibrahimgil
Yeni kurdukları stüdyolarında Apogee Syphony I/O, Protools 11, Genelec 8260 ve Universal Audio 4-710D kullanmayı tercih ettiler. [18/11/13]
Hakan özer
Sahne ve stüdyoda Presonus 16.0.2 mixer kullanıyor. [17/11/13]
Yavuz Akyazıcı
Sahne ve stüdyo çalışmalarında kullanmak üzere TC Electronic Ditto ve Trinity reverb tercih etti. [29/07/13]
Şebnem Ferah
Sahnede kullanmak üzere ses kartı olarak Universal Audio Apollo Duo tercih etti. [06/05/13]
Cem Aksel

Stüdyosunda kullanmak üzere ses kartı olarak Universal Audio Apollo Duo tercih etti. [06/05/13]
Ozan Çolakoğlu

Stüdyosunda Arturia MiniBrute Analog Synthesizer kullanmayı tercih etti. [06/05/13]
Miya (Ayça Zeynep Aydın)

Kayıtlarında Rupert Neve Portico Channel II ve Brauner Valvet-X mikrofon kullanılan Miya (Ayça Aydın)'ın ilk albümünden çıkış parçasını Turkcell Müzik'ten dinleyebilirsiniz. [16/04/2013]
Toygar Işıklı
Home stüdyosunda kullanmak için Universal Audio 4-710D, Apogee Mic ve RODE iXY tercih etti. [15/03/13]
Okan Yalabık
Home stüdyosunda kullanmak için Universal Audio 4-710D, Apogee Mic ve RODE iXY tercih etti. [15/03/13]
Ozan Çolakoğlu
Stüdyosunda monitoring çözümü olarak Dangerous Monitor ST tercih etti. [7/03/13]
Murat Bulut
Sahne ve stüdyosunda kullanmak üzere ses kartı ve AD/DA dönüştürücü olarak Universal Audio Apollo Duo tercih etti. [1/03/13]
Çağlar Türkmen

Mastering stüdyosuna üçüncü UAD2 kartı olarak Universal Audio UAD-2 Octo Custom DSP kartı ekledi. [20/02/13]
Genco Arı
Stüdyosunda kullanmak üzere ses kartı ve AD/DA dönüştürücü olarak Universal Audio Apollo Duo tercih etti. [10/01/13]
Cem Büyükuzun
Mastering stüdyosunda kullanmak üzere ses kartı ve AD/DA dönüştürücü olarak Universal Audio Apollo Quad tercih etti. [29/11/12]
Ali Mobaseri

Mastering stüdyosuna monitöring sistemi seçimi olarak CraneSong Avocet tercih etti. [21/11/12]
Erhan Bayrak

DAW yazılımı olarak Presonus Studio One Pro'yu tercih etti. [21/11/12]
Levent Demirbaş (DB Müzik)

Stüdyosunu Universal Audio 4-710D ve UAD2 Quad DSP kart alarak güncelledi. [12/11/12]
Ahmet özden

Stüdyosundaki Protools HD3 sistemini ProTools HDX + 2 x 16x16 sistem ile güncelledi. [12/10/12]
Radyo D

Stüdyolarında kullanmak üzere üzere AVID Fasttrack C400 ses kartı tercih ettiler. [10/10/12]
Hayko Cepkin

Sahne ve stüdyosunda kullanmak üzere AVID Fasttrack C600 ses kartı tercih etti. [05/10/12]
Can Şengün

Stüdyosunda kullanmak üzere AVID Fasttrack C600 ses kartı tercih etti. [02/10/12]
Stüdyo Marşandiz
A stüdyolarındaki Protools sistemlerini ProTools HDX + 2 x 16x16 sistem ile güncellediler. [27/09/12]
Atilla özdemiroğlu
Master MIDI keyboard olarak M-Audio Oxygen 88 kullanmayı tercih etti. [8/08/12]
Galatasaray ITM

Yeni eğitim dönemi öncesi ekipmanlarını Universal Audio Apollo QUAD ve Protools 10 ile güncellediler. [24/07/12]
Levent Demirbaş (DB Müzik)

Stüdyosundaki Protools HD3 sistemini HDX + 16x16 I/O sistemine geçerek güncelledi. [16/07/12]
Ali Mobaseri

Mastering stüdyosunda AD/DA dönüştürücü olarak Cranesong HEDD 192, mastering compressor olarak ise Cranesong STC kullanmayı tercih etti. [04/07/12]
Murat Uncuoğlu

Stüdyosunda monitör hoparlör olarak kullanmak üzere Genelec 8260A DSP tercih etti. [03/07/12]
Murat (Matthew) Erdem
Stüdyosunda kullanmak üzere Brauner Valvet-X, Rupert Neve Portico II Channel Strip, Duet 2 ve Protools 10 kullanmayı tercih etti. [29/06/12]
Cahit Berkay
Sahnede kullanmak için TC Electronic VoiceLive Play GTX tercih etti. Teşekkürler Cahit Berkay. [26/06/12]
Taner Öngür

Sahne ve stüdyoda kullanmak için TC Electronic VoiceLive Play tercih etti. [25/06/12]
Erdem Yörük

DAW yazılımı olarak Presonus Studio One Pro'yu tercih etti. [12/06/12]
Sarp özdemiroğlu

DAW yazılımı olarak Presonus Studio One Pro'yu tercih etti. [8/06/12]
Ozan Çolakoğlu

Stüdyosunda kullanmak üzere ses kartı olarak Universal Audio Apollo kullanmayı tercih etti. [01/06/12]
Alp Turaç
DAW yazılımı olarak Presonus Studio One Pro'yu tercih etti. [01/06/12]
Levent Yüksel
Mobil kayıt çözümü olarak Apogee MiC kullanmayı tercih etti. [18/05/12]
Hayal Kahvesi
Hem Taksim hem de Şaşkınbakkal mekanlarında PA mixeri olarak Presonus StudioLive 2442 kullanmayı tercih ettiler. [18/05/12]
Mustafa Sandal
Home Stüdyosunda ve mobil olarak kullanmak üzere Apogee Duet II ses kartı kullanmayı tercih etti. [14/05/12]
Ali Mobaseri
Mastering stüdyosunda Cranesong IBIS EQ kullanmayı tercih etti. [17/04/12]
Murat Yeter
Home Stüdyosunda M-Audio Fasttrack C600 kullanmayı tercih etti. [04/04/12]
Serkan çağrı
Stüdyosunu Rupert Neve 5015, M-Audio Axiom Pro 61, Presonus Monitor station ve Vicoustic ürünleri ile güncelledi. [04/04/12]
Çağlar Türkmen
Mastering stüdyosuna ikinci bir Universal Audio UAD-2 Quad Flexi DSP kartı ekledi. [24/03/12]
Ender Balcı (Flat Production)
Stüdyosuna ikinci bir Universal Audio UAD-2 Quad Flexi DSP kartı ekledi. [23/03/12]
Serdar Ortaç
Stüdyosunundaki Protools sistemini HDX'e geçerek güncelledi. [26/03/12]
Serkan Ayman (Stüdyo Bahçekat)
Stüdyolarında kullanmak üzere ses kartı olarak Apogee Symphony I/O, mikrofon preamp olarak Universal Audio 4-710D ve TC Electronic Voicelive Touch kullanmayı tercih ettiler. [15/03/12]
Demir Demirkan
Stüdyolarında kullanmak üzere Sonodyne SM100AK aktif referans monitör, RODE K2 tüplü mikrofon, Axiom Pro 49 ve Fasttrack C400 kullanmayı tercih etti. [02/03/12]
Ersen Kutluk - Jingle Mania
Media Cat dergisinin yılın en iyi reklam müziği ödülünü Yeni Rakı ''Bi Büyük şarkı'' ile alan Ersen Kutluk, dış ve iç alan kayıtlarında TC Electronic Studio Konnekt 48, Konnekt 8, Rode NTG-3 mikrofon ve Rode Boom aksesuarlarini kullanmayı tercih etti. [22/02/12]
Murat Bulut
Stüdyosunda kullanmak üzere kayıt sistemi olarak Protools HD Native + OMNI bundle tercih etti. DSP çözümü olarak ise seçimini UAD2 Quad Flexi'den yana kullandı. [01/02/12]
Febyo Taşel
Stüdyosunundaki Protools sistemini HDX'e geçerek güncelledi. [01/02/12]
Can Aykal

İstanbul Borusan Filarmoni Orkestrası'nın kayıtlarını Mogami kablolar kullanarak alıyor. Seçimlerinden dolayı kendisine teşekkürler. [27/12/11]
Ozan Çolakoğlu
Stüdyosunda kullanmak üzere DAW yazılımı olarak Presonus Studio One tercih etti. [22/12/11]
Murat Uncuoğlu
Stüdyo ve sahne performanslarında kullanmak üzere Ultrasone DJ1 kulaklık kullanmayı tercih etti. [14/12/11]
Derya Köroğlu
Stüdyolarında kullanmak üzere Universal Audio LA-610 MKII mikrofon preamp ve Universal Audio UAD2 Quad Core DSP kartı kullanmayı tercih ettiler. [12/12/11]
NTV radyo Grubu
Yenilenen stüdyolarında ses kartı olarak 33 adet Presonus Firestudio Project kullanmayı tercih ettiler. Kendilerine seçimlerinden dolayı teşekkür ederiz.. [24/08/11]
Levent Yüksel
TC Electonic Voice Live II Extreme ve Apogee JAM tercihlerinden dolayı teşekkürler. [19/08/11]
Power FM
Radyo stüdyolarında ProTools 9, DIGI 003 Rack ve Euphonix Artist Control kullanmayı tecih ettiler. [22/07/11]
Jinge Jungle
Mikrofon preamlifikatörü olarak API Channel Strip ve Universal Audio 6176 kullanmayı tercih ettiler. [06/07/11]
Babajim Stüdyoları
Analog outboard ekipmanlarına Universal Audio LA-2A eklediler. Seçimlerinden dolayı teşekkürler.[04/07/11]
Burak Yeter
Stüdyosunda kullanmak üzere TC Electronic Impact Twin ve RODE K2 kullanmayı tercih etti. Kendisine teşekkürler. [29/06/11]
Volkan Ateş (ATON Stüdyoları)
Dublaj stüdyolarında dijital mixer olarak 5 adet Presonus StudioLive 1642 kullanmayı tercih ettiler. [28/06/11]
Cem Yılmaz
Home stüdyosunda kullanmak üzere UAD-2 Omni tercih etti.[23/06/11]
ümit Kuzer
Virüs stüdyolarında DSP kartı olarak UAD-2 Quad kullanıyorlar. [20/06/11]
Mahcem öztürk
Stüdyosunda Channel Strip olarak Universal Audio 6176 kullanmayı tercih etti. Kendisine teşekkürler. [13/06/11]
çağlar Türkmen
Mastering stüdyosunda kullanmak üzere UAD2 Quad Flexi DSP card kullanmayı tercih etti. [12/05/11]
Aykut Gürel
Tüplü Compressor olarak seçimini Avalon VT-747'den yana kullandı. [7/05/11]
ömer Ahunbay (Jingle House)
Tüplü micpre / compressor olarak Avalon VT-737 tercih ettiler. Seçimlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz.[02/05/11]
Uğur Işık
Mikrofon preamp olarak Universal Audio 4-710D ve ses kartı olarak ta Apogee Ensemble tercih etti. [22/04/11]
Suat Ateşdağlı
Synth sound ihtiyaçları için Origin sythesizer tercih etti. Çalışmalarında başarılar diliyoruz. [14/04/11]
Aykut Gürel
Stüdyosunu yenileme aşamasında Protools HD native, Apogee Symphony I/O System 1, SSL X-Rack 8 Channel Summing mixer ve X-Rack Stereo EQ tercih etti. [31/03/11]
Babajim Stüdyoları
B Stüdyolarındaki monitöring sistemlerini Genelec 8260A ile değiştirdiler. Yeni seçimleri için kendilerine teşekkürler... Konu hakkındaki haberi görmek için tıklayın. [14/03/11]
Murat Uncuoğlu
Stüdyosunda kullanmak üzere UAD-2 Quad, Ultrasone DJ1 kulaklık ve Arturia Analog Factory Experience kullanmayı tercih etti. [17/02/11]
Aykut Gürel
Stüdyo Monitör olarak Genelec 8250A ve DSP kart olarakta UAD-2 Duo tercih eden Aykut Gürel'e teşekkürler. [12/02/11]
Bedük
Home stüdyosundaki kontroller, mikrofon preamp ve monitöring ihtiyaçlarını karşılamak üzere SSL Nucleus tercih etti. [26/01/11]
Levent Yüksel
Home stüdyosunda kullanmak üzere Apogee Ensemble tercih etti. [17/01/11]
ömer Ahunbay (Jingle House)
Yenilenen stüdyolarında DSP sistemli, 3 yollu Genelec 8260A hoparlörleri tercih ettiler. [22/12/10]
Ozan Çolakoğlu
DSP plug-in çözümü olarak Universal Audio UAD2 Quad Neve kullanmayı tercih etti. [21/12/10]
Ender Balcı (Flat Production)
Stüdyolarında Mixer / Summing Mixer / Controller olarak SSL Matrix kullanmayı tercih ettiler. [20/11/10]
Erhan Bayrak
Stüdyosunda referans monitör olarak DSP sistemli, 3 yollu Genelec 8260A hoparlörleri tercih etti. [11/11/10]
Phonics Records
Phonics records kapılarını açtı. Digidesign C|24, HD2 Accel, Eleven Rack, Presonus StudioLive 16, Avalon AD2022 ve Genelec 8040A tercih eden Orçun bey'e stüdyo yaşamında başarılar diliyoruz. [01/10/10]
Cem Büyükuzun
Mstering stüdyosunda kullanmak üzere SSL Alphalink converter kullanmayı tercih etti. [22/09/10]
Ozan çolakoğlu
Uzun süren monitör arayışını Genelec 8260A alarak sonuçlandırdı. Kendisine çok teşekkürler. [14/09/10]
Ozan Doğulu
Profesyonel dinleme monitörü olarak tercihlerini Genelec 8250A 'dan yana kullandılar. [4/09/10]
ümit Kuzer (Virus Production)
Stüdyolarını SSL Alphalink MADI AX + MADI Extreme 64 bundle alarak güncellediler. [2/08/10]
Tuncer Tunceli
Kayıtlarında kullanmak üzere Brauner Phantera mikrofon tercih etti. [1/07/10]
Uğur Onatkut (Yüksek Sadakat)
Stüdyosunda kullanmak üzere Avalon AD-2022 mikrofon preamplifikatörü tercih etti. [21/06/10]

Kenan Vural (Yüksek Sadakat)
Sahnede ve stüdyoda kullanmak üzere TC Electronic Voice Live 2, Nova System, G-Natural ve Polytune kullanmayı tercih etti. [05/06/10]
Serkan özgen (Yüksek Sadakat)
Sahnede ve stüdyoda kullanmak üzere G-System Limited edition , G-Natural ve Polytune kullanmayı tercih etti. [04/06/10]
Kutlu özmakinacı (Yksk Sdkt)
Sahneve stüdyoda de kullanmak üzere TC Electronic RH450, RS210 ve RS212 kullanmayı tercih etti. [04/06/10]
Cem Büyükuzun
Mastering stüdyosunda kullanmak üzere Crane Song STC-8/H kullanmayı tercih etti. [04/06/10]
Soner Kıvanç
Synth olarak Acces Polar II tercih ettiğinden dolayı kendisine teşekkürler. [01/06/10]
Kaya Stüdyoları
Stüdyolarını yenileme aşamasında dinleme sistemi olarak 2 adet Genelec 1038B ile 5 adet 8240A + 7270 sub, maximizer olarak ise Waves MAxxBCL tercih ettiler. [18/05/10]
Melodika
Surround monitörleme için 5 adet Genelec 8240 ve 1 adet 7270 DSP Sub kullanmayı tercih ettiler. [03/05/10]
Babajim Stüdyoları
Türkiye'nin ilk Rupert Neve 5088 masası yeni kurulan Babajim stüdyolarına teslim edildi. 5088 ve diğer ekipmanlarla ilgili bilgi için lütfen tıklayın. [28/04/10]
Uğur Başar
Yeni stüdyosunda kullanılmak üzere Digidesign C|24 kullanmayı tercih etti. Tercihlerinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz. [22/03/10]
Tarkan
Yeni albümünün kayıtlarında Rupert Neve 5015 Mic-Pre / Compressor kullanıyor. Tercihlerinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz. [18/02/10]
Rıza Erekli
Yenilenen stüdyosunda Universal Audio LA-2A kullanmayı tercih etti. [18/02/10]
Levent Demirbaş
Stüdyosunu API 2500 compressor ve Thermionic Vulture Culture alarak güncelledi. [29/01/10]
Serhat Ersöz
Stüdyosunu Apogee DA16-X ve Digidesign Icon D-Command alarak güncelledi. [05/01/10]
Ete Kurttekin
Sahnede ve stüdyosunda kullanmak üzere Eleven Rack tercih etti. [19/12/09]
Levent Demirbaş
Stüdyosunu Waves Maxx BCL ve ikinci bir Protools HD2 sistemi alarak güncelledi. [18/12/09]
Ozan Çolakoğlu
Kişisel stüdyosunda kullanmak üzere Genelec 1037C sipariş etti... [17/12/09]
Erhan Bayrak
Stereo Buss compressor ve maximizer olarak Waves MaxxBCL kullanmayı tercih etti. Başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz. [30/10/09]
Yahya Dai
Saksafon'da ülkemizin sayılı ustalarından olan Yahya Dai sahne ve stüdyo performanslarında kullanmak üzere TC Electronic Voice Live II'yi tercih etti. [28/10/09]
Serkan Çağrı
Dünya'ca ünlü klarnetçimiz Serkan Çağrı sahne performanslarında kullanmak üzere AMT WS mikrofon kullanmayı tercih etti. [20/10/09]
Hakan Kurşun
Stüdyosunda Compressor tercihini Universal Audio 2-LA-2 'den yana kullandı. [15/10/09]
Lacivert Film
Post production stüdyolarını 5 adet 8130A ve 1 adet SE7261A DSP surround sistemi ve Universal Audio Twinfinity 710 alarak güncellediler. [01/10/09]
Serdar Barçın
Sahne ve stüdyo performanslarında AMT LS Studio ve Wi5c kullanmayı tercih etti. AMT hakkındaki fikirlerini duymak için lütfen tıklayın. [14/09/09]
Bora Ebeoğlu
Stüdyosunun güncellenmesinde Universal Audio LA-610 MK II ve UAD-2 Solo kullanmayı tercih etti. [15/07/09]
Murat Uncuoğlu
Sahne ekipmanını M-audio Profire 610 ve Axiom pro 49 alarak güncelledi. [10/07/09]
Waves Maserati
Mustafa Sandal, Suat Aydoğan, Erhan Bayrak ve Murat Uncuoğlu Waves Maserati bundle'ı tercih ettiler. Kendilerine teşekkür ediyoruz. [06/07/09]
SAE ıstanbul
Geçtiğimiz ay açılan SAE ıstanbul, mönitör seçimini 8 adet Genelec 8040A, 1 adet 7070A ve 2 adet Genelec 1037C alarak yaptı. Kendilerine teşekkür ediyoruz. [22/06/09]
GS ıTM
Galatasaray ıTM stüdyolarında kullanmak üzere TC Electronic Konnekt 48 ses kartını tercih etti. [12/05/09]
Uğur Onatkut (Yüksek Sadakat)
Stage piyano olarak Nord Stage Compact kullanmayı tercih etti. [11/05/09]
Burak Topalakçı (ZZound)
Surround stüdyosunda 2 adet Genelec 1032A, 3 adet 8040A ve bir adet 7060 sub kullanmayı tercih etti. [16/04/09]
Aykut Gürel
Stüdyosunun akustik düzenlemesi için Vicoustic ürünlerini tercih etti. [10/04/09]
Rahman Altın
Monsters vs Aliens filminin PS3, Wii ve XBOX için yapılan oyunlarının müziklerini ve Rotterdam'da ödül kazanan Uzak ıhtimal filminin müziklerini yapan Rahman Altın'a UAD-2 Duo Flexi DSP kartı ve RODE NT2-A mikrofon tercih ettiği için teşekkürler. [09/04/09]
Nev
Yeni albümünün kayıtlarında kullanmak üzere Brauner VMX, TC Electronic Powercore, MD3 kullanmayı tercih etti. [27/02/09]
Murat Uncuoğlu
Monitoring çözümü için Dangerous Monitor ST'yi tercih etti. [12/01/09]
Bedük
Prodüksiyonlarında Apogee Duet, Genelec 8040 ve M-Audio Keystation88es kullanmayı tercih etti. [25/12/08]
Nev
TC Electronic Nova System, TC Voice Live, TC Harmony Control Guitar, TC Vintage Distorsion pedal ile ekipman parkını güncelledi. Ayrıca sahnede RODE M1 mikrofon kullanmayı tercih etti. Başarılarının devamını diliyoruz.[24/12/08]
Levent Yüksel
Rode K2, Rode M3 ve M-Audio Keystation 88es kullanıyor. [28/11/08]
Ayşe Tütüncü
Performanslarında Nord Stage 88 kullanmayı tercih etti. [28/11/08]
Bora Uzer
Stüdyosunda Brauner Panthera mikrofon kullanmayı tercih etti. [13/11/08]
Görkem Yenilmez (Gökçe)
Clavia'nın 25. yılı için özel ürettiği Anniversary edition Nord Lead 2X'in 300. ve aynı zamanda sonuncusunu aldı.. [7/11/08]
Sezen Aksu
Yenilenen stüdyolarında akustik çözüm için Vicoustic ürünlerini tercih ettiler. [4/11/08]
Jingle House
Stüdyolarında UAD-2 Quad ve Vicoustic Flexi Screen kullanmayı tercih ettiler. [01/11/08]
ıstanbul Telesine Stüdyoları
Güncellenen stüdyolarında Genelec 1037C , Protools HD2, C|24, Apogee Rosetta 800 ve Avalon VT737 SP kullanmayı tercih ettiler. [01/11/08]
Yasemin Mori
Konser çalışmalarında kullanmak üzere TC VoiceTone Create tercih ettiler. [24/06/08]
Ozan Çolakoğlu
Stüdyolarında ve sahnede kullanmak üzere Virus Snow Synthesizer ve TC VoiceTone Create tercih ettiler. [06/06/08]
SAN Grafik
Protools stüdyolarını SYNC HD, 192 Digital I/O alarak güncellediler. [06/06/08]
Murat Uncuoğlu
Sahnede ve stüdyoda kullanmak üzere Virus Snow Synthesizer tercih etti. [02/06/08]
Imaj Stüdyoları
Yeni kurulan surround stüdyolarında kullanmak üzere, Genelec serisi 6 adet 8050, 2 adet 7073 Sub ve 6 adet 1037C sistemi tercih ettiler. [09/09/08]
MTM Stüdyoları
Yeni kurulan post production ses stüdyolarında Digidesign Protools HD2, 192 I/O, SYNC I/O, Mojo SDI, C|24, RODE S1, Presonus HP60 kullanıyorlar. [01/09/08]
Ozan Çolakoğlu
Stüdyo monitörlerini Genelec 8250 DSP serisiyle güncelledi. [21/08/08]
Mehmet Fırıl
TC Konnekt48, Powercore FireWire, G-System, Voice Live ve Cubase 4 kullanıyor . [20/08/08]
Moğollar 40. yıl Konseri
Konser kayıtları, Compel tarafından M-Audio Octone ve yeni M-Audio ProFire 2626 mikrofon amplileri kullanılarak gerçekleştirilmiştir. [12/08/08]
Hayko Cepkin - George Andreou
4 x Presonus Digimax FS, M-Audio Project Mix I/O, M-Audio Profire Light Bridge, M-Audio IE serisi In-Ear Monitoring kulaklıkları, Rode mikrofonları ve Genelec 8050 sistemi aldılar. [02/05/08]
Hakan Kurşun - PB Müzik
Stüdyosuna kayıt sistemi olarak Protools HD2 Accel, 192 I/O tercih etti. [29/04/08]
Alan Parsons Project
5 Nisan 2008 tarihinde ıstanbul'da konser veren The Alan Parsons Project'in canlı performans kayıtları COMPEL tarafından 24 kanal Pro Tools sistemi ile gerçekleştirilmiştir. [18/04/08]
Serhat Ersöz
Clavia Nord Stage 76 ve Clavia NordWave tercihleri için teşekkür ederiz. [14/03/08]
Selim Benba
Clavia Nord Stage 88 tercihlerinden ötürü kendilerine teşekkür ederiz. [29/02/08]
Galatasaray ITM
Digidesign stüdyolarını Digidesign C|24 mixer ini alarak güncellediler. Tercihlerinden dolayı kendilerine teşekkürler. [25/02/08]
Rıza Esendemir
Stüdyosunu güncelleme çalışmaları dahilinde DIGI003 Console, Genelec 8050 kullanmayı tercih etti. Kendisine çalışmalarında başarılar diliyoruz. [20/02/08]
ARES Multimedia
Yeni açtıkları dublaj bölümünde Nuendo / Powercore / M-Audio NRV10 / Event ALP5 / RODE S1'den oluşan 4 set kullanmayı tercih ettiler. [12/02/08]
Serhat Ersöz/Selen Gülün
Yeni stüdyoları (www.ses-studyosu.com) için kurdukları Pro Tools HD3 sisteminin yanısıra, Apple Mac Pro 3, Cubase 4, Rode NT-4, Genelec 8020 ve Waves TDM Gold Bundle paketi kullanıyorlar. [17/12/07
Tarkan-Metamorfoz
Son albümünün mix aşamalarında Rupert Neve Portico 5043 ve Portico 5042 Tape Simulator kullandılar. Tercihleri için Ozan Çolakoğlu'ya teşekkürler. [17/12/07]
Jingle House
Stüdyolarını güncelleme aşamasında, Genelec 8250 DSP Serisi hoparlör sistemini tercih ettiler. [03/12/07]
Nev
Apogee Ensemble
kullanıyor. [09/12/07]
Fatih Erkoç
Apogee Ensemble
kullanıyor. [04/12/07]
Imaj Stüdyoları
Surround stüdyolarında kullanmak üzere, Genelec serisi 4 adet 8050, 2 adet 7073 Sub ve 6 adet 1037C sistemi tercih ettiler. [29/11/07]
Mustafa Ceceli
Apogee Ensemble ve Digi 003 Console tercih etti. [22/11/07]
Ozan Doğulu
Apogee Ensemble
kullanıyor. [07/11/07]
Melodika Müzik
Surround stüdyolarında kullanmak üzere 3 adet Genelec 1038 ve 6 adet Genelec 8040 sistemi kurdular. [22/10/07]
Aykut Gürel
Genelec 8240 DSP hoparlörleri ve Access Virus TI kullanıyor. [22/10/07]
Aklakara
2 adet Rupert Neve 5032 Mic Pre/EQ ve 1 adet Rupert Neve 5012 Duo Mic Pre sistemiyle preamp ekipmanlarını güncellediler. [18/10/07]
Nev
Access Virus TI Polar kullanıyor. Kendislerine teşekkür ederiz. [05/09/07]
Bilgi üniversitesi
Yeni inşa ettikleri stüdyoları için kurdukları Pro Tools sistemi 2 x HD3 Accel, 2 x 192 I/O, 1 x Midi I/O ve Sync I/O dan oluşuyor. Ek olarak Rupert Neve Portico 5043 Compressor/Limiter Duo, 23 adet Waves, 21 adet Cubase ve 21 adet Reason yazılımları aldılar. Sn. Mine Erkaya'ya teşekkürler. [05/09/07]
Kanal D Gurubu
Radyo vericilerinde kullanmak üzere 5 adet M-Audio NRV10 firewire mixer aldı. [01/08/07]
ProFilm Stüdyoları
Protools sistemini HD'ye terfi ettirdi. [23/07/07]
Mor ve ötesi
Sstüdyoları için Apogee Rosetta 800 HD ve Genelec 8040 tercih ettiler. [09/07/07]
Ozan Doğulu
Access Virus TI Polar tercih etti. [03/07/07]
Mustafa Sandal
Protools sistemini HD'ye terfi ettirip Apogee 200 AD/DA dönüştürücü ekledi. [13/06/07]
Ispanak Müzik
Can Hatipoğlu ve Murat Tunalı Genelec 8020 tercih ettiler. [13/06/07]
Erhan Bayrak
Protools HD3 tercih etti. [13/06/07]
TRT
Açtıkları ihale sonrasında 12 adet TC Electronic M2000 ve 3 set Genelec referans monitörü alımını gerçekleştirdiler. [05/06/07]
Arı Yapım
Gökhan Doğanay ve ılknur Tekin Virus Ti Keyboard tercih ettiler. [01/06/07]
Güneş ünal
Access Virus TI Polar tercih etti. [31/05/07]
Aykut Gürel
Stüdyosundaki Protools sistemini HD'ye terfi ettirdi + SSL Duende ekledi. [16/05/07]
Mustafa Sandal
Son albümünde kullandığı 2 adet SLL Duende seçimlerinden dolayı teşekkür ederiz. [27/04/07]
Gülşah Tütüncü
Sahne ve home studiosunda TC Voicelive kullanıyor [12/02/07]
Yahya Dai
Sahne performansında Ableton Live 6 ve TC Powercore kullanıyor. [12/02/07]
Ispanak Müzik
Can Hatipoğlu ve, Murat Tunalı Genelec 8250 DSP serisi tercih ettiler. [05/01/07]
Murat Uncuoğlu
Dünyaca ünlü DJ, prodüksiyonlarında kullanmak üzere Presonus ADL600 preamp ve Rode K2 tube mikrofonu tercih etti. [22/12/06]
Can şengün
Tarkan'ın tüm turneleri dahil çıktığı tüm konserlerde TC G-System kullanıyor.. Kendisine seçiminden dolayı teşekkür ederiz. [18/12/06]
Febyo Taşel
Presonus ADL600 ve Access VirusTi Polar tercihi için kendisine teşekkür ederıiz. [30/11/2006]
Sinefekt
Kayıpsız video capture/playback çözümünde bonsaiDrive tercih ettiler. [29/11/06]
şafak Film
Color correction sistemlerinde kullanmak üzere 5 adet bonsaiDrive aldı. [29/11/06]
Vipsaş
3 adet DIGI002 Console ile ses dublaj sistemlerini güncellediler. [19/10/06]
Can Yeşilyurt
Home stüdyosunda ADL 600, Project Mix, Genelec 8030 kullanıyor. [19/10/06]
Yöngün Keymen
TC Konnekt 24D kullanıyor . [11/10/06]
Rıza Esendemir
Fw410, Oxygen8, AP2496 PCI, Cubase SX, HypersonicII, Keystation61 ve Virus Desktop kullanıyor. Kendisine teşekkür ederiz. [09/10/06]
ATON
Müzik dublaj stüdyolarında kullanmak üzere 6 adet M-Audio Project Mix I/O, Nuendo ve Rode S1 mikrofon aldılar. [09/10/06]
Rahman Altın
Genelec DSP 8250A tercih ettiği için teşekkürler... [06/10/06]
Radyo FG/Lounge FM
Yayın çıkışlarını güçlendirmek için TC Electronic DBMax, Lounge FM ise TC Electronic P2 Level Pilot tercih ettiler. [26/07/06]
Mehmet ünal
Virus TI kullanıyor. [14/06/06]
Sezen Aksu
Presonus ADL600 tercihlerinden ötürü kendilerine teşekkür ederiz. [12/06/06]
Jingle Mingle
Kayıtlarında Rode K2 tercih ettikleri için kendilerine teşekkür ediyoruz. [05/05/06]
Jingle House
Kayıtlarında Rode K2 ve Rode NT4 kullanıyorlar. Tercihlerinden ötürü teşekkürler. [26/04/06]
Serdar öztop
Rode K2 ve NT4 kullanıyor. Haluk Levent'in son albümünün kayıtları RODE mikrofonlarla yapıldı. [17/04/06]
Emre Altuğ
Stüdyosuna Genelec 8020A tercih ettiği için kendilerine teşekkür ederiz. [07/04/06]
Metropol Müzik
Pro Tools HD3 ve 96 I/O tercihlerinden dolayı teşekkür ederiz. [07/04/06]
Ege üniversitesi

Pro Tools HD 2 sistemi kurarak, Ege'nin en gelişkin stüdyosunu kurmuştur.  [07/04/06]
ıhsan Apça
Rode K2 mikrofon kullanıyor. [04/04/06]
Yaşar
Beste çalışmalarında kullanmak üzere M-Audio MicroTrack kullanmaya başladı. [27/03/06]
Ayhan Sayıner
Stüdyosunu yenileme çalışmaları dahinde Protools HD + 192 I/O tercih etti. Bunun yanında stüdyosunda Yamaha DM1000, DIGI002, TC Powercore FW, M-Audio FW410, M-Audio Oxygen8 kullanmakta. Ayrıca lisanslı yazılım kullanma konusunda gösterdiği hassasiyetten dolayı kendisine teşekkür ederiz. [07/03/06]
Alp Turaç - ATM Stüdyoları
Protools HD2 sistemine Massive Pack Pro ekleyerek HD3'e upgrade etmiştir. [02/03/06]
Bilgi üniversitesi
Stüdyolarını güncelleme sürecinde, kayıt sistemi olarak Protools HD Accel 2 ile 192 I/O yanında, yakın dinleme monitörü olarak Genelec 8050 tercih ettiler. Müzik Bölümü'ne teşekkür ederiz. [02/03/06]
BTS Prodüksiyon www.btsmuzik.com.tr
Seslendirme ekipmanları arasında TC Electronic M3000 (2), M2000 (1) ve M300 (6) bulunan BTS'ye tercihleri için teşekkürler. [15/02/06]
Dorian ( www.dorianweb.com)
Albümleri yeni piyasaya çıkan grup, TC VoiceLive kullanıyor. [15/02/06]
Rahman Altın

Yeni çekilen ' Keloğlan Karaprens'e Karşı ' adlı filmin müzikleri için Cubase SX V3.0, TC Powercore, Darbuka ve Halion String Edition 2 kullandı. [23/12/05]
Ozan Tügen
Synthesizer koleksiyonuna bir adet Access Virus Ti Polar ekleyen Ozan Tügen'e teşekkür ediyoruz... [13/12/05]
Serdar öztop www.serdaroztop.com
Yeni çıkarttığı "Mutluluğun Gözyaşları" albümünün tüm kayıtlarını Cubase SX 3,0'da yapmıştır. [13/12/05]
Ozan çolakoğlu
Access Virus Ti Polar tercihlerinden ötürü teşekkürler. [12/12/05]
Cem özkan
Stüdyolarını güncelleme aşamasında, Digidesign Pro Tools HD3 ve 2 adet 192 I/O ile toplam 32 kanal bir sistem kurdular. [12/12/05]
CTI Live
Sahne sistemlerinde 2 adet Presonus ACP88,
2 adet Presonus Digimax LT, 1 adet TC M300
ve 8 kanal TC EQ8 kullanıyorlar. [12/12/05]
Cem Yılmaz
Home stüdyosunda, profesyonel stüdyolara taş çıkartacak kadar ekipman bulunan Cem Yılmaz'a, 1997 yılından beri firmamızın müşterisi olduğu için teşekkür ederiz. Çalışmalarını ilk fırsatta duymayı umuyoruz. [28/11/05]
Sertab Erener
M-Audio ProKeys 88 tercihleri için kendilerine teşekkür ederiz. [28/11/05]
Demir Demirkan
Pro Tools Mix Plus sistemlerini, Pro Tools HD'ye upgrade ettiler. Tteşekkür ederiz. [28/11/05]
Jingle Mingle - www.jinglemingle.net
Jingle prodüksiyonlarında kullanmak üzere Yamaha 01X ve TC Powercore FireWire tercih ettiler. Kendilerine teşekkürler. [03/11/05]
Evrim Dökme
Yamaha i88x, M-audio KeyStation Pro, M-Audio KS88es, Genelec 8050, TC Powercore Compact ve Powercore FW kullanıyor. [09/09/05]
Valga Tamöz
Digidesign HD Sistemiyle, 96i I /O kullanıyor.
şebnem Ferah
TC Electronic Voice Live ve TC G-System tercihlerinden ötürü kendilerine özel teşekkürler. [09/09/05]
Coşkun Sabah
Stüdyolarının ekipman güncellenme aşamasında Yamaha DM2000 Mikser ve Pro Tools HD 3 tercih ettiler. [09/09/05]
Ulusal TV
Dublaj stüdyolarında kullanmak üzere Digidedesign Protools HD2 ve 96 I/O tercih ettiler. [01/09/05]
Levent Yüksel
TC Electronic Voice Live tercihlerinden ötürü kendilerine özel teşekkürler. [01/09/05]
Mustafa Beyazkuş
Yamaha 01X tercih eden Mustafa Beyazkuş'a teşekkürler. [25/08/05]
8 mm Prodüksiyon
Dublaj stüdyolarında kullanmak üzere Genelec 8020A tercih ettiler. [09/08/05]
Anima - www.animasal.com
Yeni çıkacak ilk albümlerinde ve konserlerinde TC Electronic Voice Live kullanmayı tercih eden Anima'ya teşekkürler. [09/08/05]
Cahit Berkay
Konserlerinde gitar efekti olarak TC Electronic G-System ve VPD-1 Distortion Pedal tercihlerinden ötürü kendisine teşekkürler. [02/08/05]
Suat Aydoğan
Kayıt sistemi olarak Digidedesign Protools HD2, 96 I/O ve Wizoo Darbuka tercihlerinden ötürü kendilerine teşekkür ederiz. [01/08/05]
Stüdyo Yıldız
Kayıt sistemlerini Digidesign Protools HD2 ve 2 adet 96 I/O ile güncellediler. [01/08/05]
Kanal D
Video montaj istasyonlarında kullanılmak üzere Genelec 8020 tercih ettiler.
Sar-An
Türkiye'nin önde gelen dublaj stüdyolarından SarAn, dublaj sistemlerini güncelleme çalışmaları çerçevesine sistemlerini, Digidesign Pro Tools HD sistemlerine terfi etmiştir.
Alp Turaç Müzik (ATM)
Yeni açtığı stüdyosunda Protools HD2 + Control 24 ve TC M4000 tercih eden Alp Turaç'a teşekkür ederiz. Stüdyo'nun ilk ürünü Sertab Erener'in Aşk ölmez albümüdür. [11/06/05]
Procekts Müzik (Teoman)
Protools sistemlerini HD'ye upgrade ettiler. [20/05/05]
Bomas Müzik
ıkinci Protools HD sistemlerini devreye soktular.
Gökhan Adlı
Stüdyolarında dinleme monitörü olarak GENELEC 1037C tercih etti. [17/03/05]
Murat Uncuoğlu -www.muratuncuoglu.com
ılk Ozonic'in sahibi oldu. [17/02/05]
Alp Turaç (www.alpturac.net)
önemli tonmeisterlerimizden Alp Turaç, tüm sahne performansları için YAMAHA DM1000 kullanıyor. [01/12/04]
Ozan Çolakoğlu
Kullanmış olduğu yakın dinleme monitörlerinin yerine Genelec 8050A'yı tercih etti. [22/11/04]
Altınçizme
Sahne sistemlerini Yamaha PM5D ile güncelleyen Altınçizme, Türkiye'nin ilk gerçek dijital sahne mikserine sahip oldu. [12/11/04]
Murat Uncuoğlu + M-Audio
Murat Uncuoğlu, M-Audio tarafından M-Powered Artist seçildi. Kendisini tebrik ederiz. [12/11/04]
Mustafa Beyazkuş
Cubase SX3 ve HALion 3'e terfi etti. [10/11/04]
Avalon Design
Tüm Avalon ürünleri yakında menümüzde yerini alacaktır. [12/11/04]
Presonus FirePod-Central Station FirePod ve Central Station bugünden itibaren stoklarımızdadır. [26/10/04]
RODE Türkiye Mümessiliği
Compel, Rode mikrofonlarının Türkiye resmi distribütörü olmuştur. [15/10/04]
Taşkın Sabah
Birçok önemli albümde imzası olan Taşkın Sabah, kullandığı Protools|Mix sistemini Prootools|HD3 sistemine terfi etti. [15/10/04]
Vipsaş
Dublaj sistemlerini güncelleme esnasında, Protools HD|3, TC Elecetronic System 6000 ve Avalon 2044 (x2) sistemlerine terfi ettiler.
Ozan Çolakoğlu Cubase SX3'te!
Yeni Cubase SX3'ü, en son çalıştığı GORA filminin müzikleri üzerinde deneyen Ozan Çolakoğlu yeni versiyondan çok memnun olduğunu belirtti...
Mustafa Sandal
Albüm kayıtlarında kullandığı Protools|Mix sistemini Protools|HD'ye terfi ettirdi. Kendisine teşekkür ederiz. [29/09/04]
Code46 ve Nuendo
Tim Robbins'in en son oynadığı film Code 46'nın tüm ses montajı Nuendo ile yapıldı. Film 1 ay sonra vizyonda... [28/08/04]
ımaj TV
Sahne performanslarında kullanmak üzere Yamaha DM2000 dijital mikser tercih ettiler. [20/8/2004]
Genelec 8000 Serisi Stokta
Türkiye'deki ılk 8040A'lar Reha Erdir'de. Yeni Genelec 8000 serisi tartışmasız muhteşem! [18/8/2004]
Levent Yüksel
Home stüdyosunda kullanmak üzere Digidesign Digi002R, Apogee Mini-Me ve Apple G5 tercih etti. [17/08/2004]
M-Audio Digidesign ışbirliği
Audio endüstrisinin iki devi birleşmek üzere imza attı. [13/08/2004]
ıskender Paydaş
Kullandığı Protools|24 Mix Plus sisteme ek olarak HD2 sistem sipariş etti. [10/08/2004]
Jingle House: Yamaha DM2000
Stüdyolarını güncelleme aşamasında, 2 adet Yamaha DM2000 dijital mikser almayı tercih ettiler. [23/07/2004]
TC PowerCore V1.9 Update
ücretsiz olarak download edilebilen bu güncellemede bir takım performans arttırıcı yenilikler verilmektedir. [23/06/2004]
Compel, Halıcı Midi Sponsoru...
Compel 11. Midi Beste Yarışması Halıcı Midi'ye yeniden sponsor oldu. Detaylar için buraya basınız.
Compel Pop-Star'a sponsor oldu.
COMPEL, Pop-Star'ın kayıt ve mikslerinde kullanılmak üzere Protools 24|Mix Plus sistemi temin ederek sponsor oldu. [19/04/2004]
Yamaha Türkiye Mümessiliği
Compel, Yamaha Digital ürünlerinin Türkiye resmi distribütörü olmuştur. [10/05/04]
PreSonus Türkiye Mümessiliği
Compel, Presonus Firmasının Türkiye resmi distribütörü oldu. [10/05/04]
Access Türkiye Mümessilliği
Compel, Access Firmasının Türkiye resmi distribütörü oldu. [10/05/04]
ücretsiz Bomb Factory Plugin'ler
ücretsiz Bomb factory plug-in'leri tüm PT TDM ve LE kullanıcıları için download edilmeye hazır! [Detay]
Powercore Version 1.8 çıktı.
ücretsiz download edilebilen bu güncellemede bir takım performans arttırıcı yenilikle birlikte Tubifex plug-in'i ücretsiz olarak verilmektedir. [23/02/04]
Gaziantep üniversitesi
Yeni açılan müzik departmanlarına kayıt sistemi olarak Digidesign Protools HD Accel 3 tercih ettiler. [01/02/04]
Nil Karaibrahimgil
NilFm'in tüm kayıt ve miks aşamasında Digidesign Protools HD sistemi kullanan Ozan Çolakoğlu'ya teşekkürler.
Ahmet özden [Pop Star]
Stüdyo sistemlerini güncelleme çalışmalarında, Digidesign Protools HD Accel 3 ve Digi002 Console tercih etti.
DJ Yakuza
Audio kartı tercihini M-Audio FireWire 410'dan yana yaptı.
DJ Murat Uncuoğlu
DJ Murat Uncuoğlu, kayıt sistemi olarak Digidesign Digi002 Rack ürününü seçti.
TRT Ankara
Yaptıkları geniş araştırma sonrasında sistemlerine en uygun kartın M-Audio Delta1010 olduğuna karar veren TRT, geçen hafta 4 adet sistem alımı yaptı. [15/12/2004]
Compel artık BSA bünyesinde
Dünya çapında korsan yazılımla mücadele eden BSA artık Compel tarafından satışı yapılan yazılımları da koruma altına aldı. Ayrıntılı bilgi için...
Sezen Aksu
Stüdyosundaki Pro Tools24|Mix Plus sistemini güncelleyen Sezen Aksu, HD|Accel'e terfi etti.
Samanyolu TV
Yayın kalitelerini arttırma çalışmalarında TC Electronic P2 Broadcast Maximizer'ı tercih ettiler.
Samanyolu TV
Dublaj Sistemleri için test ettikleri Nuendo V2.0'yi geçen hafta sistemlerine dahil ettiler. Tercihleri için kendilerine teşekkürler...
Digitürk
Dublaj sistemlerinde kullandıkları SoundScape sistemi yerine Pro Tools|HD'yi tercih ettiler...
Filma Cass
Sistemleri dahilinde kullandıkları Pro Tools sistemini güncellediler.
Arı Stüdyoları
Stüdyolarını güncelleme dahilinde 2 adet Pro Tools|HD sistemi kurdular.
Eta Görüntü
Post Production sistemleri için Nuendo'yu tercih eden Eta'ya tercihleri için teşekkürler...
şahin özer Stüdyoları
Stüdyolarını geliştirme çerçevesinde kayıt cihazı olarak Protools HD2 tabanlı sistem tercih ettiler...
Sabancı üniversitesi
Ses teknolojileri bölümünde DIGIDESIGN Digi002 ve MBOX kullanılmaya başlandı.
Halıcı Midi 2003
Compel, Halıcı MIDI beste yarışmasına sponsor olarak katıldı. Ayrıntılı bilgiyi Halıcı web sayfasında bulabilirsiniz.
 
  Site içinde yeralan tüm metin, resim ve diğer içeriğin hakları COMPEL MÜZİK AŞ'ye aittir. Başka bir ortamda kaynak gösterilse dahi izinsiz kullanılamaz. Gizlilik  
  Compel Müzik Anonim Şirketi | V7.10 | 2018 | Designed by Compel